La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pasztorsari93, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Koncentrált hidratáló krém a víz bőrbe juttatásáért és a finom dehidratációs vonalak kisimításáért. Hidratálja az érzékeny arcbőrt, és kisimítja a vízhiányra utaló barázdákat.

Mirabylia

2019. július 6.

Nagyon jó kis szérum! Szeretem, hogy eltűnik a bőrömön nyomtalanul, így gyorsan kenhetem rá a krémet. Könnyű, gyorsan szívódó textúra. Kicsit drágának tartom ,de jó.
Most fogyott el, hiányzik. :( Azt hittem, hogy van még belőle, mert az üveg nem igazán látszik át. Viszont rájöttem, hogy lecsavarható a teteje! Így még ki tudtam szedni az utolsó cseppeket. :) Az üveg felhasználásra kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Néhány éve egy A-vitamin megvonásssal bíró gyógyszert kellett szednem. Ennek mellékhatásaként elképesztően száraz, rettenetesen érzékeny, kipirosodásra hajlamos, húzódó ,és hámlós volt a bőröm, úgy éreztem egy kósza hajszál is elvágja a bőröm, mint egy éles penge.... (úgy éreztem mintha élve málna szét a testem, de szó szerint borzalmasan hámlott, rémálom volt)
Igyekeztem célzottan ilyen problémákra kifejlesztett termékeket keresni. Ez a szérum és krém nagyon bevált.
Igazából minden, ami a leírásban van igaz rá. Tökéletesen megfelel minden pontnak. Ha ég az arcod,fáj, érzékeny, húzódik, kényelmetlen, és mindegy hogy mit raksz rá vízhiányos, feszülő marad, akkor ez megoldja.Furcsa kicsit zselés állagú állagú, nem allergizál (t) engem, illata enyhe. Mivel már nem szedem ezt a gyógyszert ezért nem vásároltam újra, mert előtte is más szérumot használta, és már normalizálódott a helyzet. Abban az egy évben viszont nagyon jó szolgálatot tett az egész termékcsalád. Sajnálom ,hogy nem a bőrgyógyászom ajánlotta hanem nekem kellett kitesztelni, mert nagyon nagy segítség lett volna ha egyből ezzel kezdem. Bízom benne hogy olvassa ezt olyan személy aki ilyen gyógyszeres kezelésen esik át.

u.i.: a csomagolás csalóka, mert valódi üveg (nem is látszik át) , és azt hinné az ember ,hogy még biztosan sok van benne, de az nem a termék súlya hanem a tégelyé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

ivor

2015. március 11.

Elsősorban azoknak lehet ez az teljesen vizes érzetű, zselé állagú szérum jó, akiknek zsíros a bőrük és semmi másra nincs szükségük hidratáláson kívül. Nálam a zsíros T vonalra tökéletes, de az arcom két oldalt, ahol szárazabb, délutánra húzódik, ha csak ezt használom. Én hidratáló BB krém alá használom, illetve szerintem nyáron is remek megoldás lesz a zsírosabb krémek helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 11.

zafira

2014. szeptember 17.

Ebbol is mintat kaptam kettot is igy volt idom tesztelni.Kellemes volt hasznalni ,gyorsan beszivodott ,nem okozott irritaciot,pattanast ,de nem ereztem hidrataltnak az arcom inkabb kicsit huzodott nem tudtam eldonteni ,hogy mert feszesit vagy mert szarit.Nem fogom megvasarolni nem gyozott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

drszucsvaleria

Korcsoport: >54
2014. július 17.

Rosaceás bőröm az első használat után begyulladt :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 17.

Rosaceás bőröm az első használat után begyulladt :((

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Arginine PCA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak