La Roche-Posay

Ár:   5599   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2016. február 16.

Ár:   5599
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

SPF 20-s fényvédelmet adó, könnyű hidratáló krém reggelre.

Gabi623

2019. február 20.

Annyira marta a szemem 2 perc után azonnal bő vízzel le kellett mosnom. De még utána is könnyezett. Kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

AsteriaBrielle

2019. január 19.

Picit meg kell mentsem ennek a krémnek a becsületét, bár tény ls való, hogy nem átlagos körülmények között került a kezeim közé. Amikor kiköltöztem pár hónapra Londonba, a bőröm úgy gondolta hogy a klímaváltást megünnepli azzal hogy bevörösödik, csonttá szárad és növeszt végtelen extrán fájó pattanást, szerintem az volt az all-time low a bőröm életében eddig, A kis e-vitaminos vizes krémem amivel itthon vígan elvoltam az olyan volt mint halottnak a csók, muszáj volt valami mást keresnem, lehetőleg nehéztüzérséget (akkor még lövésem sem volt olyanokról hogy rétegzős rutin, kémiai hámlsztás meg moisture barrier...). Egy barátnőm nagyon szerette a La Roche-Posay krémeket, szóval erre esett a választásom.
Hálával tartozom neki, mert a krízisen átsegített, és bár azért úgy igazán nem tette rendbe a bőrömet, azért annyira rendberakta, hogy az utcára ki mertem vele menni, újra is vettem.
Amint hazajöttem, még elhasználtam a végét, de itthonra már nagyon nehéznek bizonyult, visszatértem a régi könnyű kis krémemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Csodalatosmandarin

2018. december 12.

Ez a krem nem jo. Gyogyszertarban ajanlottak a kombinalt börömre, de szörnyu. Masnap piros lett a homlokom es az orcam töle. (mas uj termeket nem hasznaltam) A szememet is csipte, pedig nem is kentem a környekere, de nagyon erzekeny lettem ra. Gondolom a benne levo parfum miatt, ami elkerulte a figyelmem a vasarlaskor. A hidratalas teren sem tud teljesiteni.
Ha esetleg ratok akarjak sozni ezt meg a patikakban, NE vegyetek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Ha esetleg ratok akarjak sozni ezt meg a patikakban, NE vegyetek meg!

kovexti

2018. március 20.

Először is nagyon meglepődtem mikor vásárlás után megnéztem a véleményeket, (a dátumokat, meg azt hogy már nem gyártják...) és az is megfordult a fejemben, hogy esetleg romlott terméket kaptam. A doboz szerint viszont nem.
Az én szememet is irritálja, ezt először akkor vettem észre mikor sírás közben véletlenül belekentem a szemembe (délután, 8-9 órával a reggeli készülődés után). Ezután úgy voltam vele, hogy majd elkenem az orcámra, de továbbra is irritált kisebb-nagyobb mértékben. Fényvédőt pedig muszáj voltam használni, mert hámlasztok és retinolt is kenek... Ma reggel viszont elképesztően irritált lett az egész arcom tőle. Piros, égő, foltos. Biztosan nem kenem többé az arcomra. Max ha tényleg jobb idő lesz, elhasználom dekoltázsra, ott nem olyan érzékeny a bőröm mint az arcomon. Egyébként sajnálom, mert irritálás nélkül egészen jó hidratáló lenne ez, gyorsan beszívódik, szuperül lehet rá sminkelni és egész nap puha és hidratált lesz tőle az arcom. De az irritáció sajnos nem olyan dolog, ami felett csak úgy el lehet tekinteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Domi1993

2018. február 19.

Dermarollerezéshez vettem ezt a fényvédő krémet, mert LRP mániás vagyok, többnyire beváltak a termékek. Érzékeny bőrű vagyok. A krémnek nagyon tetszik az illata és az állaga, de sajnos ha szembe kerül, vagy szemközelben bekenem a bőröm, tényleg rettenetesen csíp, mintha szempilla ment volna be a szemembe. Ami még furcsa és nem igen tudom hová tenni, hogy felkenés után nekem kipirosodik, foltos lesz az arcom,de pár perc múlva elmúlik, és tudok akkor kenni rá pirosítót/alapozót, mert sminkalapnak használom. Nem tudom, hogy újra fogom-e venni, lehet máskor termékmintát kéne kérni mindenből. Remélem megtalálom azért a számomra legjobb LRP terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

zsofiacskm

2016. január 27.

Hiába nem sikerült már kétszer véleményeznem, akkor is megteszem: ez a krém nem jó.
Hiába lenne szuper hidratàló hatása, egyszerűen borzasztóan túl van parfümözve, nem szabad a szem távoli környékére sem kenni. A tubus a lehető legjobb tulajdonsága, illetve a számomra pont megfelelő fényvédő, de sajnos hiába, mert gyakran elkeserít a tudat, hogy 50-50%-os eséllyel fogok tőle órákig könnyezni, vagy nem. És nem különösebben vagyok érzékeny bőrű.
Alapozót könnyebbé keverni, meghatározott kisebb területekre alkalmazni, az ember barátjával elhasznàltatni ("fogyjonmárelvalahogy")...jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

greyke

2015. szeptember 26.

Sajnos jottem lepontozni. Hosszabb tavon nem hidratal kellokeppen es igen zavaro, hogy nagyon konnyen es brutalisan irritalja a szememet.

Nagyon konnyu, kellemes nyari krem. Az illata eleg eros, viszonylag sokaig erzem magamon, meg sminkeles utan is. Hamar beszivodik, nekem igy nyarra kellokeppen hidratal.
Sajnos az en szememet is irritalja, ha veletlenul tul kozel kenem. Ezert sajnos en is levonok egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

bridzsi08

2015. július 21.

Már régóta rendszeres használója vagyok ennek a márkának, egy sminkmester mondta egy interjúban, hogy ő a LRP arctisztítókra esküszik, akkor néztem utána a termékeiknek. Sokat nézelődtem, tájékozódtam, kísérleteztem, mire rájöttem mely termékeik passzolnak az én bőrtípusomhoz, szerintem már a patikus agyára mehettem a termékmintákkal. :) A fényvédője miatt megvettem nyárra ezt a krémet és hááát... Sajnos levonom tőle az egy csillagot, mert ez az egyetlen arckrém, amit ha közel kenek a szememhez, akkor brutálisan irritál és csíp. Sajnálom LRP, de ez tényleg így van, pedig nem vagyok hiperérzékeny és amúgy semelyik másik arckrémnél se tapasztaltam ilyet. Azóta rájöttem, hogy hol van az a határ, ahol még nem irritál. Más problémát nálam nem okozott, a többi tulajdonságát csak dicsérni és szeretni tudom, ahogy a többi LRP terméket is. Nem mellesleg ennek a krémnek tetszik leginkább a csomagolás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

angelcare

2015. július 5.

A sok negatív vélemény ellenére hagytam magam rábeszélni a gyógyszertárban.Nem tettem rosszul.Bár először soknak és túl zsírosnak tűnt és egy időre félre is tettem,most amikor újra előkerült nagy megelégedéssel használom. Az egyik legjobban hidratáló krém.A kritikus,fénylő helyekre egy kis bioderma pórusösszehúzó és nagyon jól működnek együtt.Nekem szerencsére semmi problémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

drzoerose

2015. május 17.

semmi extra
nekem semmit nem csinált kb
azon túl,hogy allergiás lett tőle a szemem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

semmi extra
nekem semmit nem csinált kb
azon túl,hogy allergiás lett tőle a szemem

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.