La Roche-Posay

Ár:   5599   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   5599
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

SPF 20-s fényvédelmet adó, könnyű hidratáló krém reggelre.

Ár: 5000 Ft / 2db , Eladó: NoraTakacs
Állapot: Az egyik párszor próbált, a másik max 1x, nem tudom melyik-melyik 😅, Helyszín: Herceghalom, fizetés: Személyesen Herceghalom vagy Bp.15.kerület, posta/foxpost előreutalással vagy utánvéttel a vevő terhére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Eszti8908

2021. április 12.

Rétegzős reggeli rutin záróakkordja, kicsit fényes a finishe, de nem vészesen, igazából ez kis púderrel könnyűszerrel orvosolható. Könnyű állagú, amit majd a nyári melegben is valószínű kellemes lesz használni, de akinek nem száraz az arcbőre akár télen is elég lehet. Szemkörnyékre kenve valóban irritál picit, de a dobozra és a flakonra is rá van írva, hogy ezt ne tegyük, az arc többi részét egyáltalán nem bántja. Ha nem találok jobbat újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

maedusa

2021. március 24.

Gyógyszertárban a kék dobozos verzióját akartam megvenni, de közölték, hogy az már nincs, helyette ez van. Megvettem és bár bőrirritációt nem okoz, valóban nagyon erősen marja a szemet. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

szappanka

2021. március 20.

Egy őszi/téli/tavaszi fényvédős hidratálót kerestem, amely szépen bánik az egyébként problémamentes, de kicsit vízhiányos bőrömmel. És tádámmm, megtaláltam! Nagyon hamar belopta magát a szívembe, mert praktikus a csomagolása, kellemes az állaga, az illata, könnyű eloszlatni, és nem hagy zsíros, fénylő, maszkszerű érzést az arcomon. Még az esti arctisztításkor is a helyén van, mert érezni szoktam, ahogyan lemosom a "maradékot". Nagyon szeretem! Nyáron lehet, hogy sok lesz, vagy a fényvédelme lesz kevés, majd meglátjuk, mindenesetre a többi évszakban nekem tökéletes!

Update: Sajnos már semmilyen formában és évszakban nem jó, valamelyik összetevője/összetevői nem kompatibilisek a bőrömmel, mert kis kiütésszerű pöttyök jelennek meg pár órával a felkenése után. Biztos, hogy ő a ludas, mert este ugyanazt az arctisztítást nyomom, mint reggel, a különbség csak a hidratálóban van, és reggelre sosincs semmi pötty. Nagyon fáj érte a szívem, mert nagyon ígéretesnek tűnt, és minden szempontomnak megfelelt, de sajnos mégsem az én krémem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Saroltanemeth5

2020. december 8.

Nemrég vettem meg és tényleg megdöbbent a sok negatív komment róla. Lehet szerencsés kivétel vagyok, de nekem nem irritálja a szememet pedig szoktam szemkörnyékemre is kenni. Amúgy a krém írja is, hogy ne kenjük szemkörnyékre, de ahogy írtam is engem nem zavar. Egy könnyű, gyorsan beszívódó hidratálót kerestem és ezt maximálisan hozza is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

kutyataar

2020. július 22.

Csodálkozom a sok negatív véleményen, mert nekem nagyon bejött ez a fényvédős hidratáló, ezt használom már második éve, amikor nyáron egy könnyű állagú, fényvédő nappali hidratáló kell. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, mint a legtöbb fényvédő krém, kellemes az illata, és nálam még sosem okozott semmilyen irritációt. Nagyon szeretem a könnyed állaga miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Gabi623

2019. február 20.

Annyira marta a szemem 2 perc után azonnal bő vízzel le kellett mosnom. De még utána is könnyezett. Kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

AsteriaBrielle

2019. január 19.

Picit meg kell mentsem ennek a krémnek a becsületét, bár tény ls való, hogy nem átlagos körülmények között került a kezeim közé. Amikor kiköltöztem pár hónapra Londonba, a bőröm úgy gondolta hogy a klímaváltást megünnepli azzal hogy bevörösödik, csonttá szárad és növeszt végtelen extrán fájó pattanást, szerintem az volt az all-time low a bőröm életében eddig, A kis e-vitaminos vizes krémem amivel itthon vígan elvoltam az olyan volt mint halottnak a csók, muszáj volt valami mást keresnem, lehetőleg nehéztüzérséget (akkor még lövésem sem volt olyanokról hogy rétegzős rutin, kémiai hámlsztás meg moisture barrier...). Egy barátnőm nagyon szerette a La Roche-Posay krémeket, szóval erre esett a választásom.
Hálával tartozom neki, mert a krízisen átsegített, és bár azért úgy igazán nem tette rendbe a bőrömet, azért annyira rendberakta, hogy az utcára ki mertem vele menni, újra is vettem.
Amint hazajöttem, még elhasználtam a végét, de itthonra már nagyon nehéznek bizonyult, visszatértem a régi könnyű kis krémemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Csodalatosmandarin

2018. december 12.

Ez a krem nem jo. Gyogyszertarban ajanlottak a kombinalt börömre, de szörnyu. Masnap piros lett a homlokom es az orcam töle. (mas uj termeket nem hasznaltam) A szememet is csipte, pedig nem is kentem a környekere, de nagyon erzekeny lettem ra. Gondolom a benne levo parfum miatt, ami elkerulte a figyelmem a vasarlaskor. A hidratalas teren sem tud teljesiteni.
Ha esetleg ratok akarjak sozni ezt meg a patikakban, NE vegyetek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Ha esetleg ratok akarjak sozni ezt meg a patikakban, NE vegyetek meg!

kovexti

2018. március 20.

Először is nagyon meglepődtem mikor vásárlás után megnéztem a véleményeket, (a dátumokat, meg azt hogy már nem gyártják...) és az is megfordult a fejemben, hogy esetleg romlott terméket kaptam. A doboz szerint viszont nem.
Az én szememet is irritálja, ezt először akkor vettem észre mikor sírás közben véletlenül belekentem a szemembe (délután, 8-9 órával a reggeli készülődés után). Ezután úgy voltam vele, hogy majd elkenem az orcámra, de továbbra is irritált kisebb-nagyobb mértékben. Fényvédőt pedig muszáj voltam használni, mert hámlasztok és retinolt is kenek... Ma reggel viszont elképesztően irritált lett az egész arcom tőle. Piros, égő, foltos. Biztosan nem kenem többé az arcomra. Max ha tényleg jobb idő lesz, elhasználom dekoltázsra, ott nem olyan érzékeny a bőröm mint az arcomon. Egyébként sajnálom, mert irritálás nélkül egészen jó hidratáló lenne ez, gyorsan beszívódik, szuperül lehet rá sminkelni és egész nap puha és hidratált lesz tőle az arcom. De az irritáció sajnos nem olyan dolog, ami felett csak úgy el lehet tekinteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Domi1993

2018. február 19.

Dermarollerezéshez vettem ezt a fényvédő krémet, mert LRP mániás vagyok, többnyire beváltak a termékek. Érzékeny bőrű vagyok. A krémnek nagyon tetszik az illata és az állaga, de sajnos ha szembe kerül, vagy szemközelben bekenem a bőröm, tényleg rettenetesen csíp, mintha szempilla ment volna be a szemembe. Ami még furcsa és nem igen tudom hová tenni, hogy felkenés után nekem kipirosodik, foltos lesz az arcom,de pár perc múlva elmúlik, és tudok akkor kenni rá pirosítót/alapozót, mert sminkalapnak használom. Nem tudom, hogy újra fogom-e venni, lehet máskor termékmintát kéne kérni mindenből. Remélem megtalálom azért a számomra legjobb LRP terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.