La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2015. szeptember 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A száraz, nagyon száraz és érzékeny bőr mindennapos hidratálására.

A bőr hidratált lesz, visszanyeri rugalmasságát és komfortérzetét. Sminkalapként is kiváló. Parabénmentes.

gsprnn

2019. szeptember 25.

Téli hónapokban szoktam használni nekem nagyon bevált hidratál de nem marad ragacsos az arcod,gyorsan beszívódik de a hatása inkább hosszútávú használat után érezhető. szerintem megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Nusy89

2019. február 4.

Praktikus kiszerelés, finom illat, de sajnos nekem nem hidratált eléggé (legalábbis télre ez nagyon kevés...) + nagyon gyorsan elfogyott. Véleményem szerint ilyen árban vannak nála jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

lhekszi

2018. november 4.

Vélemények alapján valami nagyon nehéz, zsíros krémre számítottam. Nekem ezzel szemben egy közepesen testes és nagyon illatos krém :( Reménykedtem, hogy mivel a parfüm a legvégén van az összetevőlistának, így nem lesz zavaró, de sajnos engem nagyon zavar és éppen ezért nem is szívesen használom. Sajnálom, mert akartam szeretni és összességében nem rossz, de pl a Clinique Pep Start krémje jobban bejött és annak illata sincs. Kinyomásnál nekem vigyázni kell, nehogy sokat nyomjak ki, mert aztán visszatenni sincs hova, de higéniai szempontból értékelendő a tubusos kiszerelés. Hidratálni kellemesen hidratál, de ha egy nap csak egyszer kenem be az arcom, akkor nekem az nem elég, minenféleképpen be kell vele tartanom a reggeli-esti kenekedést. Összeségében nem rossz krém, működik száraz arcbőrön, nekem a parfüm a legnagyobb bajom ebben a krémben, egyébként nagyon jó lenne, hidratál, közepes árkategória, jó kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

lovereira

2018. október 22.

Nekem pár nap alatt rendbe tette, a már hámló száraz arcbőröm, úgyhogy csak esténként használom. Télre nagyon szuper krém lesz úgy látom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

zsizi

2018. május 7.

Szuperül hidratál, igazi vaskos, zsíros, gazdag ápolást jelent a kemény téli napok idejére. Ha nagyon száraz és piros a bőröm, sokat segít rajta egy-egy használat. Sminkalapnak nem ajánlanám olyanoknak, akiknek nem extrém száraz a bőre, mert alapvetően nagyon sok tud lenni a krém, főleg melegebb napokon, nyáron, amikor még egy vékony réteg alatt is simán beizzad alatta a bőr.

megjegyzés: Csak azt a fránya parfümöt minek rakták bele, anélkül szebb lenne az INCI-je...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

YolandiVisser

2018. január 14.

Az eddigi legjobban és leghosszabb távon bevált arckrémem.
Mínusz egy csillag a parfümtartalma miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Az eddigi legjobban és leghosszabb távon bevált arckrémem.
Mínusz egy csillag a parfümtartalma miatt.

svekits

2017. október 15.

Nagyon szépen hidratálta a száraz, vízhiányos bőrömet, sokkal jobb az érzete, tapintása, amióta használom. Eddig nekem nagyon jól működik! Könnyű krém, hamar beszívódik, az érzékeny bőröm is szereti, nem leszek tőle se piros, se kiütéses. Amióta használom, nem is hámlik a bőröm, sminkelni is egész jól lehet rá (bár a Cicaplastra szerintem könnyebb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

cinnamon

2017. július 16.

Én egész évben, reggel-este ezt használom, nyáron csak egy könnyű hidratáló tonik fölé, télen pedig még egy extra hidratáló lépés után. Második tubust nyitottam épp ki és egy ideig nem is fogok mást keresni, annyira szeretem. Gyorsan beszívódik, jól tudok fölé fényvédőzni, sminkelni. Van benne vazelin, ami egy záróréteget képez a bőrön, mégsem hagy zsírosságot, fénylő bőrt maga után. Az előttem szólóhoz hasonlóan én is használom ajakápolónak is, remekül teszi a dolgát. Az illata bár kellemes, én azért ha lehetne lemondanék róla de így is jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

jibjab

2017. február 2.

Télen használom, mert még a kicserepesedett ajkaimat is pillanatok alatt helyrehozza. Ajándék volt az első La Roche-Posay termék, magamtól nem kísérleteztem volna vele, de 2 éve ennek a 4 féle hidratálóját használom rendszeresen. Ez is jól felszívódik, nem túl zsíros, jó smink alap, nyakra, ahol szárazabb a bőröm külön jó. Egy pici tégelybe nyomtam ki belőle, az van nálam ajakápolónak állandóan, mert jól felszívódik és nem mászókázik el rajta a rúzs. Nem olcsó, de 2-3 hónapig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

lysza1985

2017. január 20.

Télen, mikor elkél az extra hidratálás, nagyon jól jön. Nem zsírosít, könnyen beszívódik, éjszakára szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.

Felületi hártyaképző anyag.