La Roche-Posay

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A korpa és a viszketés már az első használat után jelentősen javul. 3 hét kezelés után a fejbőr tartósan megtisztul a korpától. A kezelés abbahagyása után a fejbőr akár 6 hétig korpamentes marad. A haj egészséges és életteli lesz.

Futureline

2018. augusztus 27.

Brutalisan szaritott hosszutavon. Ekozben egyre zsirosabb volt tole a fejborom es a hajam. Raadasul lapos es budos szagu lett ha nem mostam 2-3 naponta ezzel a szornyuseggel. Valamint a korpa csak par napra tunt el, aztan ujra viszketett a fejborom, ujra megmostam es ujra viszketett par nap mulva, majd kezdodott elolrol. Meg a mosomedvenek is elkopna a tappancsa ha ezt hasznalna. Ez a Loreal korhinta (effektus). Akinek bevalt le ne szaljon rola, kellemes szorakozast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Preka5

2017. november 14.

Nekem a kedvencem. Amikor semmi, de tényleg semmi nem segít már, akkor csodát tesz és nagyon hamar javulás következik be. Ezért mindig van otthon! Nem olcsó termék, de nekem minden pénzt megér, hogy szép legyen a hajam és sokáig így is maradjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

kucire

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 31.

Nekem ez egy megváltás! Apró pici pattanások voltak a fejbőrömön, és tele volt korpával. Próbáltam már többféle kénes sampont, némelyik egy kicsit enyhített a dolgon de nem volt az igazi. A bőrgyógyász ajánlotta ezt a sampont, és állította csak úgy használ ha a második samponozásnál zuhanysapkát húzunk a fejünkre és úgy várunk 15-20 percet. Ezt megcsináltam és nagy változást vettem észre már az első alkalomnál. A korpa szinte teljesen eltűnt. A harmadik mosásnál már csak egy kettő pattanásom volt. Viszont az egy negatívuma,hogy hamarabb zsírosodik vele a hajam.

Update:
Ahogy elfogyot rögtön korpásodni kezdett a fejbőröm és a pattanások is újra elő jöttek (igaz kevesebb mint előtte)
... :(( Így hosszú távra nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Update:
... :(( Így hosszú távra nem túl praktikus.

madama

2017. július 12.

Egy pár használatig mérsékelten hatott, tehát nem szüntette meg a panaszt(seborrhea dermatitis), majd mostmár huzamosabb idő után büdösödő zsíros hajam lesz pár nap után. senkinek nem ajánlom, ha lenne nulla kapna egyet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

kneva

2017. július 8.

Időnként tele lesz pattanásokkal a fejbőröm. Ez a hajsampon nagyon szépen rendbe teszi őket. Kissé nehezen habzik fel, volt, hogy háromszor is kellett egymás után samponozni, hogy kellően felhabosodjon. Utána feltűztem a hajam és mostam a testem vagy borotváltam a lábam, hogy a sampon kifejtse hámlasztó hatását. Nekem szép volt tőle a hajam, de a hajvégekre minden alkalommal használtam balzsamot, mert olyan csikorgós lett öblítés után.
Szerintem csak az vegye, akinek kellően zsíros a haja és/vagy zsíros korpája van.
Egyetlen hátránya szerintem az ára, meg az, hogy kicsi a kiszerelés az árhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Makk Zsuzsó

2017. április 5.

Még szárazabb, még korpásabb lett tőle a fejbőröm, a hajam pedig még sosem volt ilyen erőtlen, száraz, sprőd. Ha jót akartok, ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon drága volt, kis kiszerelés..semmit nem segített, és mégjobban kiszáradt a fejbőröm!

Sindy6

2017. február 20.

Örülök hogy nem vettem meg, hanem mintát használva jöhettem rá, h nekem nem kompatibilis. Annyira de annyira viszket, hogy hatalmas korpadarabokat kaparok fel, annyira viselhetetlen ( egyébként nagyon enyhe korpám van, többnyire a zsíros hajra kaptam) hosszútávon lehet felszedné a korpat, de nem bírnám végig vinni,annyira viszket és irritál.
Pozitívum h kellemesen és alaposan tisztít hajmosás közben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Pozitívum h kellemesen és alaposan tisztít hajmosás közben

Andirea

2017. február 10.

nekem a korpásodás csak a mosás után tűnt fel, mindig maradt a hajamban.. szóval nem szüntette meg, sztem nem veszem újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

gumibogyo11

2016. szeptember 26.

Páromnak száraz korpája volt, és valószínü, hogy összefügg az ekcémájával is, így a bőrgyógyász ezt javasolta. Szerintem több mint 1 hónapja használja és kb naponta mos hajat, így az első flakon most kezd elfogyni.
Eleinte csak lemosta a korpát, majd az 2 nap után visszatért, de most már érezhető a javulás. Érdemes úgy használni, hogy felhabozni a fejen és pár percig rajtahagyni, és kell hozzá kitartás, pár hét vagy egy hónap, mire van eredmény. Előtte kipróbáltunk vagy 4-5 féle cuccot, hajpakolástól kezdve samponokig mindent, de ez volt az amitől elmúlt neki. Újravásárlós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.