La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mindennapi használatra. Alkalmazható önmagában vagy samponkúrák  kiegészítésére. Nyugtatja a fejbőrt, védi az irritációtól, lágyítja a hajat. Az egész család számára, gyerekek is használhatják.

Ár: 2500 , Eladó: Roniii
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 1000 , Eladó: Roniii
Állapot: Kipróbált, félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ad-Namah

2018. május 24.

Véletlenül rossz sampont vettem amikor ezt vettem meg, helyette a zsíros korpás fejbőrre valót akartam, de ha éppen elmúlik a hatása az egyik samponomnak, ezt szoktam használni. Jól hangzik, jó az illata, és nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

cavemalicium

2018. február 26.

Most kezdtem elhasználni nem rég. Nagyon nagyon viszkető, kisebesedő fejbőröm van, ami lassacskán már az őrületbe kerget. Sok mindent próbáltam már, voltam bőrgyógyásznál is, de hosszú távon semmi sem segített. Remélem ez fog. Eddig minden okés, de majd update-elek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

zsofiab

2017. december 12.

Mostanában sok sampont kipróbáltam a gyulladt pikkelysömörös fejemre. Náha úgy érzem, hoyg beválik egy sampon, aztán le kell cserélnem mégis. Most ezen van a sor, egy fél üveget már elhasználtam és eddig nem bánta a fejemet és nem is zsírosodik tőle a hajam gyorsabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

sztinke

2017. június 9.

Jó-jó, de a Bioderma Nodé A samponja nekem jobban bevált, mind a fejbőr nyugtatását illetően, mind a zsírosodás mértékének csökkentése szempontjából. Egyébként hajmosás után kifejezetten kellemes, puha, fényes a hajam és az illata is kellemes (nem tolakodó, nem túl parfümös), de az fontosabb, hogy hatásos legyen, úgyhogy nem hiszem, hogy újravenném, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

esztra

2017. május 10.

Naponta kell hajat mosnom, annyira zsírosodik. Kipróbáltam (ezt is) az itteni vélemények alapján, hogy arra is használhat, de sajnos semmi változást nem ért el, nem jött be (ez sem). A jó illata miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

yevavarha

2017. január 19.

Több éve küzdök reménytelenül a gyorsan zsírosodó hajammal. Kénytelen vagyok kétnaponta hajat mosni. Reménykedtem benne, hogy ez a sampon gyógyír lehet a problémámra, mivel kímélő, nyugtató hatású. Nagyon finom illata van, szépen tisztít, viszont a hajam fénytelen lett tőle és sprőd. Nekem nem segített 

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

szotilia

2016. augusztus 17.

Nagyon elégedett vagyok a samponnal, jól habzik, finom az illata és balzsam nélkül is szép fényes és fésülhető lett a hajam. Sikerült 400 ml-t beszerezni 200 ml-s áráért:). Nem volt problémám a fejbőrőmmel, de az eddig használt samponom elfogyott, amit nem tudok jelenleg újravásárolni...Sokáig friss és szép marad a hajam! Köszönet a sok véleményért, segített a választásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

bridzsi08

2015. augusztus 3.

Nálam abszolút nyertes! Pont annyit tud, amennyit egy sampontól elvárok. Tisztít és egészségesebb tőle a hajam. Nem szárítja ki a fejbőrömet, nem zsírosodnak el a hajtöveim pár nap után sem. A sörényem táplált lett, lágy és ragyogó, már azonnal szárítás után, pedig eddig szerettek össze-vissza állni a szálak és csak hajvasalóval tudtam rájuk parancsolni, de ez a sampon teszi a dolgát! Nem egy csili-vili, hangzatos ígéreteket kínáló vattacukor illatú sampon, de nem is erre van szükségem, hanem minőségi ápolásra, és ezt megkaptam a LRP-tól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Regi84

2015. április 17.

Még régebben a syoss sampon teljesen tönkretette a fajbőrömet. Annyira száraz lett tőle, hogy szinte már sebes volt... Akkor használtam ezt a sampont és kb egy hónapon belül helyrehozta. Már nem ezt használom, mert elég drága, de ha valami problámám lenne újra, akkor mindenképp visszatérnék rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Lyric

2015. február 15.

Az irritált, állandóan fájó fejbőrömet azonnal megnyugtatta, még két nap múlva sem éreztem a jól ismert fájdalmat és a fejbőrpír és feszülés is eltűnt már az elő hajmosás után. A fejbőröm szinte fellélegzett, Azonban a festett, szőkített hajnak nem barátja, érdemes tehát a hajmosás előtt feltenni egy jó kis pakolást a hajra és csak utána hajat mosni. Amúgy a hajat megemeli a tőnél, ahol nincs szőkítve ott jó puha lett a hajam és úgy vettem észre, hogy kevesbé is zsírosodik. Mivel szalicil sav van benne, mikrohámlasztó hatású és nem csak a bőrfelszínt tisztítja meg alaposan ám kíméletesen, hanem az eldugult faggyújáratokat is kipucolja. Bár az állandó elő-pakolás miatt időigényes számomra a használata, az azt követő érzés, megéri a plusz egy órát. Akinek gyulladt e fejbőre, annak mindenképpen ajánlom.

Update: Néhány hét használat után kiderült, hogy szalicilsav érzékeny vagyok. Hatalmas vörös foltok tartkították az arcom és a nyakam, ahol hozzáért a sampon hajmosás közben. Ilyesmivel eddig még nem találkoztam egy termék használata során. Nagyon sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. :-(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.