La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mindennapi használatra. Alkalmazható önmagában vagy samponkúrák  kiegészítésére. Nyugtatja a fejbőrt, védi az irritációtól, lágyítja a hajat. Az egész család számára, gyerekek is használhatják.

Mrk93

2021. április 20.

Zsíros korpára vettem, azon nem segített. 2 nap elteltével ugyanúgy viszket a fejbőröm tőle, mint szinte minden sampontól. Jó illata van és tisztaságérzetet ad. Előmosó samponnak használom, amíg el nem fogy. Újra biztosan nem fogom venni, pedig a La Roche arcápolási termékei nagyon beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

IrisAnn

2021. március 25.

Zsíros korpám van/volt, a páromnak pedig száraz... igyekeztem olyan megoldást találni, ami mindkettőnknek segít, és úgy érzem, sikerült is.
Párom: extra száraz, érzékeny bőre van, a fejbőre is ilyen. Nagyon korpásodott és viszketett neki, ez a sampon 100%-ban helyre tette. Kb. 1 hónapja használja, 2x mosott vele hajat és már most látványos az eredmény. Azóta egyáltalán nem viszket a feje, nem is igazán korpásodik (kb. 1,5 héttel a hajmosás után, de sokkal kisebb mértékben, mint eddig).
Az én esetem: zsíros a fejbőröm, kb. naponta-két naponta mosok hajat. Ezen sajnos ez a sampon sem változtatott, bár vele sokkal kibírhatóbb a 2 nap. Viszont nagyon durva zsíros korpám lett egy másik sampontól, ez azt teljesen rendbe tette. Nekem is megszűntette a viszketést. A hajam sokkal szebb, puhább és kezelhetőbb is lett ettől a sampontól, bár én utána használok egy másik (biotinos tápláló) sampont és a balzsamját is. :)
Összességében nagyon elégedett vagyok, örülök, hogy rátaláltam erre! Mindkettőnk problémáját jól kezeli, száraz korpára kifejezetten ajánlom. Zsíros korpát is rendbe hozza, viszont sajnos a hajmosásaimat nem sokkal tolja ki, pedig reméltem. Ettől még jár neki az 5*.
Még egy: óvatosan kell felvinni, mert szembe kerülve rettentően csíp! Viszont a fejbőrt nagyon nyugtatja, tisztítja és nem szárítja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

zdoreebaba

2021. február 12.

Bőrgyógyász orvos ajánlásra kaptuk testvéremmel és azóta csak ezt a sampont használjuk. Tesóm fejbőre extrán korpás volt, rengeteget viszketett neki, hullott és kopott a haja és az orvosnál kiderült, hogy pikkelysömörös bőre van, ami gyógyíthatatlan betegség, csak kordában tartani lehet. Az én problémám részben hasonló volt, mint tesómé, mert nekem is rengeteget hullott/kopott a hajam, valamint zaírosodásra hajlamos fejbőröm van. Nekem a problémáimat leginkább a pajzsmirigy alulműködésem okozta (aminek kezelése azóta is folyamatban van). Ezt a sampont büszkén merem tényleg bárkinek ajánlani, akinek valamiféle problémája van a hajával, fejbőrével. Nagyon gyengéd a bőrhöz, könnyed állaga van és könnyen is habosodik. Kevés is elegendő belőle. Nagyon természetbarat összetevői vannak, az illatát kimobdottan szeretem. A termálvíz egyszerűen fantasztikus. 🌿Ezzel a samponnal kordában lehet tartani a fejbőr állapotát. Most már 5. hónapja használjuk nagy megelégedettséggel. Most tartunk kötösen a harmadik flakonnál. Elég húzós ára van de megéri, mert tényleg hatásos. Ekozmetikumról szoktam rendelni 20-25%-os kedvezménnyel, ott olcsóbb, mint a gyógyszertárakban. Bátyómnak azóta álomszép, sűrű a haja, napi használata mellett a pikkelysömörös tünetei is elmúltak. Nálam a belső gondok miatt összetettebb a történet, de nagyon jól kordában tudom vele tartani a hajhullást/hajkopást, természetesen a rengeteg vitamin és gyógyszer mellett. Sokat köszönhetek az orvosunknak, hogy megismertük őt és megismertette velünk ezt a terméket. Megkönnyíti a hétköznapjainkat. Naponta-kétnaponta használjuk.
Remélem hosszú távú megoldást fog nyújtani a sok millió sampon csalódás után. Jelenleg kedvencem a hajápolási termékek közül! 💚

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Kica

2020. december 13.

Még csak 5 alkalommal használtam, eddig elégedett vagyok vele, fejbőr viszketés miatt vettem, és a festett barna, hullámos de vékonyszálú, általában száraz hajamra bevált. A viszketés elmúlt és ráadásul úgy vettem észre, hogy dúsabbnak és kevésbé száraznak hat. Pedig nem használok mellette balzsamot, sem hajpakolást. Hetente 2-3 alkalommal mosom a hajam, a frufrum miatt főleg és egy lemosás és öblítés elég volt eddig mindig. Az illatát szeretem, az állaga is megfelel, felhabzani csak akkor szokott, ha nagyon vizes hajra teszem, de ez nem zavaró. Összességében nekem megéri, hogy nem vakarom agyon a fejbőröm, noha az ára több, mint az eddigi samponjaimé, ha továbbra is ilyen marad a hatása, megtartom állandóra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

ladyD

2020. július 31.

Extra érzékeny fejbőrön használva már pár alkalom után is szuper hatásos, amellett, hogy jelentősen csökkenti a viszketést, pár nappal kitolja a két hajmosás közti időszakot is. Jól habzik és az illata is kellemes, egyetlen hátránya, hogy a kiszerelés elég kicsi így gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Lorna

2020. július 10.

Nagyon szeretem a La Roche Posay arcápolási termékeit, ezért amikor a fejbőrömmel problémáim lettek, akkor úgy gondoltam kirpóbálom rá hátha segít rendbe hozni. Egy pantene sampon után tapasztaltam korpát ami előtte nekem nem nagyon volt. Nizoral samponnal rendbejött, de szerettem volna mást is használni, mert a Nizoral nagyon szárít.
Nagyon nem jött be nekem ez a sampon. A haj szép, ápolt marad, de cserébe de rettenetesen zsírosít, vállalhatatlan maradt a fejbőr. A viszketés és a korpa is visszatért.
Ha háromszor egymás utáni mosáshoz használtam utána mindig eldugtam a szekrény mélyére, hogy nehogy újra használhassam. Még mindig van benne egy kicsi. Talán megmosom vele a hajvégeket vagy tusfürdőnek használom.
Hogy írjak pozitívumot is a flakon kék színe nagyon gyönyörű. Azt szerettem nézegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

hdori23

2020. január 22.

Pár használat után is mindig ugyanaz a kellemes puha,selymes haj ami egyből megfogott. Az illata számomra semleges szinte nem is érzem, nem száll a hajam és kevésbé zsírosodik,viszont nekem nagyon viszket tőle a fejbőröm. Lehet az a baj nem használok utána balzsamot, ha találok számomra megfelelőt kíváncsi leszek ugyanúgy irritál e majd. A másik gondom amiért újabb fél csillagot vonok le hogy szinte kezelhetetlen lesz ahogy megszárad és gubancos. Beletelik egy kis időbe mire szépen kifésűlöm utána már puha lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

anneshirley

2019. december 7.

Én maximálisan elégedett vagyok vele. Jól tisztít, a hajtövem tovább marad szalonképes vele, ugyanakkor nem száll tőle a hajam szanaszėt, és csak annyira minimálisan szárít, amennyire egy hatékony samponnak muszáj, így akár balzsam nélkül is használható. Tényleg lágyítja, puhítja a hajat. Az illata nem hiányozna, ha nem lenne, de nem tolakodó szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Ad-Namah

2018. május 24.

Véletlenül rossz sampont vettem amikor ezt vettem meg, helyette a zsíros korpás fejbőrre valót akartam, de ha éppen elmúlik a hatása az egyik samponomnak, ezt szoktam használni. Jól hangzik, jó az illata, és nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

cavemalicium

2018. február 26.

Most kezdtem elhasználni nem rég. Nagyon nagyon viszkető, kisebesedő fejbőröm van, ami lassacskán már az őrületbe kerget. Sok mindent próbáltam már, voltam bőrgyógyásznál is, de hosszú távon semmi sem segített. Remélem ez fog. Eddig minden okés, de majd update-elek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.