La Roche-Posay

Ár:   5609 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zengopitypang, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2022. március 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arctisztító és sminklemosó érzékeny bőrre. Még a vízálló sminket is eltávolítja, miközben kíméletes az érzékeny bőr egyensúlyával.

Parfümmentes

Lyne

2022. szeptember 25.

Imádom! 🥰 Mégpedig azért, mert a legtöbb kétfázisú sminklemosó tocsog az olajtól! 🤦‍♀️ De ennél a terméknél szemmel látható, hogy az olajos rész jóval kevesebb mennyiségben van jelen a tégelyben, ami érezhető is, ezáltal lehoz bármilyen vízálló szemfestéket, ugyanakkor nem fuldoklik a bőrünk az olajtól! Kész felüdülés a használata! Ár érték arányban is kitűnő választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Szali1971

2022. május 14.

Arctisztítás első lépéseként használom. Klasszul leszedi a sminket, fényvédőt, mivel kellően olajos, de nem tocsog. Utána még átmosom az arcom egy másik, krémes lemosóval és kész is van.
A 400 ml kiszerelést akcióban kb. 4000Ft-ért vettem, úgyhogy ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

ziadrienn

2022. január 4.

Nagyon szeretem,nekem selymes ,puha lesz a bőröm utána és nem húzódik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 4.

Nagyon szeretem,nekem selymes ,puha lesz a bőröm utána és nem húzódik

0824

2021. június 27.

Este szoktam használni. Nagyon jól tisztít. Reggel csak tisztító krémmel mosok arcot. Viszont azt írja, hogy nem kell lemosni, de én lemosom tisztító krémmel, mert engem zavar és pár perc múlva húzódik is az arcom tőle. De ezt leszámítva szeretem és már a következő ott van a fiókomban. A négy csillag csak azért, mert le kell mosnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 27.

puderpanda

2021. március 5.

Nagyjából 1 hete használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele! Leszedi a sminket, a legtartósabb rúzsomat is, ami eddig csak a Garnier kétfázisú micellás vizéről volt elmondható. Azért váltottam az LRP-re, mert eldöntöttem, hogy 25 éves koromtól tudatos bőrápoló leszek, a Garnier termékében pedig sok olyan anyag volt, amelyek - főként a Youtube-ról és bőrgyógyászoktól szerzett - tapasztalataim alapján nem a legjobbak a bőrnek, plusz egy ideje elkezdett eléggé miteszeresedni a bőröm, kitágulni a pórusaim. Ami az összetevők mellett hatalmas pozitívuma a terméknek, hogy egyáltalán nem csípi a szemem, sem az arcom többi részét. Akciósan jutottam hozzá, de teljes áron is mindenképp újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Dius12

2020. december 16.

Most kezdtem el használni de eddig tetszik. Azt írták rá, hogy nem kell lemosni de én azért lemosom. Hogy hosszútàvon milyen arról majd jövök updatelni addig kap egy 5öst

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 16.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone