La Roche-Posay

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manettt, Módosítva: 2019. május 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tusfürdő nagyon száraz, érzékeny, irritált és viszketésre hajlamos bőrre. Csecsemők, gyermekek és felnőttek számára. Segít csökkenteni a bőrszárazságot, azonnal nyugtatja és tartósan táplálja a bőrt. Atópiás ekcémára hajlamos bőrre is. Nem csípi a szemet. A szabadalmazott aqua posae filiformis hatóanyag segít megelőzni a nagyon száraz bőrt meghatározó tényezők hatásait.

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Leibingeredina

2021. április 16.

Ekcémás bőrre használom nekem sokat segít, szinte nem is viszket már a bőröm és az illata, az állaga tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Puszedli83

2021. március 22.

Mintám volt belőle, amit kb két alkalommal el is használtam. Nekem picit fura volt az illata, mivel nem érzékeny a bőröm így mindig más illatos tusfürdőket használok. De fürdés után meglepett, hogy milyen puha,hidratált a bőröm. Testápoló sem kellett utána. Egyszer lehet megveszem a nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

eni25

2021. március 18.

Kombinált bőrre használom és teljesen jól tisztítja. Érdekes, hogy a márkának ezt a termékét is száraz bőrre ajánlják, viszont arra biztosan nem használnám. Így is picit húzódik a bőröm tőle. Fontos utána a hidratálás. Az illata szerintem nem jó, picit zavaró. Engem a mohára emlékeztet. Az állaga is tetszik. Ami nem, az az, hogy ha a szembe kerül, egy picit csípi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

redvelvet

2021. március 13.

Szeretem a La Roche Posay termékeket, de ez nekem valahogy nem igazán vált be... Alapból is érzékeny, száraz bőröm van, na, most a kezeim ennek a százszorosa. Ősztől tavaszig a hideg miatt brutál ekcéma, ha nem figyelek, emelett kezet mosni sem szabad csak akármivel. Általában kézmosásra is valami ilyesmi, speckó tusfürdőt használok, viszont ez két hét alatt szanaszét, sebesre szárította a kezemet, muszáj volt váltani. A testemre jobb választásnak tűnt, de azért nem annyira ekcéma barát cucc ez, érdekes módon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

sieszter

2021. január 25.

Mintát próbáltunk, a kisbabám lila fejjel ordított a kádban, valszeg nem jött be neki az illata :)))
Én használtam el, kellemes volt, nem szárított. A babának megvettem a tusfürdő verziót, azt bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Eri_88

2021. január 25.

Az illata, állaga, és a bőr komfortérezete utána össze sem hasonlítható egy sima drogériás termékkel.
Érdemes kipróbálni kis kiszerelésben kezdésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Érdemes kipróbálni kis kiszerelésben kezdésnek.

tditti1991

2020. december 28.

Akinek érzékeny bőre van, annak biztosan tetszik, mert jó az összetevő listája, valóban nem irritál, könnyed állaga van, ami jó érzetet ad a bőrnek, viszont, aki szeret illatos fürdőt venni, annak nem fog bejönni. Illata leginkább a fűre emlékeztet és nincs meg ugyanaz az élmény, legalábbis nekem.
Kiszerelése nagyon praktikus, nagy tégelyes, úgyhogy sokáig elég. Mindenképpen érdemes legalább egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Geszk

2020. október 12.

Termékmintám volt belőle, és annyira megtetszett, hogy meg is rendeltem belőle a 400 ml kiszerelést. Kényelemes az adagolása a pumpának köszönhetően, nekem semmi problémám nincsen az illatával, mert szerintem egyáltalán nem intenzív. Érzékeny a bőröm és hajlamos a kiszáradásra, ezért esett erre a termékre a választásom. Nagyon szeretek ezzel zuhanyozni, egyáltalán nem irritál és nem is húzódok fürdés után a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

peach

2020. október 11.

Ahhoz képest hogy extra érzékeny bőrre ajánlják, valamiért kegyetlenül irritálja a bőröm, fürdés után órákig vörös volt a mellkasom meg a nyakam. De viszketni nem viszketett, meg nem is szárított, szóval rejtély. Meg az is, hogy ha van benne parfüm ráadásul nem is az utolsó helyen hogy lehet ilyen poshadt szaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Amea

2020. július 6.

Nem kimondottan száraz a bőröm, viszont érzékeny és kontakt ekcémára hajlamos. Az ekcéma rohadt dolog, kísérleti nyúlnak érzem magam, mikor beválasztok egy-egy új kézmosót vagy tusfürdőt, szóval ritkán váltogatok. Legnagyobb bánatomra elfelejthetem a drogériás cuccok 99%-át és nem engedhetem meg magamnak, hogy hirtelen felindulásból leemeljek egy limitált kiadású unikornisos-eperhabos tusfürdőt a polcról :( A spektrum túloldalán ott a szuper biztonságos választás, a gyógyszertári mosdókenőcs, az aztán nem allergizál, csak hát nem is habzik, illata meg zéró, ráadásul nem egy felemelő élmény egy cipőpaszta állagú kenőccsel tusolni.
Egy szűk sávban meg van pár fürdőtermék, ami habzik is, esetleg illata is van, és nem lobbantja be az ekcémámat, én ezeket keresem.
Ennek az olajnak elég intenzív illata van, de egyáltalán nem kellemetlen és habzik is egy kicsit, szóval az élményfaktor nekem megvan, és szerencsére gondot sem okoz, legalábbis eddig még nem esett le a bőröm.
Szeretem használni, még akkor is, ha nem túl gazdaságos.

(megj: minden ekcémásnak más válik be, én bírom a sebamedeket is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Szeretem használni, még akkor is, ha nem túl gazdaságos.

(megj: minden ekcémásnak más válik be, én bírom a sebamedeket is)

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.