La Roche-Posay

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manettt, Módosítva: 2019. május 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tusfürdő nagyon száraz, érzékeny, irritált és viszketésre hajlamos bőrre. Csecsemők, gyermekek és felnőttek számára. Segít csökkenteni a bőrszárazságot, azonnal nyugtatja és tartósan táplálja a bőrt. Atópiás ekcémára hajlamos bőrre is. Nem csípi a szemet. A szabadalmazott aqua posae filiformis hatóanyag segít megelőzni a nagyon száraz bőrt meghatározó tényezők hatásait.

PrincessBell

2020. április 6.

Ajándékba kaptam rendelés mellé egy 100 ml-es mintát. Igazából az LRP és én nem igazán jövünk ki egymással, így kellett egy kis idő, míg egyáltalán ki mertem próbálni :D elődjét nem ismerem.
Elég folyós, nekem fű (réti) szaga van, ami számomra jó illat, de azért ez tuti megosztó lenne, ha végigszagoltatnánk 100 emberrel. Habzik minimálisan, így kevés is elég belőle. Ami engem meglepett: EZ JÓ! Szoktam fürdővízbe is tenni, de simán mosakodni is vele. A bőröm az arcomat leszámítva normál/száraz, de nagyon rossz a víz minősége a városomban, így a viszketés, kiszáradás, kiütések régi ismerőseim. A testápolókat meg télen-nyáron magamra kell erőltetnem minden nap, különben levakarnám magamról az egész bőrfelszínemet. Ezzel fürödve 3 naponta elég testápolóznom. Télen nem tudom, mit fog tudni, de számomra már ez is hatalmas előrelépés és időspórolás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Futureline

2020. március 26.

Surubb lett az allaga mint az elodjenek (Lipikar olajtusfurdo) ez mar AP+. Az illata is egy hajszallal jobb lett (mar nem doglott hal) de hasonlit az elodjere. Szamomra jobban habzik mint az elodje, ez nem valami jo hir. A boromre gyakorolt hatasa kb.ugyanolyan mint az elodjenel. Nem szarit na de ossze sem lehet hasonlitani a Bioderma Atoderm olajtusfurdovel mert az meg hidratal is. Arra 5+ csillagot adnek. Ja es a gyorsan fogy megjegyzes nalam is letezo jelenseg. (De a La Roche direkt igy alakitja ki a termekek texturajat, kedves gesztuskent a vasarlok oromere. Ja es itt legalabb leer a pumpa vege az uveg aljaig (nem 2 cm-rel folotte er veget hogy 50ml biztosan benne maradjon)ezt a trukkot nem vetettek be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

manettt

2019. május 28.

Az én nagyon száraz, viszkető bőrömre kevés sajnos. Az ezzel való zuhanyzás után is húzódott a bőröm, testápoló kellett. Ráadásul gyorsan fogy, nagyon sok kell belőle, ezért számomra nem éri meg az árát. Viszont imádom az illatát, nekem olyan mint az eső utáni rét. Alapvetően a 8 hónapos kislányom atópiás ekcémás, mindenre érzékeny bőrére vettem és neki beválni látszik. Mióta ezzel fürdetem nem jött elő az ekcéma és külön testápolózni se kell. Ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.