La Roche-Posay

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lipidpótló testápoló száraz bőrre, niacinamid hatóanyaggal a bőr védekezőképességének helyreállítása és a feszülésérzet csillapítása érdekében. Sheavajtartalmának köszönhetően táplálja a bőrt. Illatanyag-, parabén- és tartósítószer-mentes.

Ár: 2690 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Viky0123

2019. október 13.

Nappali kézkrémnek használom, ugyanis olyan jól beszívódik, hogy a telefonon sem hagyok ujjlenyomatot (utálom a zsíros érzést). A rendkívül kiszáradt, megvastagodott ekcémás bőrömmel harcolt pár napig, végül a krém nyert. Rég volt ilyen puha ősszel a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

wildrose

2019. augusztus 13.

Semleges illatú, könnyű állagú testápoló, átlagosan gyorsan szívódik fel, hagy egy pici olajos réteget, de nem vészeset, cserébe szuperül táplál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Lilko95

2019. május 23.

Ekcémás kezemre használom, probaltam a Baume AP+-t is, viszont az sokkal zsírosabb, és egyatalan nem szívodik be olyan gyorsan, mint ez. Télre az is biztosan jó, de nyárra, illetve munka közben ez szerintem sokkal ideálisabb. Fenntartja a tünetmentes fázist, illetve csökkent a viszketes is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Fberni

2018. október 29.

Nagyon jól hidratál, minden testápló felett győztes nála.Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Nagyon jól hidratál, minden testápló felett győztes nála.Az illata is szuper.

Lorna

2018. július 10.

Mintákat hoztam a gyógyszertárból. Kirakták őket egy üvegtálba, mint Hallowenkor a Csokit vagy Csalunkozó gyerekeknek. Díjazom az ilyesmit. ( főleg azzal,hogy nagyot markoltam belőle.)
Gyorsan beszívódó testápoló, nem zavaró illattal. A Lipikar Baume verziójával ellentétben, ami egy testesebb krém ez inkább folyékonyabb (de nem felvizezetten folyós) állagú krém. Hidratál, de mintha egy kis réteget hagyná maga után, nem olyan ragacsos aloe verás feelimgűt, csak olyan volna valami a bőrömön. Ha nem lenne/lesz a Clinique Deep Comfort Body Butter, amiről ódákat zengtem már, vagy elfogy a hét másik pénzkidobásos vacak hidratálókrém ami itthon porosodik, amikről egyáltalán nem zegtem ódákat, talán adók neki egy esélyt. Viszont nincs hatalmas kétszetésem beszerezni, szóval csak ha szükség lesz rá. Az illata tényleg olyan tipikus krém illat, de nekem annyira nem tetszett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Erina

2018. július 1.

Tavasztól kezdődő kerti munkák során rendszeresen viszketett az alkarom, lábszáram. Millió testápolót, olajat kipróbáltam, végül ő jött ki győztesen. Pillanatok alatt beszívódik, nem marad semmilyen réteg utána, csak hidratált, nyugodt bőr. Az illatát pedig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

zsofiab

2018. június 27.

Psorisasisos bőrömre kerestem kíméletes, gyorsan beszívódó, nem zsíros krémet. Nekem nagyon bejött ez a termék, egyedül az illata egy kicsit furcsa számomra, de kibírható. Nekem nagyon bevált, biztos hogy újra fogom venni, amíg nem találok ennél is jobb testápolót a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Jaslindore

2017. szeptember 7.

Valóban jól teljesít, jöhet bármi, erősen kiszáradt bőrt is helyrehozza :) pl. ffi könyök, ami durván smirgli szerű :)) Illata újonnan kellemes, de a nagy nyári melegben nálam is változott, fura szaga lett. Nem tehetek mindent a hűtőbe :)) Gyárthatnák kisebb kiszerelesben is ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

floravanda

2017. június 12.

Maximálisan elégedett vagyok a termékkel a száraz bőrömet pillanatok alatt rendbe teszi akinek száraz bőre vannak csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

pergeorsolya

2017. május 30.

A legjobb testápoló és az illata is szuper! Én csak hetente párszor használom, de ez is elég, hiszen nagyon hatékony!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-10 ti I eu 4 3

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.