La Roche-Posay

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katenn64, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Napozás utáni hidratáló La Roche-Posay termálvízzel, és 10% lipidpótló és bőrnyugtató hatóanyaggal

• Könnyen használható, krémes állaga lipidpótló összetevőkben gazdag a bőr helyreállításának serkentéséért.
  • A meleg, égető érzés csillapodik, a bőr újra hidratált lesz.

asszembocicsoki

2021. január 14.

Nem volt másik hasonló testápoló az üzletben, így erre esett a választásom. Napozás utáni hatásáról nem tudok nyilatkozni így decemberi-januári használat alatt, de testápolóként tökéletesen funkcionál. Igazából egy nyugtató hatású krémet kerestem, ami nem hagy kellemetlen zsíros érzetet. A nagyon érzékeny és nagyon száraz bőrömnek felüdülés. :) Nyáron, napozás után is biztosan jó szolgálatot tesz. Csak az ára miatt vonok le csillagot, mert használtam már hasonlóan jót, kb fele ennyiért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

cbf91XD

2020. augusztus 14.

Elég durva az illata, és a nagy melegben nem szívódik be, szó szerint lefolyik rólam. Sajnos nem jött be. Szerencsére csak ajándékba kaptam belőle egy mintát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

tditti1991

2018. szeptember 6.

Nem csak nyáron napozás után lehet használni. Nekem egész évben jó, bár télen inkább átváltok a Lipikar testápolóra, ami hasonlóan jó ehhez, csak az még sűrűbb és gazdagabb textúrájú krém.

Én ezt szeretem mert sokáig tart, a nyomófej kifejezetten praktikus és nyáron jól hidratál anélkül, hogy nehezen szívódna be a bőrbe.

Az ára miatt vonok le csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Az ára miatt vonok le csak.

anitazs

2018. augusztus 19.

Szeretem, nyáron napozás után szoktam használni. Nem bánnám ha kevesebb illatanyag lenne benne, de még belefér. Az állaga jó, van textúrája, de könnyen kenhetô és hamar beszívódik.
Az ára, és a parfüm miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Az ára, és a parfüm miatt vonok le egy csillagot.

VidaAgi

2017. január 4.

Nyáron egy leégés után használtam először, majd azóta rendszeresen heti 1x testápolóként. Nagyon jó a textúrája,kellemes az illata és nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Andaba

2015. november 30.

Szén-dioxidos CO2 & ERBIUM típusú lézeres hámlasztó kezeléseinket követően kiváló bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású termék. A napozás okozta bőrirritációk kezeléséhez ez az egyik legjobb és valóban hatásos termék, amit ajánlani szoktunk vendégeinknek. Nem a legolcsóbb, de a minőségen nem szabad spórolni, akár 2 évig is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Én jelenleg , mint testápoló és kézkrém használom. (Egyébként őt is lézeres arckezelés után szereztem be a bőrgyógyász javaslatára.) Imádom, hogy könnyű, de mégis nagyon jól hidratálja a sokszor iszonyatosan száraz bőrömet(pedig iszok eleget).Könnyen oszlatható, gyorsan beszívódik. Az illata isteni. Mikor nagy szükségem van a minőségi hidratálásra, akkor őt veszem elő. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

ribizli1122

2013. július 21.

2012. 07. 01.: Hűsítő jellegű, könnyen beszívódó, nagyon finom illatú krém, napozás után tényleg nyugtató. Napozás nélkül is használom, annyira kellemes. 30-as faktorú napvédőjével együtt, akciósan vettem kb. 2 hete patikában, abszolút megérte. A napvédő és a hidratáló közül a 'posthelios' krém a jobb, de az nagyon.

2013. 07. 21.: Idén is szeretem, de már önállóan vettem meg a napvédő nélkül (napvédőként niveás napvédő@barnítóval kísérletezem). A tubusos úgy tűnt, önállóan nem kapható így egy 400 ml-es pumpás kiszerelést hoztam el, "melt-in gel" felirattal, illata maradt finom, kicsit mintha hígabb lenne ez a változat, de ez abszolút nem baj napozás után (shea és egyéb összetevő maradt, paraben nincs benne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 21.

maisee

2013. július 3.

Csodaszer, de tényleg! Amikor strandolás után leégek, este bekenem és reggelre már el is tűnik a pirosság. Ha nagyon durván égek le, akkor azért még fájdalom marad, de 2-3 nap után az is elmúlik. És szépen bebarnulok tőle, plusz nem is hámlok le, csak minimálisan! Szeretem nagyon. Nekem 100 ml-es változatban van, de az is nagyon kiadós, mert a 2 vállamra, hátamra elég kb. 2-3 borsónyi mennyiség. Szépen kenhető, jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

katenn64

2013. június 14.

Gyógyszertárban vásároltam, nagyon csúnyán le voltam égve,ez a krém pár nap alatt rendbehozta az égett részeimet. Az illata is nagyon kellemes, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Steareth-10 ti I eu 4 3