La Roche-Posay

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katenn64, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Napozás utáni hidratáló La Roche-Posay termálvízzel, és 10% lipidpótló és bőrnyugtató hatóanyaggal

• Könnyen használható, krémes állaga lipidpótló összetevőkben gazdag a bőr helyreállításának serkentéséért.
  • A meleg, égető érzés csillapodik, a bőr újra hidratált lesz.

tditti1991

2018. szeptember 6.

Nem csak nyáron napozás után lehet használni. Nekem egész évben jó, bár télen inkább átváltok a Lipikar testápolóra, ami hasonlóan jó ehhez, csak az még sűrűbb és gazdagabb textúrájú krém.

Én ezt szeretem mert sokáig tart, a nyomófej kifejezetten praktikus és nyáron jól hidratál anélkül, hogy nehezen szívódna be a bőrbe.

Az ára miatt vonok le csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Az ára miatt vonok le csak.

anitazs

2018. augusztus 19.

Szeretem, nyáron napozás után szoktam használni. Nem bánnám ha kevesebb illatanyag lenne benne, de még belefér. Az állaga jó, van textúrája, de könnyen kenhetô és hamar beszívódik.
Az ára, és a parfüm miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Az ára, és a parfüm miatt vonok le egy csillagot.

VidaAgi

2017. január 4.

Nyáron egy leégés után használtam először, majd azóta rendszeresen heti 1x testápolóként. Nagyon jó a textúrája,kellemes az illata és nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Andaba

2015. november 30.

Szén-dioxidos CO2 & ERBIUM típusú lézeres hámlasztó kezeléseinket követően kiváló bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású termék. A napozás okozta bőrirritációk kezeléséhez ez az egyik legjobb és valóban hatásos termék, amit ajánlani szoktunk vendégeinknek. Nem a legolcsóbb, de a minőségen nem szabad spórolni, akár 2 évig is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Én jelenleg , mint testápoló és kézkrém használom. (Egyébként őt is lézeres arckezelés után szereztem be a bőrgyógyász javaslatára.) Imádom, hogy könnyű, de mégis nagyon jól hidratálja a sokszor iszonyatosan száraz bőrömet(pedig iszok eleget).Könnyen oszlatható, gyorsan beszívódik. Az illata isteni. Mikor nagy szükségem van a minőségi hidratálásra, akkor őt veszem elő. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

ribizli1122

2013. július 21.

2012. 07. 01.: Hűsítő jellegű, könnyen beszívódó, nagyon finom illatú krém, napozás után tényleg nyugtató. Napozás nélkül is használom, annyira kellemes. 30-as faktorú napvédőjével együtt, akciósan vettem kb. 2 hete patikában, abszolút megérte. A napvédő és a hidratáló közül a 'posthelios' krém a jobb, de az nagyon.

2013. 07. 21.: Idén is szeretem, de már önállóan vettem meg a napvédő nélkül (napvédőként niveás napvédő@barnítóval kísérletezem). A tubusos úgy tűnt, önállóan nem kapható így egy 400 ml-es pumpás kiszerelést hoztam el, "melt-in gel" felirattal, illata maradt finom, kicsit mintha hígabb lenne ez a változat, de ez abszolút nem baj napozás után (shea és egyéb összetevő maradt, paraben nincs benne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 21.

maisee

2013. július 3.

Csodaszer, de tényleg! Amikor strandolás után leégek, este bekenem és reggelre már el is tűnik a pirosság. Ha nagyon durván égek le, akkor azért még fájdalom marad, de 2-3 nap után az is elmúlik. És szépen bebarnulok tőle, plusz nem is hámlok le, csak minimálisan! Szeretem nagyon. Nekem 100 ml-es változatban van, de az is nagyon kiadós, mert a 2 vállamra, hátamra elég kb. 2-3 borsónyi mennyiség. Szépen kenhető, jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

katenn64

2013. június 14.

Gyógyszertárban vásároltam, nagyon csúnyán le voltam égve,ez a krém pár nap alatt rendbehozta az égett részeimet. Az illata is nagyon kellemes, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Virág-os

2013. május 21.

Nekem több mint két éve volt szintén ilyen nyári csomagban ajándékba egy 50+os naptejhez.
Jól hidratál, könnyen beszívódik ha jól emlékszem. Évekig használtam, míg elfogyott, pedig könnyen leégek. Évek után is működött, hűsített is. Könnyen kenhető.
Én napozás után helyett, napégésre kentem illetve, ha megpirult a bőröm, ami nagyon világos, érzékeny és sok anyajegyes.

Remélem most is lesz valami akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Remélem most is lesz valami akció.

SmilingfullyB

2012. július 16.

Tavaly kaptam én is ugyanilyen akció keretében a 30 faktoros arckrém mellé...jól hidratál, és tavaly nem fogyott el...hátha most elfog. Shea vaj van benne ami nem csak napozás utáni krémbe hasznos, hanem mindegyiben az lenne, tekintve, hogy a lista elsjén van, ennek köszönhető a gyors felszívódás és a kiválló hidratálás, és a shea vajra jellemző, hogy nyugtatgaja a bőr különféle ingerenciáit (szárazság, ekcéma...leégés..stb) a másik hasznos összetevője aminek nagyon örülök az a niacinamid...a nikotinamid hasznosabb és egészségre kevésbé káros formája (B3 vitamin), E vitamin helyett használhatták volna az acetátját..de legelább így benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Steareth-10 ti I eu 4 3