La Roche-Posay

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatékonyság a bőr szárítása és irritálása nélkül. Különleges textúra a bőr súrlódásának minimalizálásáért. 4 ápoló hatóanyaggal a komfortérzet fokozásáért már az első használat után.

• Csak a tisztításhoz és sminkeltávolításhoz szükséges összetevőket tartalmazza.
  • A lágy, tejszerű textúra fenntartja a bőr természetes nedvesség- és lipidtartalmát, valamint segít a bőr barrier védelmében.
  • Cocobetaine-nal, egy gyengéd, tisztító hatású felületaktív anyaggal, valamint 4 ápoló összetevővel.
  • Tiszta formula: szappanmentes, illatanyagmentes, tartósítószer-mentes.

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Saci22

2020. június 26.

Egy hete használom, de már most csodát tett a bőrömmel. Néhány helyen ekcémás, száraz bőröm van, az előző "hidratáló" arclemosóm, aminek a használata, mégha nem is volt hosszú idő, eléggé megviselte a bőröm, és egy youtuber ajánlására vettem meg ezt. Ár érték arányban szerintem a 400 millis nagyon jó, ha akció van, mégjobb. Nem kell sok belőle, szépen tisztítja az arcot, nem szárít egy kicsit sem. Ami hiányzik a habzás, de ezt el tudom engedni. Nekem az olajos arclemosót is lehozza második lépésben, nem is használom smink lemosásra, úgyhogy erről sajnos nem tudok nyilatkozni. Nincs benne parfüm, ami számomra jó mert az ekcémás részeket nagyon irritálná, az összetevő lista rövid, de meggyőző. Ha valakinek érzékeny és száraz bőre van, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Remi

2020. május 31.

Nagyon megszerettem. Amikor megviselődött a bőröm, csak ezt használom. Kíméletesen és jól tisztít. Érdemes puha, nedves microfiber korongra tenni és azzal jól áttörölni az arcot. Lehozza a sminket a fényvédőt és még hosszabb törölgetés után se fog húzódni a bőr. A legkíméletesebb arctisztító amit valaha próbáltam. Nem habzik. Aki erre vár, ne várja. Más tisztítómechanizmusa van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

missdyke

2020. február 1.

Már 3 alkalommal újra vásároltam ezt az arctisztitó krémet. Az arcom nagyon macerás és nehéz megtalálni ami jó neki. A szemem környékét sem csípi és kellemes arcot mosni vele. Sminket nehezen szedi le, de emiatt nem pontozom le hiszen az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

malvinahelia

2020. január 24.

Még csak pár napja használom, de egyelőre nagyon tetszik. Pont azt adja, amit kerestem. Nem ad zsíros érzést, épp eléggé hidratál. Nem csípi az érzékeny részeket az arcomon, a problémás részeket pedig nem rosszabbítja. Most még csak 4 csillag, de ha még 2 hét múlva is tetszik, akár 5 csillag is lehet. Szerintem az árért sok terméket kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

Lencseee

2020. január 1.

Szamomra hasznalhatatlan volt. Sima tisztitashoz nem jon be, a dupla tisztitasnal meg hasznalhatatlan volt. Vegig kremes allagu marad es erzete olyan volt a vizes oblites utan is, mintha kremet kentem volna ra. Ha osszevetem a hasonlo allagu cerave kremes lemosoval, ami 5 csillag, ez meg az egy csillagot sem uti meg. Draga es hasznalhatatlan arra a celra, amire eladjak...en nem varom az arcapolast egy lemosotol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

isetev

2020. január 1.

Fogalmam sincs miért,de iszomyatosan csípi a szemem és begyullasztja a szem körüli bőrt.Sajnos csalódás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

poczeandrea

2019. december 13.

Annak ellenére, hogy illatmentes, szép az inci-je, nekem csípi az arcom (pedig nincs nagyon érzékeny bőröm). A sminket se szedi le, nem szeretem, nyögvenyelősen használom csak el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

hrcpc

2019. november 26.

Kedvenc arclemosóm! Nagyon nehéz dolgom van a kombinált, pattanásos, érzékeny, kipirosodásra hajlamos, helyenként nagyon száraz bőrömmel, de ez az a lemosó, ami nagyon kíméletes, ugyanakkor tisztít is. Nem szárítja ki a bőröm, viszont nem is zsíros tőle, valahogyan az összetett “minden baja van” bőrömből normál bőrt csinál. Plusz pont, hogy hatalmas kiszerelésben is kapható, a pumpás adagolója nagyon praktikus. Nem kifejezetten olcsó termék, de szeritnem abszolút megéri, illetve sokszor valamilyen akció keretein belül szerzem be, így pedig teljesen elfogadható ára van, kb mint egy drogériás terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

bernadettu

2019. november 25.

Én is bemutató csomagban vásároltam meg egy 50 ml-s kiszerelést, leginkább amiatt vettem, hogy utazáshoz praktikus lesz, illatanyagmentes és gyengéden tisztít, de nekem pl a sminket alig hozza le, amire pedig még egy dm sajátmárkás arclemosó is képes és azt vettem észre, hogy egyre több pici pattanásom lesz, amikor ezt használom ( biztos, hogy ettől, mert többször elhagytam és ez volt az egyetlen új termék, amit újra bevezettem, amikor a pattanások jelentkeztek), nekem hatalmas csalódás, a maradékot elhasználom fürdésre, de biztos nem veszem meg és másoknak sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

ImolaV15

2019. szeptember 26.

Nekem No.1 lemosó. Túlérzékeny, vízhiányos, kombinált bőrre azért nem volt egyszerű feladat olyan lemosót találni, ami tisztít, nem irritál és a használata után nem fénylik úgy a fejem mintha megfejeltem volna a zsíros bödönt. :D Meglett, nem engedem. ❤️ Sminket tényleg nem szedi le, bár azt sosem értettem hogy hogy lehet valami egyszerre sminkeltávolító és bőrkímélő is?! Mikor mindkettőnél más számít igazán

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.