La Roche-Posay

Ár:   6125 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liama, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• Természetesen egységes megjelenés és friss hatás.
  • Láthatóan szabályozza a smink tartását.
  • Optimális viselet meleg, párás időben akár egész nap.
  • Verejték-szabályozó.
  • Érzékeny és intoleráns bőrön tesztelve.
  • Nem komedogén.
  • Illatmentes.
  • Allergia ellen tesztelt.
  • Bőrgyógyászok által jóváhagyva.
  • UV védelem SPF 20.

3 színárnyalatban: 01 IVORY, 02 Light Biege, 03 Sand Biege

bongi

2020. szeptember 13.

Számomra az alapozó szükséges rossz, ha nem lennének bőrhibáim, egyáltalán nem használnék ilyen termékeket. Azért örülök, hogy ezt megtaláltam, mert nagyon kevés alapozó működik az én problémás bőrömmel. Amit szeretek benne, hogy mattít, szép bársonyos a fedése és nem okoz pattanásokat. Amit viszont nem szeretek, az az, hogy elég szeszélyes, nem minden hidratálóval vagy primerrel működik. Attól függően, hogy mit kenek alá, lehet szép, természetes a fedése, vagy csúnya, maszkos, pórusokba beülő. Ki kellett kísérleteznem, hogy mit kenhetek alá és mit nem. Nem olcsó, de gazdaságos, kevés is elég belőle, a fedése közepes. Nekem megvan fél éve és még van belőle. Mondjuk gyakrabban használok BB krémet, mint alapozót. Összességében megérte megvenni, és hacsak valamilyen csoda folytán nem találok jobbat, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Liama

2020. szeptember 3.

Nehéz a megfelelő árnyalatot kiválasztani, mert csak 3 színben létezik, nyilván egyik sem pont tökéletes. Könnyű felkenni, szépen terül kis mennyiségben is. Nem szeretem a 100%-os fedést, ezt nem is hozza, de számomra pont ezért jó. Szép egységes bőrképet ad (az apróbb hibákat fedi csak, akinek ez nem elég, annak ez az alapozó kevés lesz). Nem zsírosodik át gyorsan, tényleg javít valamennyit a zsíros bőrérzetemen még nyáron, melegben is. Nem okoz bőrirritációt, extra pattanások sem keletkeznek, ha egész nap az arcomon van. Plusz pont az UV védelem. Szívesen használom (most már több, mint 1 éve)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.