La Roche-Posay

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sigma, Módosítva: 2021. november 23.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes, üde ragyogás a bőröd számára. A Toleriane arcpirosító mikrofinomságú púder állagának köszönhetően kényelmesen használható és hatása tartós. Az új szivacs biztosítja a pirosító rendkívül kíméletes és pontos felvitelét érzékeny bőrön is. A tesztelésben résztvevő, érzékeny bőrű nők 100%-a úgy véli, hogy a pirosító kellemes bőrérzetet biztosít.

2 árnyalatban kapható

sigma

2021. november 19.

Ez a top-top pirosito!
A sminkelesben a legnagyobb kedvenceim a pirositok, mert elkepeszto sokat dobnak a fako boromon, egeszsegesebbnek tunok toluk 😀 Viszont eddig az osszes pirosito amit probaltam mitesszereket, pattanasokat okozott azon a teruleten ahova felkentem. De ez vegre nem! A Rose Doré arnyalat gyonyoru.
La Roche-Posay Duo szinezett kremre kenem kozvetlenul, mielott teljesen beszivna a borom es igy nagyon tartos. Nem a szivacsaval, ecsettel hasznalom. Szeretem! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Ez a top-top pirosito!

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol