La Roche-Posay

Ár:   6730 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. június 21.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   patikák

Új hatóanyagok, új dizájn

Korrektor hatású kompakt púder 25-ös fényvédő faktorral. 12 órán át tartó matt hatás ultrafelszívóképességű perlittel. 100%-ban ásványi pigmentek.

4 árnyalatban kapható

Ár: 5.500 Ft , Eladó: Ebibene
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x probalt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

holmel

2019. augusztus 28.

Az utóbbi időben a arcbőröm nagyon érzékeny lett. Kipróbáltam sok drogériás alapozót, de nem vált be semmi, mindentől nagyon pattanásos lettem, ami így 35 évesen teljesen kiborított. Eltelt jó idő, mire rájöttem, hogy az alapozókkal van a gond. Ezért próbáltam ki a Toleriane alapozót, ami bevált, legalábbis olyan szinten, hogy a bőrömnek nincs gondja vele, de kb. 2 óra múlva tükörfényes a bőröm tőle és a fedésével is vannak gondjaim. Megvettem a mattító púderét, de annak ugye fedése szintén minimális, és inkább rózsaszín az összhatás, így azt hittem, ha beszerzek egy kompakt púdert, az majd pont jó lesz nekem. Hát, pár nap használat után olyan dudorok nőttek az arcomra tőle, amiket pattanásnak nevezni csak jóindulattal lehet, borsónyi gyulladások lettek a bőröm alatt...Sajnos először rossz árnyalatot vettem, így most két alig használt púder figyel a szekrényben, mivel többet nem használom, az biztos :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Pannamaris

2019. április 26.

Mivel a drogériás púderek nem igazán váltak be, úgy gondoltam kipróbálok egy gyógyszertárban kapható,drágább kategóriájút.Sajnos nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket.Csak 2szín volt belőle,igy a világosabbat választottam,de még ez is sötét,pedig nem vagyok hófehérke.Ha keveset viszek fel belőle,szépen mutat viszont semmi fedése,ha kicsit többet rakok fel,akkor maszkos hatású lesz.Pozitívum hogy az összetevői szépek,jó benne a fényvédelem is.Csomagolása szép,masszív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Szepis

2019. február 20.

Hétfőn kinéztem magamnak, tegnap meg is vettem:D Olyasmit kerestem, ami fényvédős porállagú és ő ennek mind megfelel SŐT...a fedése (nekem) tökéletes ma megy élesben a tesztelés:) de eddig jó, amit észleltem eddig, hogy előtte lehet és érdemes is krémezni az arcot valami gyorsan beszívódó krémmel, mivel por szárazabb az érzet, tartása eddig jó pedig reggel 04:50 kor tettem fel :O:D, még azt is eltudom képzelni, hogy valaki a sminket evvel fixálja, bár próbálgatni kell, mert ahogy írtam a fedése tökéletes és lehet alapozóval már sok, maszk hatású.
Most tesztelünk, meddig bírja ki napi használat mellett, mert azért az ára kedvezmény nélkül 6500-7000 Ft. bár, ha kifog az ember egy jó kis -20% os kedvezményt és még ki is bír 1,5-2 hónapot bőven jó lesz. Még annyi, hogy Én nagy púderezéshez való ecsettel vittem fel, bár a "doboza" komplett, mivel tükrös és púder párna is van benne.

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE TEINT MATTIFYING FIXING POWDER -vel fogom használni, ez a valami is egy csoda:) olyan kis kellemes csillogó hatást kelt, nem highlighter de vele együtt olyan kerekebb a smink.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

amistoso

2018. november 19.

Szép mattá, egyenletessé teszi az arcbőrt. Nem nézek ki tőle úgy, mintha maszkot viselnék, elég természetes érzés. Az illata sem rossz. Szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.