La Roche-Posay

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• már kis mennyiségű alapozó használata is korrigálja az arcbőr hibáit
  • természetes, félig matt hatást ad
  • kiváló fedőképességének köszönhetően tökéletesen egységesíti az arcbőrt
  • megnyugtatja az irritált bőrt
  • véd a napsugarak ellen (SPF 25)
  • finom fluid textúrája egész napra komfortérzetet biztosít

4 fárnyalatban kapható

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid tasakos termékminta
Ár: 100 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zsuzsi365

2022. október 13.

Nagyon drága és a száraz bőrömet nagyon zsírossá tette, elnehezített ráadásul nem fed olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 13.

norelle75

2022. október 11.

Érzékeny, aknéra hajlamos arcbőrömre javasolta bőrgyógyászom. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, mert valóban nagyon jól bevált. Nem irritál, tartós, jó fedése van ( én alapozóecsettel viszem fel, így szebben el lehet dolgozni) és mégis tud lélegezni a bőröm. Évek óta használom és újra megvásárolom mindig, ha elfogy (kb. fél évre elég, bár én nem használom minden nap), nem is fogok váltani:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 11.

p.jozi

2022. augusztus 15.

Kombinált hiper érzékeny bőrömre ez az egyetlen alapozó ami tökéletesen fed és nem irritál.
Korábban mindig belefutottam olyan termékeket amik csak aknéket okoztak és másnapra teljesen ekcémás lett az orcám, több kárt okoztak mint hasznot. Ezzel nincs ilyen probléma, Nekem tuti termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Iszend.96

2022. június 6.

Az egyetlen alapozó ami a foltos, problémás bőrfelszínemet egységesíti. Nekem csodaszer, mert végre elégedetten mosolyogva nézek a tükörbe mikor ezt használom.
A legvilágosabb (Ivory) színt vettem meg belőle ami egy picit sötét az én fal fehér bőrömön, de másik előnye, hogy nagyon kevés kell belőle és nedves pamaccsal gyönyörűen el tudom dolgozni. Nem kukacosodik, ami szintén egy fontos szempont volt nekem (reggelente c-vitamint és 2 ujjnyi fényvédőt viszek fel az arcomra).
Ha középár kategoriában keresel alapozót, akkor ő lesz a nyerő! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

Ha középár kategoriában keresel alapozót, akkor ő lesz a nyerő! :)

Lylien

2022. április 11.

UPDATE 2022. április 11.
4-ről 5-re javítom a pontozást, mert további szívdobogtató jó tulajdonsága, hogy szuper hosszú ideig elég. Most vettem meg a következő tubussal, de az előző lassan 11 hónapja megvan és mindennapos használat mellett remekül bírta, a szavatossági időt sem léptem túl, most fogy el. Tökéletes!
A téli időszakban vékonyan hidratáló krémet is kentem alá, de mivel fényvédőt is használok és kombinált a bőröm, nem kellett extra hidratálás mellé, nem szárít, nem fényesedik. Azóta több szérummal is próbáltam, semmivel sem volt gond, szépen el tudtam oszlatni, úgyhogy már hivatalosan is ez a kedvenc alapozóm.

2021. augusztus 9.
Egy erős 4 csillagot kap. Könnyű vele dolgozni és egészen kevés (borsónyi) mennyiség elég az egész arcomra belőle, mert sűrű, de könnyen kenhető.
Fluidnak írják, de az állaga inkább krémes, mint egy mousse. :D
A fedése megfelelő. Nekem bevált, mert csak arcszín egységesítésére használom, de komolyabb bőrproblémákkal szerintem nem bírna el.
A színválaszték sajnos nem túl bő (4-féle). Nekem a legvilágosabb (10 Ivory) van, mert amúgy mindegyik árnyalat nagyon sötét. Felkenéskor szép, egységes, világos (de nem sápadt!) és matt árnyalatot kölcsönöz, estére picit fényesedik, besötétedik.

C-vitamin szérumot, hidratálót és fényvédőt használok alá, vagy ezek közül - nagy melegben - néha a szérum, hidratáló kimarad és csak fényvédővel kenem fel. Minden rétegnél szoktam várni, hogy picit beszívódjon, de ez itt hatványozottan igaz.

Az összetevői nagyon szépek, semmilyen irritációt nem okoztak (két hónapja szinte minden nap használom). A benne lévő spf-ről azért annyit, hogy alá megfelelő mennyiségű fényvédővel turbózzuk.

Összességében szép összetevőkkel, jó fedéssel ez egy jó kis alapozó. Téli időszakban még tesztelésre vár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

UPDATE 2022. április 11.

2021. augusztus 9.
Fluidnak írják, de az állaga inkább krémes, mint egy mousse. :D

katalinmester13

2022. február 15.

Egyetlen jó tulajdonsága a színe. A 11-es a tökéletes számomra. De az én bőrömön nem mutatott jól. Nem tudtam kitalálni, mit akar, hogy akarja. Bosszankodtam miatta eleget. Maszkos volt, belecsúszott a ráncokba, kiemelte a száraz részeket. Oxidálódott is eléggé. Sok-sok esélyt adtam neki, végül kidobtam. Pedig ez nem szokásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 15.

Szoszi25

2022. január 30.

Az egyetlen alapozó amit elvisel a bőrőm . Viszonylag világos árnyalatra van szükségem, 1.2 tökéletes. Mintha semmi sem lenne rajtam, az összkép azonban szuper. Nem irritál, nem okoz pattanást. Rozaceán nem változtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 30.

racheldawes

2021. november 29.

Kicsit ráuntam az általam eddig használt GA-DE Idyllic alapozóra, így gondoltam, kipróbálok egy kevésbé erősen fedő alapozót, a pozitív vélemények és a szép összetevők miatt pedig erre a termékre esett a választásom. Nagyon nem bántam meg, sőt, felülmúlta az előzetes várakozásaimat. Eleve örültem annak, hogy épp akciósan, mindössze 5.100 Ft-os áron jutottam hozzá az egyik patikában. A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg, ami tényleg picit sötét és barnás mesterséges fényben, azonban "valójában" nem üt el feltűnően, és idővel szépen egybeolvad a "téli", sápadt arcbőrömmel, oxidálódást nem tapasztaltam. Az állaga folyékony, de mégis krémszerű, nagyon egyszerű a felvitele és könnyedén eldolgozható. Ami a legjobban tetszik benne, hogy viszonylag kis mennyiség is elegendő ahhoz, hogy (korrektorral együtt) tökéletes (de nem maszkszerű) fedést nyújtson. Rétegezve pedig a közepes fedéstől simán el lehet jutni az erősig is. Tartóssága is rendben van, a nap vége felé azért a hajvonalamban megkopik, de nem csúnyán, és az arcom többi részén, illetve a pórusaimban sem "csomósodik" össze, ami ritka az ilyen textúrájú termékek esetében. Nekem egyáltalán nem zsírosítja a bőröm, gyakorlatilag a púdert elő sem kellett vennem, amióta használom, viszont valóban szárít egy picit, de primerrel és/vagy hidratálással szerintem ez is kiküszöbölhető. És végére jöjjön a leglényegesebb tulajdonsága, nevezetesen, hogy semmilyen irritációt nem okozott az egyébként érzékeny bőrömnek. Azt hiszem, most jó ideig csak ezt az alapozót fogom használni, már be is táraztam belőle a következő hónapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

sigma

2021. november 11.

Eddigi legjobb alapozom, pedig kozel sem tokeletes.
Alapvetoen nem szoktam alapozot hasznalni, csak szinezett hidratalot, de ha elmergesedik a helyzet akkor ehhez nyulok. Leginkabb a fedese miatt, mert brutalisan bevalt, eltuntet mindent. Viszont pont emiatt maszk-hatasu, nem tudom normalisan eldolgozni es ugy erzem nem lelegzik alatta a borom, de szerencsere bajt meg sosem csinalt. Nem olyan kenyelmes viselni, ugyanakkor konnyen at is fenylik valahogy, mintha zsirosodna tole a borom, kell hozza a puder. Egyik arnyalat sem tokeletes de ezzel tudok jatszani.
De hiaba a sok negativum, a totalis fedesevel es azzal, hogy nem okoz mitesszereket, pattanasokat, engem meggyozott, maximum a termekcsaladon belul keresgelnek masikat. Eddig barmilyen alapozot hasznaltam, az osszestol pattanasos lettem, ugyhogy megelegszem ezzel a majdnem joval is, csak ne essen a boromnek bantodasa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Eddigi legjobb alapozom, pedig kozel sem tokeletes.

Stella1993

2021. június 28.

Annyira akartam szeretni, mindenhol csak jó véleményeket olvastam róla. Szeplős, hófehér, érzékeny-száraz bőrű vagyok, reméltem hogy nekem is beválik majd, de sajnos nem. Hogy kicsit sötétebb, mint a bőrszínem, azt elnézem neki mert tudom korrigálni, és a szeplőim is jobban mutatnak egy sötétebb árnyalattal mint egy világossal. Merthogy a szeplőket (sem a piros foltokat) nem fedi el kellőképp, a fedését gyenge-közepesnek mondanám. A textúrája jó, könnyen kenhető, könnyed viselet, szagtalan és egész szépek az összetevői, de az én bőrömet sajnos kicsit szárítja. Az spf kevés benne, így kénytelen vagyok fényvédővel együtt használni, ami szintén szárít. Száraz bőrű lévén a rutinom első része a hidratálás, majd fényvédő, végül az alapozó, 1 óra múlva pedig már fénylek is, mint a diszkógömb, mert az ilyesmi rétegezést nem bírja ez az alapozó. El fogom használni, de nem veszem újra, ezt a szintet egy olcsóbb drogériás alapozó is hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.