La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Ár: 150 , Eladó: Katie
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

IrisAnn

2021. április 28.

Update2: Senkinek nem ajánlom! Nincs érzékeny bőröm, de ettől 1 használ után másnapra lett egy hólyag a szemem mellett, és mindkét szemöldököm alatt meg kijött az ekcémám.. semmilyen más új terméket nem használtam, csak ezt. NE. VEGYÉL. ILYET. (Közben a 2 csillagot átjavítottam 1-re, de legszívesebben -10-et adnék...)

Update: az első nap napközben írtam a véleményezést, ami igen elhamarkodott volt. Ugyan nem sokkal használtam tovább, mert még egyszer nem kenném az arcomra... de inkább 4 csillag helyett 2-t adok. Ugyanis előhozta az ekcémámat, kiszárította az extrémen zsíros bőrömet és pattanásos is lettem... mindenhol is irritált. :(

Hát, nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem lettünk jóban. Nem akarom nagyon lehúzni, mert alapvetően jól eldolgozható és olyan bomba biztos, hogy levakarni kell kb.
Nekem nincs mostanában sok bőrhibám, így nekem nem számít a bombabiztos fedése. Viszont zsíros a bőröm. Tudom, nem kifejezetten erre való ez, de reméltem, hogy mattabb és mégis természetesebb lesz az eredmény. Hát, rajtam sajnos se nem matt (10 perc után átfénylett), se nem természetes (teljesen maszkhatása van). Azoknak ajánlom, akiknek kicsit szárazabb vagy legalább normál bőre van és van mit elfedni (valóban szépen fed, a szemem alatti karikákat is eltűntette).
Nekem egyébként nagyon világos bőröm van, ebből a legvilágosabb is sötét, sárgás színű lett rajtam. Órákkal később egyébként már jobban idomult a színe, de nekem ez az alapozó sok. Egyszerűen sok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

Rumbi

2021. április 13.

Csak ezt az alapozót!!! IMÁDOM!!! Végre megtaláltam azt az alapozót, amivel nem kell bevakolnom az egész arcom, hanem hidratálás után csak a szemem alá a karikákra és az esetleges foltokra, sebekre, pattanás nyomokra pöttyintek és ujjbeggyel olyan szépen el tudom dolgozni, hogy nem látszik hogy foltot kentem! Ezért nagyon szeretem. Iszonyú sokáig elég egy tubus, én még csak 2x vettem, de újra is ugyan ezt fogom választani!! Használat előtt össze kell rázni, de jó sűrű, krémes állaga van. Egyszerre csak kis mennyiséget, kis területen oszlassunk el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

jurase87

2021. március 11.

Évek óta MAC és Clinique alapozókat használtam, mert sok mindent nem bír elviselni a bőröm. A MAC fedését imádtam, de sokszor okozott allergiás tünetet nálam viseléskor, főként télen. A Clinique alapozóival ilyen bajom nem volt. Aztán tesóm hosszas unszolására kipróbáltam ezt az LRP csodát, minek utána azt mondtam soha többet más alapozó. Fele annyiba kerül,mint a fent említett kozmetikumok, és minőségben magasan veri őket. Soha nem okozott semmilyen allergiás reakciót,nem szárít, mint a legtöbb alapozó nekem, nem ül bele a ráncokba, gyönyörű a fedése, nincs maszkhatás, amikor viselem sorra jegyzik meg, hogy milyen szép a bőröm, nagyon kevés kell belőle, úgyhogy számomra most ő a tökéletes alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

puderpanda

2021. március 5.

A gyógyszertárban volt lehetőségem megnézni, hogy melyik az én színem, de mivel csak a kézfejemen tudtam kipróbálni, nem mertem rögtön megvenni. Termékmintát azonban szerettem volna vásárolni a 2 legvilágosabb árnyalatból, hogy megnézzem, hogy mutat az arcomon, illetve mennyire tartós, és milyen érzés viselni. Olyan szerencsém volt, hogy kaptam 2 komplett tesztert ajándékba, amit még mindig nem hiszek el! Mindkét színt kipróbáltam, a legvilágosabb az én árnyalatom. A termék nagyon kellemes állagú, könnyű vele dolgozni, bár ahogy korábban is írták, én is tapasztaltam, hogy egy kicsit hamar szárad, úgyhogy tényleg gyorsan el kell dolgozni. Nagyon szépen fed, egységessé teszi az arcbőrömet. Nekem nem hoz matt hatást, sokkal inkább egy egészséges ragyogás az, amit tapasztaltam, de ez számomra sokkal természetesebb is, emiatt jobban is örülök ennek a finishnek. A pórusaim az utóbbi időben eléggé kitágultak a homlokom környékén és az orrom két oldalán. Ezeket nem maximálisan fedi el, de számomra ez nem is probléma, mert láthatóan összébb húzza őket. Egyetlen negatívuma, hogy az orrom hegyéről rendszeresen lekopik a nap végére. Gyanítom, hogy a maszkviselés miatt, mert máshol 8-10 óra után is hibátlanul fenn marad. 5 csillagot adok rá, aztán ha lesz alkalmam maszk nélkül is viselni több órán át, updatelem a véleményem, de egyelőre ha csak itthon vagyok, nem sminkelek, hagyom a bőrömet pihenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

arizona07

2021. február 13.

** UPDATE
Így jó féléve használom, mivel ettől nem kell tartanom hogy esetleg irritációt okozna, ám azért vannak hiányosságai. Télen tök oké púder nélkül is, hidratálóra szoktam egyből felvinni, hogy kicsit keveredjen vele. Ám nyáron azért még púderrel is elég hamar átfényesedik illetve ami nagyon zavar, hogy bele tud ülni a pórusokba és ha picit is száraz a bőröd arra eléggé felhívja a figyelmet. Sajnos primerrel nem volt szerencsém még kipróbálni, lehet a pórusos témán sokat segítene.

Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve! Sajnos az utóbbi pár évben eléggé érzékeny lett a bőröm, ekcémával is küzdök így búcsút intettem a sokak által dicsért True Match-es alapozómnak. A Clinique Anti-Blemish alapozója és e között vaciláltam, de előbbiből nem találtam elég világosat így az LRP maradt és eddig nem bántam meg. Gyorsan kell vele dolgozni, cserébe viszont jól fed (vannak bőven hibák az arcomon) és nagyon természetes hatású a bőrön. Egy kicsit féltem, hogy beleül a pórusokba és ráncokba, de eddig nem vettem észre. Matt hatást nem ígér, ám ez az első alapozó amit púder nélkül is tudok használni. (Eléggé fénylős tud lenni az arcom.) Szóval eddig messze ez a legjobb alapozó amit használtam, csak dícsérni tudom. Kíváncsi leszek hogy teljesít majd a nagy nyári melegben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

** UPDATE

encshhy

2021. január 2.

Évek óta a kedvenc alapozóm. Mivel sűrű és a fedése is elég erős (nincs maszk hatás), ezért néha szükségem van egy könnyedebb állagra. Így felváltva szoktam használni, viszont mindig visszatérek hozzá. Sajnos a színválaszték nem túl nagy, de szerencsére én találtam egy hozzám passzolót. Mindig szoktam fixálni transparent púderrel, így jó pár órát kibír télen-nyáron. Nap végére kicsit kopik, de nem foltosan. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

anile

2020. december 28.

Mostanában a maszkhasználat és a home office miatt nem igazán sminkelek, de nyár elején nagyon sokat segített amikor periorális dermatitisszel küzdöttem. Szépen elfedte a piros kis ragyákat anélkül, hogy tovább irritálta volna a bőrömet. A fedése egyébként elég erős, amire most már szerencsére nincs is szükségem, így leginkább korrektorként használom a szemem alatti sötét karikák elrejtésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

gki

2020. július 14.

Erős fedése van, a nagyon gyulladt pattanásaimat is egész jól elfedi. Egész tartós a bőrömön, bár nagy melegben a zsíros részeken átfénylik. Egységesen kopik a nap folyamán, nem foltosan. Viszont vigyázni kell vele, a ruhára rátapad.
4 csillagot adok neki, mert néha kipattogzik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

4 csillagot adok neki, mert néha kipattogzik tőle a bőröm.

Angie22<3

2020. július 1.

Nagyon régóta használom, így van róla tapasztalatom bőven :) Kicsit nehéz vele bánni, de én színezett arckrém alá szoktam kenni, elfedve a bőrhibákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

BeesWorld

2020. május 26.

Az érzékeny bőrömre elkezdtem LRP termékeket használni, közte ezt az alapozót, és nem hogy segített volna a problémámon, de rosszabb lett. Nem tudom, hogy melyik termék rovására írható, de szerintem ez is szerepet játszott benne, hogy vörös foltok jelentek meg és viszketett az arcom hónapokig. Abbahagytam az LRP termékeket, és most javult a helyzet. Hatalmas nagy csalódás, ahhoz viszont drága volt. Nem is tudom, most milyen termékek felé forduljak, teljesen el vagyok keseredve. Amúgy a fedése jó, kis mennyiségbe nagy ritkán talán használom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.