La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

La Roche-Posay Toleriane Teint korrektor - Beige claire
Ár: 3000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Ár: 800 , Eladó: Kiyoko
Állapot: új 10db, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postai úton
laryah

2019. október 25.

Kivalo , nem ragad, nem folyik, fed rendesen ( nem DW ) tokeletes a szine a boromhoz, nem emeli ki a szaraz reszeket. Kimondottan erzekeny , irritalt borre vettem, tokeletesen gyogyitja is. Vichy Phytosolution kremre teszem , szeretik egymast. Igy egyszerre van kezelve, fedve , vedve a bor napkozben.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Szeretem.

barbybarbi

2019. október 6.

Kicsit híg az állaga, de nem vészes. Nekem délutánra nem sok marad belőle a helyén sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

lekvaroshus

2019. szeptember 10.

IMÁDOM! Jól fed, a bőrömnek semmi baja az egész napos viselés után, sem hosszú táv használata után sem. Könnyű eldolgozni. Az illata semmi extra. Drága de nagyon megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

konbo

2019. augusztus 26.

Sokáig használtam, de most váltottam. Mikor megveszem nagyon híg az állaga, ahogy áll úgy sűrűsödik. kb 1 éves állás után elég sűrű az állaga ahhoz, hogy jól kezelhető legyen. A bőröm fél nap után ledobja, akkor is, ha hidratálok előtte, akkor is, ha nem. Tény, hogy világos bőrűek számára nagyon jó árnyalatai vannak. Én találtam a téli ultra fakó bőrömre is és a nyári picit lebarnultra is megfelelő árnyalatot. A fényvédőnek köszönhetően napos időben is bátran viseltem, további bőrhibáim nem jelentkeztek.
Tartóssága miatt -2 pont, árnyalatai, fényvédője miatt +3 pont

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Tartóssága miatt -2 pont, árnyalatai, fényvédője miatt +3 pont

Momiji

2019. július 8.

Nagyon szeretem. Nem szárít, nem fényesedik ki a bőröm tőle, szépen lehet rá sminkelni, és ki sem pattogok tőle. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

elina12

2019. június 4.

Évek óta használom és nagyon szeretem. Erős fedése van, de nem maszk hatású. Jól illeszkedik a bőr színéhez. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi mennyiség szinte már sok is, így sokáig kitart. :D Kicsit drágább a drogériás társainál, de szerintem ilyen teljesítmény mellett ez elnézhető. Tapasztalatom szerint viszont gyorsan kell vele dolgozni, mert nekem nagyon gyorsan szárad. A száraz bőrön pedig nagyon látszik, ott nem lehet eldolgozni jól szerintem. Amikor zsírosabb a bőröm, akkor kb. 3 óra után már láthatóan átfényesedik, de amikor szebb a bőröm, akkor pedig egy napig is szépen fent marad. Elég sokat próbálkoztam alapozók terén, de nekem ez vált be a legjobban eddig. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

LolitaLolly

2019. május 22.

Évek óta ezt használom, ez is az első komolyabb próbálkozásom alapozó terén, volt egy vakvágány előtte, de azt hagyjuk. Azért esett erre a választásom, mert gondoltam gyógyszertári lévén, nem fog pattanásokat okozni és talán bőrbarátabb. Nem kell a mérgező anyagoktól félnem és a többi és a többi.. persze ezek csak az én rigolyáim, de bevált és azóta is hozza amit kell. Na persze nincs viszonyítási alapom, mostmár illene kiprobalom valami mást, hogy mégiscsak lássak különbségeket, ki tudja miről maradok le... de ez nem tett kárt a bőrömben soha, sőt. Nem öregítette, nem tömítette el és úgy gondolom hogy a fedése is elég brutál. Szeretem egy szóval és alap darab, mindig nálam van, minden körülmények között és minden áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Vicky12

2019. május 19.

Én nagyon szerettem, nem jött ki több pattanásom tőle, jól is fedett, az illata is kellemes volt. Egyetlen hátránya van hogy egy idő után a tubusban narancssárga színű lett így nem tudtam teljesen elhasználni ezér kapott tőlem 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

estrella13

2019. május 13.

Én korrektorként használom évek óta, annak tökéletes. A fedése elég erős, de szinte láthatatlan. Az összetevői szuperek, az állaga jó, és szerencsére nincs benne parfüm. Szerintem elég tartós, bírja az egész napot, nem kopik, nem kenődik és egy kis esőtől sem jön le. Alapozóként nem használtam, számomra sok a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Vanília

2019. május 11.

Kis update majdnem egy év távlatából. KEDVENC! Minden évszakban, minden tekintetben és ugyan 5 csillagot adtam neki tavaly is, de legszívesebben most hatot adnék:) A legjobb kritika a hűség, hogy nem keresek tovább és nem tesztelgetek más alapozókat...

Mintát kaptam belőle és nem is gondoltam, hogy egy mikró zacskó bármilyen alapozó-próba bármi hatással lenne rám, tekintve, hogy a koreai zombie CC krémnél szerintem nem "született" még jobb alap a bőrömre és tekintve, hogy végigteszteltem már számos alapozót... DE ebbe egyszerűen beleszerettem. Muszáj lesz beszereznem, gyönyörű a fedése, nincs semmi zavaró illata, még korrektor, sőt púder sem kell rá és a 11-es árnyalat szuperül illik a bőrszínemhez. Egyszóval szuper!!!
Update: És beigazolódott az első benyomás - őt használom, mióta a nagy kedvenc, a zombie CC sehol nem beszerezhető:( Szóval jó néhány hónapja használom, télen a 11-es színt vettem, most pedig keverem a 11-est 13-assal, hogy nyáron alapban kicsit barnul a bőr. Szépen fed, kicsit vigyázni kell a mennyiséggel, hogy ne menjen át maszkos hatásba a végeredmény, de nagyon klassz alapozó minden szempontból. Többször újravettem és legutóbb néhány napja más csomagolásban, egy továbbfejlesztett változatot kaptam a patikában - remélem, még jobb lesz;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.