Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

La Roche-Posay Toleriane Teint korrektor - Beige claire
Ár: 3000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Ár: 800 , Eladó: Kiyoko
Állapot: új 10db, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postai úton
Momiji

2019. július 8.

Nagyon szeretem. Nem szárít, nem fényesedik ki a bőröm tőle, szépen lehet rá sminkelni, és ki sem pattogok tőle. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

elina12

2019. június 4.

Évek óta használom és nagyon szeretem. Erős fedése van, de nem maszk hatású. Jól illeszkedik a bőr színéhez. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi mennyiség szinte már sok is, így sokáig kitart. :D Kicsit drágább a drogériás társainál, de szerintem ilyen teljesítmény mellett ez elnézhető. Tapasztalatom szerint viszont gyorsan kell vele dolgozni, mert nekem nagyon gyorsan szárad. A száraz bőrön pedig nagyon látszik, ott nem lehet eldolgozni jól szerintem. Amikor zsírosabb a bőröm, akkor kb. 3 óra után már láthatóan átfényesedik, de amikor szebb a bőröm, akkor pedig egy napig is szépen fent marad. Elég sokat próbálkoztam alapozók terén, de nekem ez vált be a legjobban eddig. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

LolitaLolly

2019. május 22.

Évek óta ezt használom, ez is az első komolyabb próbálkozásom alapozó terén, volt egy vakvágány előtte, de azt hagyjuk. Azért esett erre a választásom, mert gondoltam gyógyszertári lévén, nem fog pattanásokat okozni és talán bőrbarátabb. Nem kell a mérgező anyagoktól félnem és a többi és a többi.. persze ezek csak az én rigolyáim, de bevált és azóta is hozza amit kell. Na persze nincs viszonyítási alapom, mostmár illene kiprobalom valami mást, hogy mégiscsak lássak különbségeket, ki tudja miről maradok le... de ez nem tett kárt a bőrömben soha, sőt. Nem öregítette, nem tömítette el és úgy gondolom hogy a fedése is elég brutál. Szeretem egy szóval és alap darab, mindig nálam van, minden körülmények között és minden áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Vicky12

2019. május 19.

Én nagyon szerettem, nem jött ki több pattanásom tőle, jól is fedett, az illata is kellemes volt. Egyetlen hátránya van hogy egy idő után a tubusban narancssárga színű lett így nem tudtam teljesen elhasználni ezér kapott tőlem 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

estrella13

2019. május 13.

Én korrektorként használom évek óta, annak tökéletes. A fedése elég erős, de szinte láthatatlan. Az összetevői szuperek, az állaga jó, és szerencsére nincs benne parfüm. Szerintem elég tartós, bírja az egész napot, nem kopik, nem kenődik és egy kis esőtől sem jön le. Alapozóként nem használtam, számomra sok a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Vanília

2019. május 11.

Kis update majdnem egy év távlatából. KEDVENC! Minden évszakban, minden tekintetben és ugyan 5 csillagot adtam neki tavaly is, de legszívesebben most hatot adnék:) A legjobb kritika a hűség, hogy nem keresek tovább és nem tesztelgetek más alapozókat...

Mintát kaptam belőle és nem is gondoltam, hogy egy mikró zacskó bármilyen alapozó-próba bármi hatással lenne rám, tekintve, hogy a koreai zombie CC krémnél szerintem nem "született" még jobb alap a bőrömre és tekintve, hogy végigteszteltem már számos alapozót... DE ebbe egyszerűen beleszerettem. Muszáj lesz beszereznem, gyönyörű a fedése, nincs semmi zavaró illata, még korrektor, sőt púder sem kell rá és a 11-es árnyalat szuperül illik a bőrszínemhez. Egyszóval szuper!!!
Update: És beigazolódott az első benyomás - őt használom, mióta a nagy kedvenc, a zombie CC sehol nem beszerezhető:( Szóval jó néhány hónapja használom, télen a 11-es színt vettem, most pedig keverem a 11-est 13-assal, hogy nyáron alapban kicsit barnul a bőr. Szépen fed, kicsit vigyázni kell a mennyiséggel, hogy ne menjen át maszkos hatásba a végeredmény, de nagyon klassz alapozó minden szempontból. Többször újravettem és legutóbb néhány napja más csomagolásban, egy továbbfejlesztett változatot kaptam a patikában - remélem, még jobb lesz;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

izabella73

2019. május 7.

2db termekmintát kaptam, ami 4alkalomra is elegendő volt, mivel az erős fedés miatt kevés kell belőle.Így nem lesz maszk hatása sem, viszonylag tartós is, összetevői szépek.Én könnyen el tudtam dolgozni, viszont kicsit szárított így jól alá kell hidratálni.Hétköznapokra nincs szükségem ilyen erős fedésre, ezért csak alkalomszerűen használnám, még gondolkodom a teljes kiszerelés megvételén

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

HauszDora

2019. május 3.

Ez az alapozó zseniális! Végre egy illatanyag mentes, erős fedésű alapozó! Eddig a vichy dermablend 3D alapozóját használtam, de az kissé maszk hatású volt és ugye "parfümös". Viszont ennél az alapozónál nincs maszk hatás és ugyanolyan fedést biztosít, mint a vichy. Az aknés bőrápolási rutinomhoz teljesmértékben illeszkedik, nagyon elégedett vagyok vele! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Verkaaa

2019. április 18.

Az utóbbi években elég érzékennyé vált a bőröm egyéb kozmetikumoktól, így le kellett cserélnem mindent és a LP tolériane termékekre esett a választásom. Egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon szépen kezdi helyre hozni a bőrömet, természetesen a kozmetikus is sokat segít. Előtte a sokak által dícsért koreai termékeket is próbáltam ami csak rontott a helyzeten, szóval soha többé. Ez a fluid nagyon szépen fed és könnyen kenhető, de tény hogy a megfelelő hidratálás elengedhetetlen mert különben ahol szárazabb a bőr, néhány óra elteltével elkezd foltokban lejönni. Megfelelő hidratálóval (LP tolériane ultra fluid nekem ez vált be) tökéletes az eredmény. Aki nagyon tartós eredményt szeretne, annak bátran ajánlom a termékcsalád fixáló púderét amivel még tartósabb ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

arizona07

2019. április 16.

Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve! Sajnos az utóbbi pár évben eléggé érzékeny lett a bőröm, ekcémával is küzdök így búcsút intettem a sokak által dicsért True Match-es alapozómnak. A Clinique Anti-Blemish alapozója és e között vaciláltam, de előbbiből nem találtam elég világosat így az LRP maradt és eddig nem bántam meg. Gyorsan kell vele dolgozni, cserébe viszont jól fed (vannak bőven hibák az arcomon) és nagyon természetes hatású a bőrön. Egy kicsit féltem, hogy beleül a pórusokba és ráncokba, de eddig nem vettem észre. Matt hatást nem ígér, ám ez az első alapozó amit púder nélkül is tudok használni. (Eléggé fénylős tud lenni az arcom.) Szóval eddig messze ez a legjobb alapozó amit használtam, csak dícsérni tudom. Kíváncsi leszek hogy teljesít majd a nagy nyári melegben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.