La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Ár: 4 000 Ft , Eladó: krisztakerekes
Állapot: Csak kipróbálva volt. , Helyszín: Püspökladány , fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
La Roche-Posay Toleriane Teint korrektor - 01 beige claire
Ár: 3000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: Új, 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Akadnak rajtam pattanások, de nem mondhatom, hogy problémás a bőröm, ezért az arcom soha (kivéve a patikat), de szemem alatti sötét karikákat és a szemhéjamat mindig lealapozózom. Ezt a terméket használom évek óta. Nagyon bevált. Így hogy kis mennyiséget használok sokáig elég és megéri az árát. Picit féltem, hogy az új megjelenése eltér a színárnyalatban attól, ami most használok, de pont olyan mintha a régi 11-esem használnám :)

Putnokibrigi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

Jucccc

2019. március 22.

Oda és vissza vagyok érte. Talán ez lesz az első alapozóm az utóbbi években, amit újraveszek. Nagyon szereti a bőrőm. Mindig hidratálok alá, reggel tökéletes vele a sminkem. Meleg napokon át tud fényleni, de nem vészesen. Irtó jól lehet sminkelni rá, nekem pl nincs szükségem szemhéjalapozóra ó mellette, pedig azelőtt az is minden nap kellett. Az biztos, hogy nem okoz ragyákat, de hosszú távon még javítani is tud a helyzeten. Az összetevők pedig ritka szépek, és hatásosak is.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

LindaErnszt

2019. március 19.

Sokáig használtam, de sajnos számomra nem volt a legjobb választás, hamar lefolyt az arcomról és minden ruhámat összekente, hiába fixáltam le, de mondjuk egy drogériás alapozónál jobb volt és az érzékeny borom miatt gondoltam, hogy talán egy gyógyszertárban kapható jobb lesz a bőrömnek.
A fedése valóban jó egy darabig, de nem tartós szerintem, én a Mac Studio Fix alapozojára váltottam, ami nálam azóta szerelem lett👌🏻👌🏻!

LindaErnszt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Tundesz99

2019. március 5.

A 11-es árnyalatú mintát volt szerencsém kipróbálni. Az 1ml-es mintát kb 3x-ra használtam el. Mivel kissé sűrűbb állagú, ezért a vizezett sminkszivaccsal volt a legkönnyebb bele dolgozni a bőrömbe. A reggeli sminkelést követően, elég ebéd után csak újra púderezni a "T" zónát. Ajánlom mindenkinek aki elérhető áron keres TELJES fedésű alapózót!

Tundesz99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Ndora94

2019. február 23.

Apró bőrhibáim vannak, amiket szépen lefed. Egész nap tart, viszont napközepére nagyon elkezdett fényleni az arcom tőle.

Ndora94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

matilda11

2019. január 27.

Évek óta a reggeli rutin része. Először bekenem a teljes arcomat egy színezett hidratálóval, majd ezt a terméket korrektorként a piros pöttyökre, pattanásokra kenem. Számomra tökéletes a fedése, szépen el lehet dolgozni és egész nap úgy marad. Az igazán csúnya, nehezen elfedhető pattanásokkal is elbánik. Mivel korrektorként használom rengeteg idő mire elfogy. Kedvenc!

matilda11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Boji

2019. január 25.

Hú, nagyon nem.. Azért adot neki 3 csillagot, mert allergénmentes, ezen kívül csak a Vichy volt a gyógyszertárban hasonló, de azzal már nem is próbálkozok, mert mindig kipattogzok tőle.
Egyébként kaptam mintát, az jobb volt, könnyebben el tudtam dolgozni. A tubus tartalmát konkrétan alig tudom szétkenni a bőrömön, bár még csak hidratáló nélkül próbáltam ki, hogy lássam, önmagában mit tud.
Ráadásul két szín, a 10-es és a 11-es között vagyok. Összesen 4 szín van belőle, nagyon kevés.
A fedése egyébként kíváló, nem lesz maszkos, ha nem kenek belőle sokat. De szárít, és hámlik tőle az arcom. Ja, és a kis ráncokat is kiemeli, öregít nagyon.

Boji
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Bia993

2019. január 10.

Nagyon régóta használom és mindig jól megvolt a bőrömmel, ami más alapozókra nem jellemző.

Bia993
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

DJilla

2019. január 8.

Ez az eddigi legjobb fedésű alapozóm - bár én ilyen szempontból nem vagyok reprezentatív, mert (már) kerülöm az "erőteljes" alapozást. Inkább csak a bőrhibákra szoktam használni hétköznapokon. Viszont ha valami látványos (pl. színpadi) sminket kell kreálnom, akkor bizony ő az, akivel szép, egységes pofit tudok varázsolni magamra akkor is, ha egyébként aznap legszívesebben egy zacskóval a fejemen lépnék ki az utcára. Érdemes aláhidratálni, mert ha épp vízhiányosabb korszakát éli a bőröd, bizony jó kis maszkot lehet gyártani vele. Én a 11 színt használom, elég jól kijön a bőrömmel. Életmentő kis cucc tud lenni, ajánlom.

DJilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Betti22

2018. december 30.

Sajnos több problèma is van vele. A szìne.. ez a szìnvàlasztèk valami borzasztó. Aztàn èn úgy vettem èszre, hogy attól függetlenül, hogy elvileg èrzèkeny bőrre való, nekem mintha okozott volna pattanàst. Legalàbbis utàna is jött ki. Ezen kìvül, ha bőrgyógyàszati kezelès mellett szeretnèd hasznàlni (akàrki akàrmit mond, hogy mennyire jó) ès itt-ott szàrazabb a bőröd, durvàn kihozza azokat a rèszeket. Nekem a fedèsèvel nem volt gondom, csak hàt vagy 2 àrnyalattal sötètebb maszkkal rohangàlni a fejemen nem volt jó èrzès. A csalàdban mèg ìgy is nekem van a "legsötètebb" bőröm, ezèrt màsnak odaadni nem tudtam, ìgy ki kellett dobnom. Biztosan nem veszem újra. Ès, egyèbkènt köszönöm a tippet kedves krèmmàniàs tàrsamnak! :) Jó lett volna, ha egyèbkènt nem lett volna vele mèg màs gondom is.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.