La Roche-Posay

Ár:   8799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. március 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A La Roche-Posay innovációja, a Tolériane Ultra Dermallergo  egy minden értelemben megnyugtató arcápoló szérum kihívásokkal teli világunkban. Sztár összetevője, az erősen nyugtató hatású Neurosensine azonnal csökkenti a bőr reaktivitását. Az Osmolyte támogatja a természetes bőrbarriert, a La Roche-Posay termálvíz segíti az irritációk enyhítését. Illatmentes, alkoholmentes, szupertiszta formula, amely még „vészhelyzetben” is segít helyreállítani az arcbőr egyensúlyát. Poliallergiás (egyszerre több allergiában szenvedő) alanyokon tesztelt."

Ár: 4000 , Eladó: miah11
Állapot: Több mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

zoja

2021. január 6.

Mintát kaptam belőle. Az első pár napban nagyon jónak tűnt, aztán lett egy nagy gyulladt pattanás a nyakamon, ahol soha életemben nem volt pattanás. Aztán lett egy nagy gyulladt pukli a homlokomon, amiből nem lesz pattanás, csak fáj, gyulladt, piros és 3-4 nap alatt elmúlik, meg lett még 2 kisebb pattanás szintén a homlokomon. Egyáltalán nem vagyok pattanásos fajta, úgyhogy sajnos ezt ennek a terméknek tudom be. Kár, pedig jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Kriszta92

2021. január 3.

Nekem semmi extrát nem adott. Se jobb se rosszabb nem lett tőle az arcom. Sokáig elég de ha elfogy akkor nem valószínű, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

ahalasz

2021. január 2.

A termékcsalád hidratálójával együtt használtam miután nagyon rossz állapotba került a bőröm. Nem bántam meg, szépen helyrehozták a bőrömet, azóta is használom ha kicsit érzékenyebbnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

CeCeDrake

2020. november 22.

Most már 4 hónapja állandó darab lett a rutinomban. Nagyon szeretem, mert egy kellemes formula, jó a hatása, könnyen beilleszthető, jól kombinálható cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

szerka

2020. október 26.

Pár percig ragacsos érzetet hagy a bőrön, de nagyon gyorsan ez a kellemetlen tapintás elmúlik. Azután remekül lehet, rá krémezni, sminkelni. Szépen nyugtat, és kezeli a pirosságot is. Picit magas az ára. Én a Tolériane összes termékét használom, és szeretem. Ezt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

3573

2020. október 20.

Kb. 10 napja használom ezt a szérumot, teggel, és este is, a krémezés előtt, de annyira jók a tapasztalataim, hogy állandó darab lesz. Azt figyeltem meg, hogy a szemem alatti részek is nagyon szépen kisimultak, feltöltődtek, ezt a hatást eddig semmivel nem tudtam elérni. Érzékeny bőrűeknek mindenképpen ajánlom, mert szépen hidratál, feltölt, amit reggel is lehet érezni, tehát tartós az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Pocok7

2020. szeptember 17.

Már az összes tolerian hidratálót kipróbáltam, így nem is volt kérdés, hogy ez a szérum lesz a következő. Szép kék kis üvegcse, praktikus pipettás kiszerelés, bár van aki ezt nem szereti tudom, de nekem nincs vele bajom. Maga a termék fehéres színű ragacsos valami, nagyon nem így képzeltem először :D első alkalommal száraz bőrre vittem fel és nagyon sok kellett belőle és nehéz volt eloszlatni. Azóta csak nedves bőrre teszem, így alig kell pár csepp ami jó mert csak 20 ml és ahhoz képest nem olcsó. De nekem megéri, szépen nyugtat, hidratál, kellemes érzés a bőrömnek. Lehet hogy ezt tudja más termék is olcsóbban, de nekem többet ér az a tudtad, hogy egy olyan terméket használok amiben megbízhatok, és nálam a LRP ilyen, nagyon sok mindent próbáltam már és eddig csak 2 termék volt az ami nem győzött meg, így ez a kedvenc márkám, ezért inkább nem kísérletezek olyannal ami nem biztos hogy ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

clara12

2020. augusztus 8.

Imádom ezt a terméket. Nagyon érzékeny, reaktív bőröm van, ami "mentes" bőrápolási rutin mellett is ki szokott akadni valamire, így folyton keresem a bőrnyugtató termékeket. Pont amikor megvettem volt pár irritált, viszkető folt a bőrömön, és ez már az első applikációnál enyhülést hozott, kb egy hét után pedig el is tűntek ezek a foltok (és azóta sem tértek vissza). Rendszeres használat mellett nyugodtabb a bőröm, kevésbé piros, így ránzésre is egységesebb a bőröm. Kb. fél pipettányi szérumot kenek fel nedves bőrre, jól hidratál, könnyen beszívódik, nem ragad, nem pereg. Sajnos elég drága és csak 20 ml-es az üveg, de web-patikákban gyakran akciózzák. Én már a 3. üvegnél tartok, illetve megvettem a márka hasonló termékét (LA ROCHE-POSAY TOLERIANE ULTRA ÉJSZAKAI ARCÁPOLÓ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

fanniblue

2020. július 5.

Ez egy jó kis hidratáló termék. Viszont a pirosságot, bőr irritációt nem csökkentette. Illetve nagyon drága. :I Mivel a pirosság megszüntetése Lenne a fő termékelônye, Így ez nekem max 3*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propanediol, PEG-8, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.