La Roche-Posay

Ár:   8799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. március 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A La Roche-Posay innovációja, a Tolériane Ultra Dermallergo  egy minden értelemben megnyugtató arcápoló szérum kihívásokkal teli világunkban. Sztár összetevője, az erősen nyugtató hatású Neurosensine azonnal csökkenti a bőr reaktivitását. Az Osmolyte támogatja a természetes bőrbarriert, a La Roche-Posay termálvíz segíti az irritációk enyhítését. Illatmentes, alkoholmentes, szupertiszta formula, amely még „vészhelyzetben” is segít helyreállítani az arcbőr egyensúlyát. Poliallergiás (egyszerre több allergiában szenvedő) alanyokon tesztelt."

nellik

2021. augusztus 18.

Nem első alkalom után, de rendszeres használattal azt vettem észre, hogy kevésbé volt piros az arcom, puhább, feltöltöttebb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Katita

2021. augusztus 11.

Száraz, érzékeny, ekcémás bőrömre nagyon jól működik, de valahogy nem hozta a csodaszer élményt: amikor érzékenyebb a bőröm akkor nem nyugtatja meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 11.

nangien

2021. június 22.

2021. február 3. Szerintem ez a szérum ilyen tipikukus láthatatlan harcos, aminek hosszú távon lehet látni a hatását. Kicsit ragacsosabb állagú, télen tudtam nappal és éjjel használni, nyárra a zsírosodásra hajlamos bőrömnek szerintem sok lenne. 20 ml csak, de nagyon jól terül, nagyon kevés is elég belőle egy használatra (persze ez bőrtől is függ). Első pár használatnál a hidratáló hatása ami látványos még csak, nekem a hiperérzékeny, pirosodásra foltban hajlamos bőrömet hosszabb távon nagyon szépen lenyugtatta és ellenállóbbá is tette, pl reggeli lemosásnál nem pirosodtam ki annyira, és az általános bőrképem is sokkal szebb lett, a piros foltomat szépen eltüntette. Igazából menet közben én se éreztem semmi extrát, mert tényleg nem egyik napról a másikra látszik a hatásra, de amikor elfogyott, akkor kezdett egy hét múlva nagyon hiányozni. Szerintem ézékeny bőrre való rutinban abszolút lehet helye a megfelelő kísérettel, mindennel működik, viszont ez tényleg ilyen lassú harcos, nagyon hirtelen és látványos eredményt nem érdemes várni tőle, de kitartó használattal nagyon szép eredményeket lehet elérni vele, és gyakran van akciózva is, úgy barátságosabb áron lehet hozzájutni.

Update 2021.06.22.Újravettem, viszont a második tubust már vártam, hogy elfogyjon, valahogy nem nyújtotta azt, amit elsőre vagy más kombinációban használtam olyan termékekkel, amik inkább szerelmek lettek és már nem tűnt olyan extrának a hatása. Még most sem gondolom rossz cuccnak, ha valaki csak a bőrérzékenységre akar fókuszálni, akkor szerintem lehet helye és szerepe egy rutinban, én találtam komplexebb cuccokat, más hatóanyagokat, amik mellett ez kicsit feleslegessé vált, egy csillagot emiatt leveszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

nora901020

2021. június 8.

Az első pár napban nagyon tetszett, szépen hidratálta és kisimította a bőröm, viszont észrevettem, hogy az állam környékén elkezdtek pattanások kijönni, így félretettem kicsit. Pár hét után újból elkezdtem a használatát és sajnos csalódnom kellett, mert újból előjöttek a pattanások. Sajnos nem nekem való, de akinek nem hoz elő pattanást, annak szuper kis krém, megjegyzem, hogy kicsit drága, de nem kell sokat használni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

clara12

2021. április 5.

Imádom ezt a terméket. Nagyon érzékeny, reaktív bőröm van, ami "mentes" bőrápolási rutin mellett is ki szokott akadni valamire, így folyton keresem a bőrnyugtató termékeket. Pont amikor megvettem volt pár irritált, viszkető folt a bőrömön, és ez már az első applikációnál enyhülést hozott, kb egy hét után pedig el is tűntek ezek a foltok (és azóta sem tértek vissza). Rendszeres használat mellett nyugodtabb a bőröm, kevésbé piros, így ránzésre is egységesebb a bőröm. Kb. fél pipettányi szérumot kenek fel nedves bőrre, jól hidratál, könnyen beszívódik, nem ragad, nem pereg. Sajnos elég drága és csak 20 ml-es az üveg, de web-patikákban gyakran akciózzák. Én már a 3. üvegnél tartok, illetve megvettem a márka hasonló termékét (LA ROCHE-POSAY TOLERIANE ULTRA ÉJSZAKAI ARCÁPOLÓ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Anett1224

2021. március 12.

Mostmár kb. 2 hónapja használom a terméket, így gondoltam megosztom a tapasztalataimat veletek. Tudni kell, hogy nekem nincs rosaceam, vagy valami durva pirosodásra hajlamos bőröm, de nagyon érzékeny és egy erőteljesebb tisztítástól már foltokban kipirosodik. Nekem bevált a termék szeretem, viszont azt meg kell említeni hogy elég ragacsos, és ugyan beszívja a bőröm, mégis marad utána egy fénylő réteg, ami ragacsos érzetet hagy az arcomon hoszzabb távon is. Aki ezt nem bírja elviselni az arcán annak nem ajánlom. Viszont aki sminkel rá, vagy nem annyira zavarja ez az érzés annak ajánlom, mert valóban teszi a dolgát. Az egyetlen dolog ami miatt "csak" 4 csillagot adok az a ragacsos érzet miatt van, viszont azt gondolom hogy így is újra fogom vásárolni a terméket. Hétvégente teszem fel reggel, a többi napon pedig éjszakára! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

FV05

2021. március 11.

Bőrgyógyász ajánlására vettem meg az erősen kipirosodott érzékeny bőröm megnyugtatására, de épp az ellenkezője történt. Pár hétig próbálkoztam vele, de sokkal rosszabb lett az arcom. Nem szívta be rendesen a szérumot, ragacsos maradt a bőröm, sokkal pirosabb lett az arcom, viszketett és olyan helyen is pattanásaim lettek, ahol előtte soha nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Kriszta92

2021. február 9.

Felkenés után az én bőröm kipirosodott, nem szívta be és egy ragacsos fényes réteg maradt az arcomon. Végül úgy döntöttem, hogy dekoltázsra használom el esténként. Ennyi pénzért többet vártam, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

violavoncydonia

2021. január 31.

Nagyon érzékeny, periorális dermatitisszel szenvedő bőrömre vettem, remélve, hogy extra hidratálást ad majd a kiütések hergelése nélkül. 3. Üveggel használok el belőle, ami rám nem jellenző. A kiütéseket csökkenti (orrlyuk, ajkak és áll körüli PD) azonban a vízhiány okozta ráncokat kisimítja. Nagyon nagyon jó termék, bár lenne nagyobb kiszerelés, nekem 1-1,5 hónapig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

zoja

2021. január 6.

Mintát kaptam belőle. Az első pár napban nagyon jónak tűnt, aztán lett egy nagy gyulladt pattanás a nyakamon, ahol soha életemben nem volt pattanás. Aztán lett egy nagy gyulladt pukli a homlokomon, amiből nem lesz pattanás, csak fáj, gyulladt, piros és 3-4 nap alatt elmúlik, meg lett még 2 kisebb pattanás szintén a homlokomon. Egyáltalán nem vagyok pattanásos fajta, úgyhogy sajnos ezt ennek a terméknek tudom be. Kár, pedig jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propanediol, PEG-8, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.