label.m

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: funny.hunny.bunny94@gmail.com, Módosítva: 2015. december 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Fixáló hab a finom hajért, minden hajtípushoz.

Könnyen kimosható

juditkaa70

2016. március 27.

Remek frizurát lehet vele készíteni,tényleg nagyon jó termék! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 27.

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2015. december 6.

Anyukámat kísértem el fodrászhoz, amikor megismerkedtem ezzel a termékkel. Először nem is tulajdonítottam neki jelentőséget hisz tudtam, hogy anyukámnak nem árt az ilyesmi de mikor fél perccel később megéreztem méterekről az illatát egyből eufóriába estem. Rögtön tudtam, hogy valamelyik parfüm illatára emlékeztet de csak később jöttem rá, hogy az egyik férfi Hugo Boss parfüm illatára, ami nem markáns,férfias. Imádom azt az illatot és mivel szerintem nem csak férfiakon viselhető ez az illat annak ellenére, hogy dús hajam van tudtam, hogy kell nekem. Anya haja gyönyörű lett tőle és a feladatát is szépen teljesítette, az illata pedig kellemesen átjárta a hajkoronáját. Akinek dús haja van annak sem rossz kis termék, mert szép és egészséges csillogást is ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Lyral, Limonene
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak