Labello

Ár:   450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2019. február 12.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív hidratáló formulájával mélyrehatóan, mégis leheletkönnyűen táplálja ajkaid nap mint nap. Klasszikus illata öröm az érzékeknek, jojobaolaj és shea-vaj tartalmának köszönhetően pedig természetes úton hidratálja és teszi széppé az ajkakat.

alexandraaa

2019. szeptember 7.

Nagyon régóta használom ezt a fajta ajakápolót, és főleg akkor használom gyakrabban, hogyha jön a hideg. Nekem eddig mindig rendbehozta a kiszáradt a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

persephone

2019. június 25.

Van több ajakápolóm is, de ha igazán rossz a helyzet, mindig visszatérek ehhez. Szomorúan olvasom az újabb kommenteket az új összetevőkről, nekem még egy régebbi verzió van, nagyon jól működik, egy éjszaka alatt rendberakja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

elfmercina

2019. május 21.

Az első ajakápolóm volt, nagyon száraz, cserepes volt a szám, és segített rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Eperke17

2019. április 14.

Régen bedőltem neki, de kiderült, hogy a Nivea-szerű csomagolás és a finom illat mögött nincs semmi, viaszos réteget hagyott maga után, ami nem szívódott be, nem hidratált, és nem segített a kiszáradt bőrön, végülis tényleg csak az egyetlen funkcióját nem tudta ellátni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Muffy

2019. április 4.

Nem vált be... Nem szívódik fel még akkor sem, ha előtte ajakradírt használok... Rosszabb esetben még darabosodik is az ajkaimon... Enyhén száraz ajkaim vannak, de nem tud mit kezdeni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

jujitanti

2019. február 22.

Minél többet kentem, annál rosszabb lett a helyzet :(
Sajnos a cserepes szám egyáltalán nem hozta rendbe, sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Minél többet kentem, annál rosszabb lett a helyzet :(
Sajnos a cserepes szám egyáltalán nem hozta rendbe, sőt.

Barbika

2019. január 29.

Hosszú évek óta használom én is, mostanában egyre ritkábban, talán reggel és este és ennyi. Próbálok leszokni róla, nekem eszembe nem jutott volna, hogy még inkább szárítós és ezért igényli újra és újra a szám a kenést.. Az a baj, hogy próbáltam másféle márkákat is annó, de egyik se volt ennyire jó.. volt amitől ilyen fehéres lett a szám, mint akinek valami baja van :D Ez jónak tűnt, és gyors megoldásnak ma is teljesen megfelel. A legjobb lenne nem kenni semmivel se. Próbáltam testvajat is a számra, meg ricinus olajat, különböző testápolókat és ajakápolókat, de mind megbukott. Nekem ez jött be, immár bő 17 éve használom, kb másfél hónapot bír egy kis tubuska, de mostanában még tovább is jó,mert ritkábban használom. Kizárólag a sima oridzsit használom, az ízesített színesített változatok rémesek :S

Update: mi a fene lett a labello classic-okkal? mi a fene az a melt-in? borzasztóak! ragacsos mattizé az egész! nem az a jó krémes tartós.. remélem nem maradnak forgalomban, sajnos már vagy kettőt beszereztem véletlenül ezekből az újabbakból,de rémesek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Vancsa

2019. január 22.

Csak ez a márka tudja rendbe rakni az ajkaimat. Ilyenkor télen könnyen kiszárad a szám ezért már sokféle ajakápolót kipróbáltam, sajnos egyik sem vált be 100%-osan. Ez egy használat után már csodákat tesz. Párom is ezt használja. Szeretjük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

rammy717

2019. január 8.

A legjobban bevált ajakápolóm. Kellemes, visszafogott illata van, és jól hidratál, rendbe teszi a már fájdalmasan kiszáradt ajkaim is.
Vigyázni kell vele, mert ha egyszer meleg helyen felolvad, utána nem áll vissza az eredeti állaga, puha marad. Persze ettől ugyanúgy használható.

Up.: A legjobb volt, amíg ki nem próbáltam a Carmexet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Up.: A legjobb volt, amíg ki nem próbáltam a Carmexet.

Zyra

2018. november 21.

Nagyon imádom ezt a Labello típust. Hihetetlen, hogy pár nap alatt helyrerakja a számat és gyönyörű szép lesz. Engem már lehet abszolút márkahű fogyasztónak nevezni, mert 1 éve nem kenek más ajakápolót a számra csak ezt. Mindenkinek ajánlom, mert teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.