Labello

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2017. november 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Menta illatú, tartósan hidratáló és intenzíven ápoló ajakbalzsam. Az érezhetően puha és sima ajkakért, leheletnyi csillogással. A mentolos illat kényezteti az érzékeket. Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Demonika

2019. március 25.

Olcsóbb alternatívát kerestem az eos mentás-vanilliás ajakápolójára, amiből nem régen folytam ki. (bár így utána számolva azt is megvehettem volna, és annak legalább már bevált számomra a hatása)
Ez viszont valami borzalom! Az egyetlen pozitívimua az illata, nagyon kedvelem ezt a friss, mentolosrágó illatot, ami szerintem sokáig megmarad, és az érzést, ahogy bizsergeti az ajkamat. A hatása viszont valami tragédia, sajnálom, hogy mielőtt megvettem nem olvastam el előtte néhány itteni véelményt.
Először úgy tűnik, mintha tényleg hidratálna, viszont amikor beszívódik, szárazabbnak tűnik az ajkam, és volt, hogy sebes is lett tőle.
Itthonra elkenegetem, viszont, nagyot csalódtam a márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Itthonra elkenegetem, viszont, nagyot csalódtam a márkában.

creamer1119

2019. január 24.

Őszintén szólva én a külső alapján döntöttem. De meg is bántam. Eszméletlenül szárítja a számat. El sem használom szerintem. Ennek ellenére két csillagot kap az illata, meg a bizsergő érzés miatt, amit akkor érzek, ha a számra kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

SirWick

2019. január 20.

a sima sötétkék labellóval sokkal elögedettebb vagyok, ennek vonzott a külseje az újdonsága. Pozitívum: fényesebb, negatívum: nem hidratál olyan jól, mint ahogy vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Melszi

2019. január 9.

Óriási csalódás! Amióta használom még szárazabbak az ajkaim és kisebesedtek. Először csak véletlennek gondoltam, hogy pont az első használat után alakultak ki. Majd mikor múlóban volt a seb, újra rákentem és megint kiújult. Nem tudom mit tartalmazhat, de megy a kukába....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Roberta

2019. január 5.

Egy nagy semmi. Hidratáló hatása nincs, 5 perc múlva eltűnik az ajkaimról. Évek óta Carmexet és shea vajat használok, Labello közelébe sem mentem azóta. Megláttam, megvett a design és a menthol. Megvettem, de nem kellett volna. Csak a 2 említett tétel miatt kap 2 csillagot. Maradok a bevált ajakápolóimnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

udntknowwwhoiam

2018. július 1.

Igazából szeretem,de nem az igazi... Leginkább azért vettem meg,mert imádom a mentolos ajakápolókat, bár talán eddig ezen érzem a leggyengébben a mentol ízt/illatot. Elég kemény is, ezért nagyon sokszor kell végighúzni a számon,hogy kerüljön rá termék, aztán hamar le is csúszkál meg elkenődik, különösebb hidratáltságot sem éreztem tőle. Ez az a termék aminek inkább a csomagolása fog meg,mint a hatása,de nem akarom lehúzni,mert nem használtam olyan sokáig és semmi hátrányát nem éreztem, egyszerűen csak nem az a "húdejó cucc". Az árát azért nem érte meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Ticsinky

2018. február 17.

A kiszerelés nagyon cuki. :)
Nekem a mentolos illata is tetszik, de sajnos a hidratáláshoz nem sok köze van. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

A kiszerelés nagyon cuki. :)

NoirPlum

2018. január 16.

Használom egy ideje, de nem lett jobb tőle az ajkam állapota, sőt most annyira kiszárította, hogy szinte sebes. Nem tudom ez minek tudható be, de nem fogom elhasználni, mert most teljesen olyan érzés mintha kifújta volna a szél a számat, pedig nem ez történt. Lehet, hogy a benne lévő mentol irritálta ennyire. Az eos nekem sokkal jobban bevált. A labellino a számon nagyon fényes felületet képez, amit én nem szeretek annyira, és kb. 5 perc múlva újra kell kenni mert eltűnik miközben egyáltalán nem hidratál. Ráadásul még elég drága is volt, nem sokkal többért inkább biodermát kellett volna vennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Banszky

2018. január 9.

Megfogott a csomagolása pedig nem kedvelem a Labellokat. Ez is eléggé szárítja a szám és nem is túl tartós miután felviszem. Ennek ellenére drága viszont az illata legalább jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

HFanni22

2017. december 27.

A mentolt minden mennyiségben szeretem. Ez a kence kellemesen mentolos, és az ajkaimat erősen nyugtatgatja is. Igazán cserepes ajkak megmentésére nem tökéletes, téli ajakszárazság idején lehet gyógyír. A csomagolása gyönyörű és praktikus, nekem külön öröm volt, hogy az ajakbalzsam színe megegyezik a kupak színével. Szerintem egy kicsit drága, ha a hatékonyságát vizsgáljuk...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.