Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: nicole07, az összetevőket feltöltötte: Tim, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Sminkek szájra

4 cm széles, 1 cm vastag kiszerelés.

adri4488

2017. december 26.

az illatán kívül semmi pozitívuma nincsen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

az illatán kívül semmi pozitívuma nincsen

TimyeK

2017. január 28.

Látom nem gyártják már, nem kár érte. Epres Labello mellé járt ajándékba annak idején. Borzasztó, mintha kézkrémet kentem volna a számra, csomós állagú volt, szemcsés volt és szörnyű. Katasztrófa volt ez a termék, a tégelye aranyos, meg is tartottam, persze kiszedtem belőle ezt a förtelmet. Ha lehetne mínuszt adni, akkor ez a termék azt kapna tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

xoxo007

2015. augusztus 20.

Undorito szam lett tole/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Undorito szam lett tole/

wifey

2015. május 13.

Gyalázatos. Undorítóan csillogós, fura állagú, állandóan összecsomósodott a számon. Egyedüli jó pontja az illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Makk Zsuzsó

2014. március 16.

Hű de pocsék volt ez! Nem véletlenül szüntették be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

Hű de pocsék volt ez! Nem véletlenül szüntették be.

Babooca

2014. február 3.

Anno megvettem teljes áron, mert gyűjtöttem a Labellokat. Azt hittem, hogy csak az enyémnek van baja, mert tiszta szemcse lett, összegyűjtötte az összes szöszt és port, pedig csak tiszta kézzel használtam. Az illatát én szerettem, olyan tejes, de sosem tudtam elhasználni. Amennyire vártam és vágytam rá, olyannyira hanyagoltam és tettem el egyik szekrény mélyéről a másikba... förtelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

boree

2013. október 15.

Borzalmas. Egyszer próbáltam ki, de nem hogy segített volna, csak még rosszabb lett a számnak. Fájt tőle az egész, furán bizsergető volt... De lehet csak én vagyok allergiás rá

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

_-Mia-_

2013. szeptember 7.

Még a negyede se fogyott el, mikor nálam is megjelentek benne kis szemcsék. Pedig sose tartom nagyon melegben se a táskám, se ami benne van, de ennek sajnos megváltozott az állaga, és kellemetlen lett használni. Így nem érte meg, soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

svivko

2013. szeptember 6.

Labellomán létemhez híven, mikor megjelent, azonnal mentem beszerezni. Nekem nincs gondom a belenyúlkálással, van nálam antibaci kendő, vagy ha más nem babanedves, általában, és nekem a tégelyes carmex is sokkal jobban bevált-nincs olyan erős kámfor íze-, valahogy közelebb állnak a szívemhez. Szóval én szerettem egy a könnyed csókokcsát. :) Emlékszem hogy meséltem a barátnőimnek, hogy konkrétan olyan, mintha jól lekaptak volna, mert olyan hűs (ne haragudjatok a kifejezésért) száradó nyál érzése volt a számnak, miután felkentem. :D A kis darás állag azonban nálam is megjelent, így már nem lehetett használni, pedig kb a felénél se tartottam. Többet már nem adhattam magamnak spontán csókokat vele. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Lunita

2013. szeptember 6.

Nagyon rossz íze volt,mintha viaszt ettem volna.
Hatása sem túl figyelemre méltó,bezzeg az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Nagyon rossz íze volt,mintha viaszt ettem volna.
Hatása sem túl figyelemre méltó,bezzeg az ára.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol