Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Áfonya illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Babooca

2019. február 18.

Németországból kaptam még 2015-ben. Az illata jó, a hatása átlagos. Csak otthon használtam, mert minden beleragad a kis tégelyébe és az nem higiénikus. Így is hetente kellett tisztítanom a kis tégelyt. Amiatt, hogy nem praktikus végül a fiók mélyére került és nem is hiányzott. Azóta több Eost elhasználtam és azok lettek számomra a jelenlegi kedvencek. A tartósítószer mentességük rám kényszeríti, hogy mihamarabb használjam el, az ízük, illatuk és a hatásuk pedig arra sarkal, hogy minden mást félredobva csak azt akarjam használni. Ez a termék sem rossz, de nem is tökéletes és a legkevésbé praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

kalmaniki

2018. június 21.

Isteni illata van, legszívesebben megenném. Sűrű, lila színű balzsam. Jól hidratál, sokáig fent marad az ajkakon. A kiszerelésével nincs problémám, bár nem a legpraktikusabb. Biztosan kipróbálom más illatban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

elizabetorban

2017. szeptember 21.

Jól hidratál és az illata is nagyon jó. Bár ha a mindennapokban használod nem annyira higénikus, mivel tégelyes kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Limmi

2017. május 24.

Nagyon jól hidratál. Nekem nagyon cserepes a szám, de ez helyre teszi. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Nikoletta8

2017. február 13.

Aki ezt még nem szagolta meg nagyon ajánlom figyelmébe. Valami csoda, jól ápol, hidratál. És ami még nagyon jó, hogy sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

danna113

2016. október 25.

Ez a vonal az egyetlen a labello termékek közül, amit szeretek. Lassan meg van az összes. Ez a verzió is kellemes illatú, ha túl vastagon kenjük fel kicsit fehér és látszik, de ez legyen a legkisebb gond. Jól hidratál, szépen lágyul hőre így könnyű felvinni. Amit nem szeretek továbbra sem az a csomagolás, mert a bele nyulákós felvitel nem túl higénikus, így csak reggel és este használom otthon. Az ára kicsit magas, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Reniii

2016. szeptember 28.

Szuper jó illat, tökéletes kiszerelés, kényelmes textúra. Nem tudok negatívumot mondani.
Első ránézésre azt hinné az ember, hogy nem hidratál, pedig nagyon is. Kicsit lassan szívódik fel, ezért kevés kell belőle.
Tökéletes ilyen őszi napokon, de télre egy kicsit erősebb termékre lesz szerintem szükség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Angyalkaja

2016. augusztus 14.

Nagyon szeretem, ezt használom éjszakai hidratálásra, az éjjeli szekrényből nem hiányozhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Azziz

2016. május 15.

A klasszikus tekerős ajakápolót utálom, mert mindig elfelejtem meleg időben hűtőbe tenni és szétolvad a táskában, kocsiban, lakásban, bárhol, de ebben a fém dobozkában legalább nem folyik szét. Bár kinyitni néha macerás, főleg ha vizes, krémes a kezem. Na meg ugyi bele kell nyulni, ez annyira nem higénikus, de a gyors, könnyű használat kárpótol. Illata szuper, a macadámiás a kedvencem. Mind a 4 félét muszály volt megvenni, szeretem őket. A hidratálással is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Sunnyvagyok

2016. április 29.

Szeretem a Labellot, bár hosszú távon mint ha kicsit szárítana!
Finom illatú, nagyon krémes, a felvitele macerás ebből a tégelyből, de ecsettel sokkal könnyebb megoldani!
4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Szeretem a Labellot, bár hosszú távon mint ha kicsit szárítana!
4* :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!