Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

norisz

2022. június 15.

Fogalmam sincs h mitől, de MINDEN labello termék durva, vérzésig fajuló ajakszáradást okoz nálam. Illetve nem csak nálam, mert a családban és a barátoknál is sokat hallom ezt, szóval gondolom lehet benne valami amihez kvázi "hozzászoksz", aztán ha nem adod meg a következő adagot, jól visszaüt.. szóval én óva intenék mindenkit ettől a terméktől, mert életemben nem volt olyan ajakszáradásom, mint ettől, és voltam is olyan hülye h többször bepróbálkoztam vele. Részemről ami bevált, 10-ből 10 alkalomból az vagy a Bepanthen, vagy a Neogranormon, vagy a klasszikus natúr olívaolaj. Télen, nyáron, bármilyen ajakszáradásra azonnali megoldást nyújtanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Hanna06

2021. november 5.

Nagyon régóta használom és mondhatni a kedvencemmé vált. Szinte mindennap éjszakára bekenem vele az ajkaimat, de szívesen használom napközben is, télen-nyáron egyaránt. Az illata kellemesen kókuszos, egyáltalán nem fullasztó. Egy tégely nagyon sokáig elég. A málnás is meg van, de ezt jobban kedvelem. Nagy melegben megolvad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 5.

Mrk93

2021. április 20.

Lefekvés előtt felkenem, reggelre nagyon puha a szám tőle. Az illata finom. Nem hagy nehéz érzést a számon, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Tulilu

2021. március 18.

Ajándékba kaptam, de nagyon bejött az illata, állaga, hatása. Én belecsücsörítek, így nem kell kézzel belenyúlni. Nagyon lassan fogy, pedig naponta többször is használom, úgyhogy szerintem még hónapokig tudom így alkalmazni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

HLaura

2021. február 20.

Imádom a kókuszos termékeket ez sem okozott csalódást, nagyon finom illata van, a csavarós labellokkal ellentétben ez tényleg jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Nindzsuuu

2020. július 7.

Mivel imádom a labellokat, kipróbáltam a tégelyes verziót is. Maga a termék isteni, hidratál, az illata mesés. Egy valamivel nem vagyok megelégedve, az a csomagolás. Bár "innovációnak" szánták, de valahol olyan mint egy jó nagy lépés hátrafele. A kezeimmel nem fogok belenyúllkálni, ha épp rohanok valahova, mert mindent összekkennék vele, nem praktikus. Így csak esténként használom lefekvés előtt, napközben viszont a stiftes labellomat részesítem előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

v.alexandra27

2020. február 24.

Nagyon szeretem, isteni az illata, és még télen is meg tudja védeni az ajkaimat a kiszáradástól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Csipetke

2019. április 8.

Nagyon szeretem a kókuszos cuccokat. És mivel már szép idő van és jön a nyár újra jönnek elő a kókuszos termékek. Eddig a karamellást használtam ebből, de most már ezt vettem elő. Igazi fincsi kókusz és már jobban esik használni mint a karamellásat, azt elrakom télre. Szépen ápol, teszi a dolgát. Szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Alida93

2018. november 27.

Akciósan jutottam hozzá, ami utólag még jobb, mert még annyit sem ért, nem hogy 800-900 Ft-ot. Az illata isteni (és csak ezért 2 csillag), viszont egyrészt nagyon kényelmetlen úgymond viselni, mert egy vastag, zsíros réteget képez az ajkaimon, ellenben nekem borzasztóan szárította. Így számomra ez egy csalódás. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

WaterLily

2018. október 23.

Ajándékba kaptam, első lip butter-öm. és ezzel el is indult nálam a függőség. Csodákat művel a kiszáradt, cserepes ajkaimmal, az egyik legjobb vonala a Labellonak (vagyis az egyetlen igazán jó). Nagyon sokáig elég napi használat mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside