Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Azziz

2016. május 15.

A klasszikus tekerős ajakápolót utálom, mert mindig elfelejtem meleg időben hűtőbe tenni és szétolvad a táskában, kocsiban, lakásban, bárhol, de ebben a fém dobozkában legalább nem folyik szét. Bár kinyitni néha macerás, főleg ha vizes, krémes a kezem. Na meg ugyi bele kell nyulni, ez annyira nem higénikus, de a gyors, könnyű használat kárpótol. Illata szuper, a macadámiás a kedvencem. a kókuszos valamiért nekem túl mű illatú. Mind a 4 félét muszály volt megvenni, szeretem őket. A hidratálással is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Juuice

2016. május 8.

El vagyok vele, jó kókuszos. Nem szívesen nyúlok bele ujjal, úgyhogy en bele szoktam csücsöríteni a tégelybe, és utána kenem el a számon. Nem nagy durranás, inkább kis helyes a kiszerelése, meg fincsi az illata, de jobb hatást kéne nyújtani ennél, főleg hogy a többihez képest nem túl baráti az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

evelyne30

2016. április 29.

Soha nem szerettem a Labello-kat, de mivel ez más formula, gondoltam kipróbálom. Ezzel abszolút meg vagyok elégedve, éjszakára felkenem lefekvés előtt és másnapra puhák lesznek az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

dainthda

2016. április 26.

A stiftes labelloknál sokkal jobb, de sajnos ezt is félóránként újra kell kenni... Az illata nagyon finom, de miután felkenem nem érzem már. Elsősorban az illat miatt vettem meg, nem volt rá nagy szükségem, és 1000ft-ért amit nyújt nem az igazi. Nem hinném hogy újra veszem, már csak a tégely miatt sem, szerintem nem túl higénikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

szofija

2016. április 10.

imádom :) nagyon jól hidratál, szeles időben nagyon jó barátom lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

imádom :) nagyon jól hidratál, szeles időben nagyon jó barátom lett :)

mercivagyok

2016. április 5.

Megelőzés céljából vettem meg. Nem használtam annyit, mint a vaníliásat, de teszi a dolgát, jól zár a tégely, és még hónapok után is ugyan olyan jó az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

orsii9521

2016. április 4.

Nekem jol hidratal, es nagyon finom illata, szerintem evekig eleg lesz mert mar par honapja hasznalom de alig latszik rajta :D nagyon megeri az arat, ha lehetne 6 csillagot adnek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

fodorbogii

2016. március 26.

Nagyon jól hidratál az illata is nagyon jó..egy negatív dolog az, hogy én nagyon nehezen tudom lecsavarni ezért megszenvedek vele..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

Pearl

2016. február 29.

Nagyon jól hidratál, és ahogy elnézem nagyon sokáig ki fog tartani:) illata isteni: 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

t1992

2016. február 16.

Imádom a kókusz illatát, ezért lett ez is nagy kedvencem, az előző málnás-rosé változata után :) Sokáig eltart, kellőképpen hidratál, és isteni raffaello illata van :) mmm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside