Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Emjy

2019. január 15.

A carmex utáni választásom, ez van benne a kis neszesszeremben amit magammal viszek ha megyek valahova. Az illatát nagyon szeretem, az állaga miatt én csak a hideg időkre javasolom. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

JErzsi

2019. január 14.

Már egy éve használom, és sajnos nem lett a kedvencem. Úgy érzem minél többet használom, annál haszontalanabb a termék. Eleinte nagyon szerettem, mostmár szinten tartásnak sem jó, már szinte cserepesek az ajkaim. Lehet, hogy hozzászoktam vagy nem tudom mi történhetett. Egyre kevésbé nyúlok már hozzá. Az illata nagyon finom, elhasználgatom, de vissza fogok térni, az Aloe Lips ajakbalzsamhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Lina14

2018. december 28.

kellemes, de számomra kicsit túl édes az illata. ettől függetlenül szépen hidratál, minden nap felteszem ezt vagy a kókuszosat, bevált a vonal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

NDCsilla

2018. december 27.

Nekem bevált, az én ajkamat szuperül hidratálja. Kifejezetten testes, zsírosabb állagú ajaktermék, ami nálam szintén plusz pont. Az illata nagyon kellemes :) Viszonylag sokáig fennmarad az ajkakon, s ad nekik egy enyhe színt, illetve egy picike fényt. Szerintem szép ez az összhatás. A tégelyes kiszerelés miatt útközben nem, csak otthon használom (este, reggel); így sokkal higiénikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

tothblancsi

2018. december 21.

Kellett egy uj ajakapolo es mivel ez akcios volt, megvettem. Oszinten, nem szeretem a Labellot, mert tobb marka is van, ami ugyanilyen aron hatasosabb termekeket gyart, viszont ez az apolo meglepoen jo. Nagyon zsiros, szerintem telire is megfelelo, valamint tobb oran at rajta marad a szajon kopas nelkul. Nekem bevalt.
5 csillagot adnek, de a tegely miatt levonok egyet, mert nem szeretek ujjal a termekbe nyulkalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Hyacinthus1orientalis

2018. augusztus 1.

Isteni az illata de kiszàrítja a szàm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Isteni az illata de kiszàrítja a szàm.

dundicat

2018. június 13.

Általában nem szeretem a színezett, illatosított ajakbalzsamokat, de ennek annyira tetszett a különleges kiszerelése, hogy nem bírtam otthagyni a boltban. Nem történt csoda, ezután sem lesz a kedvencem ez a terméktípus. A szám csak addig hidratálja, amíg felkenem, nyáron ez elég is, télen viszont teljesen felesleges használni, egyszerűen semmit sem ér. Az illata nagyon kellemes, ezért kap 3 csillagot. A tégelyes kiszerelést nem szeretem, ez csak egy plusz bacifaktor, hogy még az ujjammal is bele kell nyúlnom, szóval pont az benne az egyik legrosszabb, amiért anno megvettem. Már lassan egy éve megvan, és még mindig félig tele, mert nem visz rá a lélek, hogy használjam, azért kidobni nincs szívem, szóval amíg nem ítélem a romlottak közé, használgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

polynaranna

2018. május 1.

Először ódzkodtam ettől a tégelyes kiszerelőstől, de nagyon megszerettem. Finom az illata, jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Orsikaa

2018. április 24.

Nagyon tetszett a tégelyes kiszerelés, régóta szemeztem vele, ezért vettem meg. Szerintem nagyon szuper kis ajakápoló. Mostanában nem túlságosan száraz a szám, szóval nem tudom, hogy durva cserepesedéssel mit tud kezdeni, de nekem egyelőre bevált, nagyon gyorsan puhává teszi az ajkakat. Az illata nagyon tetszik, de kicsit intenzívebbre számítottam. Szerintem megéri kipróbálni, nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

fpanni

2018. március 19.

Még tavaly vettem egy Micellás vizet, ahhoz volt. Most télen használtam, az illata és a zsírossága nekem tökéletes volt. A csomagolása miatt annyira nem szerettem meg, nem tetszett, hogy mindig bele kellett nyúlkálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside