Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

szilvia.bano

2020. február 6.

Nem hidratál különösebben jól, és nekem is fehér réteget hagyott az ajkaimon (bár ha utána tettem fel rúzst, nem látszott). Az illata nem rossz, de ez sajnos kevés. Nem érdemes ilyen trend termékeket megvenni. A Nuxe Reve De Miel tégelyes ajakápoló- immár több éve használom- 2 nap alatt rendbe tette a száraz, cserepes ajkaimat, de nemrég kipróbáltam az Alverde körömvirágos ajakápolót is, az is jó. Ettől a márkától viszont a Blacberry Shine színezett ajakbalzsamot nagyon szeretem, elsősorban a színe miatt, de ennél egyébként az is jobban is hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

s_kitty

2019. november 19.

Előtte a karamellás társa volt meg és azt nagyon imádtam, gondoltam ez is lesz olyan jó, de sajnos nem. Én kicsit gyümölcsösebb illatra vártam, illetve ha véletlenül többet veszek fel belőle akkor elfehéríti a számat. Ennek ellenére kellemes az állaga és a nem túl kiszáradt ajkakat hidratáltan tudja tartani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

vlilla93

2019. november 16.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát, szerintem tökéletesen ápol és véd a hideg ellen. Egyedül a kiszereléssel van bajom, ugyanis én személy szerint nagyon zavarónak találom, hogy ujjal kell belenyúlni és így lehet csak felvinni az ajakra. Szerintem ez abszolút nem higiénikus, így ha úton vagyok és tudom, hogy nem teljesen tiszta a kezem, sajnos nem tudom használni. Többé nem veszem emiatt újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

zsanmisel

2019. október 30.

Illatra valami isteni, és engem a csomagolása is megfogott.Viszont magát az ajkakat nem ápolja, hanem egyenes szárítja! Az ember azt veszi észre, hogy csak keni, keni és keni, de ugyanolyan cserepesek az ajkai.Csak az illat és a kinézet miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

klorosluca

Korcsoport: < 18
2019. október 28.

Egyáltalán nem javaslom a labello termékek szájra való használatát! Egy fajta függőséget okoz mivel miután rászárad az ajakra elkezdi azt kiszáritani az ember pedig még többször nyúl érte ezáltal hamarabb elfogy és megint újra vásároljuk. A bőrgyógyászom mesélte el azóta én is mellőzőm pedig eleinte nagyon szerettem. Egy gyógyszertári szőlőzsírral jobban jár az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 28.

Emjy

2019. január 15.

A carmex utáni választásom, ez van benne a kis neszesszeremben amit magammal viszek ha megyek valahova. Az illatát nagyon szeretem, az állaga miatt én csak a hideg időkre javasolom. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

JErzsi

2019. január 14.

Már egy éve használom, és sajnos nem lett a kedvencem. Úgy érzem minél többet használom, annál haszontalanabb a termék. Eleinte nagyon szerettem, mostmár szinten tartásnak sem jó, már szinte cserepesek az ajkaim. Lehet, hogy hozzászoktam vagy nem tudom mi történhetett. Egyre kevésbé nyúlok már hozzá. Az illata nagyon finom, elhasználgatom, de vissza fogok térni, az Aloe Lips ajakbalzsamhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Lina14

2018. december 28.

kellemes, de számomra kicsit túl édes az illata. ettől függetlenül szépen hidratál, minden nap felteszem ezt vagy a kókuszosat, bevált a vonal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

NDCsilla

2018. december 27.

Nekem bevált, az én ajkamat szuperül hidratálja. Kifejezetten testes, zsírosabb állagú ajaktermék, ami nálam szintén plusz pont. Az illata nagyon kellemes :) Viszonylag sokáig fennmarad az ajkakon, s ad nekik egy enyhe színt, illetve egy picike fényt. Szerintem szép ez az összhatás. A tégelyes kiszerelés miatt útközben nem, csak otthon használom (este, reggel); így sokkal higiénikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

tothblancsi

2018. december 21.

Kellett egy uj ajakapolo es mivel ez akcios volt, megvettem. Oszinten, nem szeretem a Labellot, mert tobb marka is van, ami ugyanilyen aron hatasosabb termekeket gyart, viszont ez az apolo meglepoen jo. Nagyon zsiros, szerintem telire is megfelelo, valamint tobb oran at rajta marad a szajon kopas nelkul. Nekem bevalt.
5 csillagot adnek, de a tegely miatt levonok egyet, mert nem szeretek ujjal a termekbe nyulkalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside