Labello

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Azziz, Módosítva: 2019. április 10.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Puha és bársonyosan fénylő ajkakat biztosító ajakbalzsam, amely ribizliaromát, shea vajat és mandulaolajat tartalmazó formulája révén hosszan hidratál. Rendszeres használata révén az ajkak selymessé és csillogóvá válnak, kiszáradás nélkül varázsolva vonzóan piros árnyalatúvá.

• Értékes shea vajat és mandulaolajat tartalmazó speciális formula
  • Akár 12 órán át tartó hidratációt biztosít
  • Ribizliaromával gazdagított összetétele felüdíti az érzékeny bőrfelszínt
  • Enyhén fénylő, szenzációsan puha ajkakat varázsol
  • Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

uagi

2019. július 25.

Évek óta nem használtam labello terméket (régen a csavaros kiszerelés szerintem függőséget és több kárt okozott, mint hasznot:D). Ajándékba kaptam ezt a terméket és meg vagyok vele elégedve. Nem használom minden nap, viszont finoman puhítja az ajkaimat. Egy enyhe színt ad, szerintem szép, nem túl tolakodó csakúgy, mint az illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

EngelWhite

2019. április 9.

Finom állag, szép szín, pont olyan, mint amit vártam tőle. Tetszik.
Egyébként én itthon vettem egy Tescoban, szóval már nálunk is kapható elvileg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Finom állag, szép szín, pont olyan, mint amit vártam tőle. Tetszik.
Egyébként én itthon vettem egy Tescoban, szóval már nálunk is kapható elvileg.

csmelitta

2019. március 26.

Kellemes ribizlis illatú és ízű, egyáltalán nem mű. Nagyon enyhe piros színt ad az ajkaknak, és megfelelően hidratál is. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Theroadtohappiness

2018. december 16.

Tökéletesen hidratál, és nagyon jó illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Tökéletesen hidratál, és nagyon jó illata van!

annak29

2018. november 17.

Nagyon szeretem, szerintem szuper! Rendesen hidratálja a számat sok termékkel ellentétben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Lilia84

2018. március 16.

Sok ajakápolót elfogyasztottam már, ez lett a kedvenc.Teljesen más, mint a gyümölcsös labellok stiftes változatai, azokkal ellentétben ez valóban hidratál, ráadásul tartósan, nem kell félóránként újra kenegetni. Érezhetően ápol, megszűnteti a kiszáradást, és véd is. Nagyon halvány a szín, amit kölcsönöz, nem mondanám, hogy helyettesít egy rúzst vagy akár szájfényt, de nem is az a dolga, és legalább nem színezi fehéresre az ajkakat. Illata finom, gyümölcsös, nem mű hatású.
A kiszerelését én külön szeretem, jól néz ki és praktikus is, hogy az utolsó cseppig el tudom használni. Nem igazán értem a nagy ellenkezést a tégelyes ajakápolókkal szemben, szerintem alap, hogy tiszta kézzel nyúlkálunk ilyesmibe. Ok, pont tömegközlekedés közben valóban nem ajánlott kenegetni, de mondjuk én az ilyesmit amúgy sem szeretem közönség előtt intézni. Az ember pedig napközben óhatatlanul megérinti az arcát, esetleg az ajkait, vagy mondjuk megeszi a szendvicset, amihez hozzáért a kezével, tehát nem gondolnám, hogy pont az ajakápoló az egyetlen baciforrás :) Ezen kívül szerintem nem véletlen, hogy míg a stiftes változatok sokunknál hatástalanok, a tégelyes verzió pedig többeknek beválik, gondolom a valóban hatásos balzsamokat az állaguk miatt nem lehet stiftbe való rúdba tömöríteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

kalmaniki

2017. november 22.

Az illata nagyon finom gyümölcsös, ribizlis. Szép piros színű, az ajkakat is beszínezi egy kicsit. Hidratálás szempontjából nem teljesít kiemelkedően, de azért hidratál valamennyire. A kiszerelése nem túl praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

gabolda

2016. november 14.

Illata, színe nagyon tetszik. Pont elég pirosságot ad, ahhoz hogy természetes legyen. Hidratálás terén viszont semmit nem nyújt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

KisHeni

2016. november 10.

Egy német oldalon figyeltem fel rá először és megtetszett hogy végre nem csak fehér ajakvajak kerülnek a polcokra de megérekezett egy színezett is. Tetszik az enyhe piros színe, ami nem túl hivalkodó és gyorsan rendbe teszi a száraz ajkaimat. Az illata olyan akár a feketeribizlis rágónak. Szeretem! Most ha valaki szeretné megvásárolni a DM-ben Nivea nappali krémmel lehet megvenni és csak a krémet kell fizetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850

Színezék. Piros.