Labello

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító vanília és macadámia illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Isla

2021. június 30.

Ajándékba kaptam (magamtól nem veszek Labellót), de amúgy egészen bejött. Nagyon szeretem a vaníliaillatú dolgokat meg a fémdobozos mindenféléket is. Az állaga finom krémes. Praktikus szempontokból én ujjal vittem fel, mert nem szoktam külön ecsetet dobni a táskámba és relatív gyakran igénylem a balzsamozást. Nem volt rossz élmény, elfogyott, de inkább nem kérek belőle többet, mert nem vagyok megelégedve a hidratálásával (ami az elsőszámú szempont nálam, minden más mellékes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

lillazsirka_

2021. május 11.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az illata valami csodás, illetve az állaga is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

ljudith78

2020. november 22.

Imádnám ezt az ajakápolót, mert állaga, illatra a gyengém. De : mintegy pakolásként tettem fel egy másfél órányi heverészéshez, a felesleget letörölve még elégedett voltam, de úgy félóra múlva szinte cserepesre száradtak az ajkaim, komolyan jobb állapotú volt a szám elotte, mint utána.
A 2 csillagot az illata érdemli csupán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

A 2 csillagot az illata érdemli csupán.

brigsi18

2020. október 30.

Nagyon szeretem.Sokáig ápol és hidratál-Az illata nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 30.

Nagyon szeretem.Sokáig ápol és hidratál-Az illata nagyon finom.

zsofien

2020. szeptember 24.

Nagyon szuper termék, tényleg sokat segített, az egyetlen ami nem tetszik benne az az, hogy bele kell nyúlni ahhoz hogy használni tudjam.
Imádom a vanília illatot, úgyhogy ezzel nincs gondom, sose fogom megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Imádom a vanília illatot, úgyhogy ezzel nincs gondom, sose fogom megunni.

anreni9

2020. augusztus 17.

A valaha volt legjobb labellóm volt, szeles időben-télen rettenetesen szárad a szám és ha este lefekvéskor vastagon bekentem reggelre helyrerázta.Az illatától egy picit elundorodtam annyi ideig használtam, de ez természetesen nem a termék hibája. Szeles hónapokra biztos vagyok benne, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

kockasfulu

2020. május 9.

Kellemes illatú, az hosszan megmarad. A hidratáló hatása viszont gyengécske, nem igazán javít a helyzeten. Az állaga kissé ragacsos. Engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Kriszta180222

2020. április 6.

Imádtam, mert nagyon jó az állaga, az illata mennyei. Viszont lehet hogy csak nálam történt ez, de egy idő után egyik napról a másikra valami pokolian kiszárította a számat. Nagyon sajnálom, mert jó kis terméknek indult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

annabella9203

2019. december 11.

IMÁDOM!! Nem tudok róla rosszat mondani. Egyetlen egy gondom van, hogy már nem lehet kapni sehol :( (2019)
Sokáig elég, ami azt jelenti, hogy minimum fél év. Ami szerintem ár-érték arányban nem rossz. Nem kelt zsíros hatást, nem tapad, sokáig fent marad a számon. És a pasik is imádják, ellenben a szájfényekkel. Természetes "ragyogást" kölcsönöz az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Regina11

2019. október 23.

Bebüdösödött 2 hét után, nagyon szomorú vagyok, mert csak tiszta kézzel nyúltam bele. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.