Labello

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító vanília és macadámia illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Ann86

2019. április 30.

Imádom! Este lefekvés előtt használom és azóta volt nincs szárazság. Még a matt rúzs sem szárítja ki az ajakam azóta. Egy csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Eszti94

2019. március 9.

Szerintem a legjobb Labello. Az összes többi Labellonál azt vettem észre,hogy szárítanak, azonban ez a termék tökéletesen hidratál, szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Tonncsi

2019. március 1.

Imádom! Nagyon jól hidratálja az ajkaimat és az illata is mennyei. Eddigi legjobb ajakápoló amit valaha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

pjennii

2018. december 28.

Több tégélyt is elhasználtam már ebből és különböző változataiból. Szerettem őket és meg is voltam velük elégedve, egészen addig, amíg rá nem találtam a Carmexre és szerettem bele.
Nem rossz termékek, de nem is az hűha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Nem rossz termékek, de nem is az hűha.

vanilla0313

2018. november 6.

Hjaj! Hol is kezdjem... Már több mint két éve megvan a termék. Kb. a tégely fele fogyott el ez idő alatt, bár csak őszi-téli időszakban használtam, mert nagyon zsíros, nehéz érzetet kelt. Illetve csak éjszakára használtam, egyrészt a kiszerelése miatt, másrészt azért, mert fehér réteget hagy az ajkakon.(A termékleírásban is szerepel fentebb, hogy egy leheletnyi színt ad az ajkaknak, na igen, csakhogy a termék színe fehér-többé kevésbé- és szerintem nem sokan szeretik a fehér ajkakat...) Most lett elegem, úgy döntöttem nem használom tovább, mert ismét megtörtént, hogy este felkentem, és reggelre darabokban hámlott le az ajkam bőre. Fogalmam sincs, mi másra lehetne elhasználni, mivel olyan zsíros, hogy azt sem kézen, sem lábon, sem egyéb testrészen nemigen lehet elviselni. Talán egy megfázásos időszakban a kipirosodott orra és környékére megteszi arra a három percre ami két orrfújás között van... Az illata kellemes, de ez nem sokat javít a helyzeten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

rekaasoos

2018. november 5.

Régóta kerestem olyan ajakápolót, ami tényleg segít és végre megtaláltam.
Nem túl zsíros nagyszerű illata van és soha többé száraz ajkak. Annyira megszerettem azóta többfélét is vettem belőle, labello-k közül is a leghatásosabb fajta.
Napi többszöri használat mellett is hihetetlen sokáig kitart, abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Régóta kerestem olyan ajakápolót, ami tényleg segít és végre megtaláltam.

Martu0508

2018. augusztus 25.

Ajándèkba kaptam a termèket. Nagyon hamar rendbe tudja tenni az ajkakat. Tetszik a tègelyes megoldás is, ìgy biztos nem tudom letörni. Azt nem tudom mennyire olvad a melegben, mert akkor nem használtam. Ami nem tetszik, hogy kőolakszármazèkot tartalmaz, ezèrt biztos hogy nem vennèm meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

THE94

2018. augusztus 7.

Nagyon szuper. Puha, és csillogó lesz tőle az ajkam. Nagyon szeretem és az illata is nagyon finom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nokedlee

2018. július 9.

Nemrég szereztem be,
és azt kell mondjam hogy teljes mértékben elégedett vagyok vele! Nagyon kevés elég belőle, isteni az illata, szuper puhák és szépen csillogóak lesznek tőle az ajkaim. Engem nem zavar hogy tégelyes, nemes egyszerűséggel belepuszilok, összedörzsölöm az ajkaim,és ennyi. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Nemrég szereztem be,

Fannii15

2018. július 6.

Estére szoktam vele bekenni az ajkaim, alapból szárazak és repedezettek de ez a kis ajakápoló remekül rendbe hozza és sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek