Labello

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító vanília és macadámia illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

kockasfulu

2020. május 9.

Kellemes illatú, az hosszan megmarad. A hidratáló hatása viszont gyengécske, nem igazán javít a helyzeten. Az állaga kissé ragacsos. Engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Kriszta180222

2020. április 6.

Imádtam, mert nagyon jó az állaga, az illata mennyei. Viszont lehet hogy csak nálam történt ez, de egy idő után egyik napról a másikra valami pokolian kiszárította a számat. Nagyon sajnálom, mert jó kis terméknek indult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

annabella9203

2019. december 11.

IMÁDOM!! Nem tudok róla rosszat mondani. Egyetlen egy gondom van, hogy már nem lehet kapni sehol :( (2019)
Sokáig elég, ami azt jelenti, hogy minimum fél év. Ami szerintem ár-érték arányban nem rossz. Nem kelt zsíros hatást, nem tapad, sokáig fent marad a számon. És a pasik is imádják, ellenben a szájfényekkel. Természetes "ragyogást" kölcsönöz az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Regina11

2019. október 23.

Bebüdösödött 2 hét után, nagyon szomorú vagyok, mert csak tiszta kézzel nyúltam bele. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

SzaboKarina

2019. október 15.

Nagyon imádom! Télen elengedhetetlen kellékem, éjszaka használom, és így egész napra hidratáltak az ajkaim. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

gorogrenata94

2019. szeptember 29.

Az illatát, állagát imádom, de a kiszáradt ajkakon nem túlzottan segít... én még mindig a sima gyógyszertári vazelinra esküszök etéren. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ann86

2019. április 30.

Imádom! Este lefekvés előtt használom és azóta volt nincs szárazság. Még a matt rúzs sem szárítja ki az ajakam azóta. Egy csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Eszti94

2019. március 9.

Szerintem a legjobb Labello. Az összes többi Labellonál azt vettem észre,hogy szárítanak, azonban ez a termék tökéletesen hidratál, szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Tonncsi

2019. március 1.

Imádom! Nagyon jól hidratálja az ajkaimat és az illata is mennyei. Eddigi legjobb ajakápoló amit valaha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

pjennii

2018. december 28.

Több tégélyt is elhasználtam már ebből és különböző változataiból. Szerettem őket és meg is voltam velük elégedve, egészen addig, amíg rá nem találtam a Carmexre és szerettem bele.
Nem rossz termékek, de nem is az hűha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Nem rossz termékek, de nem is az hűha.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek