Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: gyongyi84, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Ajakápolók

Mélyen ápolja az ajak bőrét.

Blakely

2015. április 16.

Komolyan végem van :D Már kb.2 hónapja olyan szinten ki van száradva a szám hogy a sima Niveas krém sem segít rajta...nekem is testápolóhoz volt kis termékminta, 1x használtam és rendbe tette a számat. Ha valaki úgy meséli nekem tuti azt mondom, hogy kamuzik. Csillagos ötös! Remélem találok valahol teljes kiszerelésben is mert tuti raktározok belőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

dfruzsi

2014. október 8.

valamelyik nap vettem egy nivea testápolót és a nyakára volt rakva egy ilyen labello sos lip repair ajakápoló termékminta. jó nagy termékminta (1,5 ml), ez a harmadik nap és még mindig van a tasakban :D elég nagyon kevés belőle, akkora adag, mint kb. egy borsószemnek a fele, nagyon könnyen kenődik, borzasztó gyors és látványos hatást mutat, azonnal!!
enyhén mentolos az illata és kicsit bizseregnek is tőle az ajkaim, de nem fájdalmasan vagy túlzottan - egy bajom van vele, amitől kicsit sokkot kaptam: keserű :D nem szokásom nyalogatni az ilyen szájizéket, ezt is csak véletlenül kóstoltam meg, de majdnem elájultam xD viszont a második és harmadik felkenés után már egyáltalán nem zavart, sőt észre se vettem, csak a rossz emlék ijesztgetett xD

előző kommentelő írta, hogy kivonták a forgalomból? ._. aminek nem örülnék, mert tuti megvenném az egész kiszereléses formáját! (kecskeméti vagyok, itt nincs Müller xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.