Labello

Ár:   €2.45   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. május 7.

Ár:   €2.45
Kategória:   Ajakápolók

Természetes eredetű radírozó részecskékkel, vadrózsa illattal és E vitamin tartalommal praktikus, "on-the-go" formátumban.

Qwerty

2020. június 4.

A zöld után ezt is megvettem, csak mert vágytam rá, kockáztatva, hogy tényleg rózsaszagú. De nem, szerencsére még éppen elviselhető édes illata van, rózsa sehol. Nem rossz, de legközelebb a zöldet viszem.
Kicsit drága, akciósan érdemes rá vadászni, de a legjobb a műfajban, a tégelyes belenyúlkálós radírokat azóta nem is használom. Nekem nem volt bajom a szemcsékkel sem, jól radíroz, ha kicsit erősebben kell, azt is tudja maszatolás, ragacsozás, mindenfelé szóródás nélkül.
Sajnos ricinusolaj ebben is van, hamar le kell mossam magamról, de ápolásra vannak ennél sokkal jobb termékek, én már annak is örülök, hogy valami végre praktikus módon és jól radíroz. Gyorsan fogy, de nem is kell minden nap használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Floree

2020. május 28.

Bevallom őszintén, féltem a Labello ajakápolóktól, mert állítólag nagyon szárítanak a termékeik. Erre viszont nagyon kíváncsi voltam, így vettem egyet. Kellemesen csalódtam..diszkréten radíroz, és nagyon finom illata van. Puha ajkakat eredményez. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Linnu

2020. május 22.

A pozitív értékelések hatására mertem megvenni, és azt kell, hogy mondjam, nem csalódtam. Még sosem használtam ajakradírt, és eddig inkább tégelyes kiszerelésben láttam, így nem tudtam, hogy ez hogy fog beválni, de működik.
Az első 1-2 használat után "bújtak elő" igazán a szemcsék. Finoman radíroz, nagyon diszkrét illata van, szép szaténos fényt hagy maga után. Én amikor felviszem a számra, még az ujjammal szoktam kicsit átdörzsölni, így szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Sziporka88

2020. május 8.

Alapból használok egy Lush ajakradírt, amit szerintem nem nagyon lehet felülmúlni.
Ennek a Labellonak nagyon lágy a radírozása, inkább csak finomítja a felületet. Az illata nagyon kellemes, nem túl erős. Az állaga is megfelelő, nem folyik, nem ragad. Nem szárít, puha ajkakat eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Nymphea

2020. április 22.

Tyűha! Ez nagyon el lett találva. Imádom az illatát, pedig nagyon féltem, hogy nyanyingeresen rózsás lesz az illata. Van ám benne radírozó szemcse rendesen, és valóban radíroz. Nekem tökéletes eredményt az ilyenek a sok hámlás (az ajakápolók nekem hámlasztanak, amit leszedegetve kapok pihepuha ajkakat) miatt nem tudnak okozni, azaz még kézzel így is szedegetnem kell a száraz részeket, és vastag is az ajkam, de nagyon tetszik, tuti, hogy a hónap vásárlása volt. Az Uriage ajakápolói számomra maguk a tökélyek, így a radírozós etap után le szoktam törölni ezt, picit fojtogató érzés a labello jelenléte már így ezek után az ajkamon, de maga a radír hatásával nagyon elégedett vagyok. Radírozok, letörlöm, majd Uriage-zsal bekenem éjszakára. Így nagyon szépek az ajkaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Luco

2020. február 27.

Nekem sajnos ez a termék picit csalódás volt. Én az aloe verásat vettem meg. Napi szinten carmex-et használok, amivel meg is vagyok elégedve, jól hidratál, viszont az elhalt száraz részeket értelem szerűen nem távolítja el, így szerettem volna egy jó ajakradírt is, mellé, ami még megfizethető áron van. Az illata kellemes, viszont nekem olyan érzésem van, mintha egy gyertyával dörgölném a számat, nagyon szilárd, egyáltalán nem érzem, hogy "felolvadna" használat közben. Azért a 3 csillag, mert végülis akkora elvárásaim nem voltak, ártani nem árt illetve adok még neki esélyt, mert csak 1 napja használom, hátha... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

CsinCsilla

2020. február 20.

Kipróbáltam, bevált, imádom. Hatásos, mert rendbe teszi az amúgy is száraz ajkamat, plusz hidratál mellette, az illata kellemes, rúzs alá/előtt jó alapnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Pufika222

2020. január 31.

Teljesen tökéletes, kompakt, finom illatú és nagyon jól el dolgozható az ajkunkon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

kamillaanemeth

2019. november 11.

az ötlet tetszett, úgyhogy kipróbáltam. radírozni radíroz, bár biztos én vagyok vadállat kicsit, de ha annyira megradíroznám, mint szerintem szükséges, akkor túl sokat kennék közben a számra. viszont utána egy megszokott labello hatás, amíg fentvan talán legalább a szél nem fújja ki, de nem nagy szám sajnos továbbra sem. a többi labellohoz képest pedig túl erős műanyagos utóíllat/íz.
elradírozgatom vele a számat, utána meg bekenem carmex-szel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

elradírozgatom vele a számat, utána meg bekenem carmex-szel...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.