Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ifju15

2019. november 11.

Tini koromban anyukám ezt az intim mosakodót vette, így én is ezt használtam és használom a mai napig. A használata után konfortosan érzem magam, nem csíp, nem irritál. Szóval nekem megfelelt! Nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

itsjucus

2019. november 11.

Azért vettem, mert volt ott egy kis bőrirritációm, de nem volt semmi fertőzésem vagy bármim, Azóta imádom, mert tényleg felüdülés az irritáció elmúlt. Már újra is vettem, de most egy aloe verásat azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

sziszoka

2019. augusztus 16.

Engem sem irritál egyáltalán.Az összetevőit látva,akár a tusfürdőmet is használhatom.Nem?Imádom az illatát amúgy.Szerintem a továbbiakban nem adok érte 1000 ft-ot.Még ingyen se kell...Direkt azért veszi az ember lánya,hogy "oda"valami kíméletesebbet használjon,erre megvesz ilyen összetevőket.Kész lehúzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

adrii1223

2019. július 4.

Már régóta ezt használom, évek óta. Nem okozott irritációt és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

csilluska85

2019. május 22.

Legjobb intim mosakodó,ez az egy ami nem okoz irritációt nekem.Újra fogom venni:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Tinti

2019. május 22.

Nagyon-nagyon regen, kb 10 evvel ezelott hasznaltam eloszor. Akkor 100%osan bevalt, nemreg ujra vasaroltam a sensitive valtozatat, eddig jonak tunik, bar meg csak parszor hasznaltam, viszont tapasztalat alapjan remelem bevalik megint :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Destina

2019. május 2.

Használat után mindig tisztának, frissnek érzem magam tőle. Szeretem az illatát, emellett az állaga is kellemesen lágy. Nem irritál és nem csíp, nagyon kíméletes, akár mindennapi használatra is jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Redrosebunch

2019. április 7.

Általában felváltva használom Nivea intimo-val. Bevallom, nálam az ár sokszor döntő az intim mosakodók beszerzésénél. Ezt azért szoktam venni, mert nagy kiszerelés is van belőle, ami sokkal gazdaságosabb. Én direkt nem szeretem, ha ezek a termékek túl illatosak vagy a funkcionális tulajdonságaiknál többet is adnak. Szerintem nem ez a feladatuk. Egy biztos, hogy amióta használom ezeket a szereket elkerülnek a bacik és frissnek érzem magam. Talán annyi, hogy jó lenne, ha kapható lenne pumpás verzióban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Babooca

2019. március 19.

Sosem volt kedvenc, az illata egyenesen taszít. A zöld társa jobban bevált, az kedvenc, mindig újraveszem kuponos napokon. A hatása ennek se rossz, de már van többféle változat, van miből válogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

persephone

2019. március 19.

Nekem nagyon bevált, bár a zöld a kedvencem a termékcsaládból, ez is kíméletes, mindennapi használatra kiváló. Már sok intim mosakodót próbáltam, mind csípett, kivéve ez a márka. Nagyon megbízható és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.