Lactacyd

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás

Új összetétel

Intenzíven frissítő mosakodógél, amely hosszan tartó frissességet biztosít, valamint védelmet nyújt a kellemetlen szagok ellen. Hármas hatású összetételével – természetes tejsavat, mentolt, továbbá Deo Aktív komplexet™ tartalmaz – kellemesen hűsítő és frissítő érzést ad, miközben segít megelőzni a kellemetlen szagokat és megőrizni az intim zóna természetes mikroflóráját.

PETRA820718

2020. január 23.

Nem vagyok híve ezeknek a termékeknek, többféle ok miatt, ezt most nem részletezném.
Mindenesetre lett egy ilyen mosakodóm.
Hát, hogy frissít az enyhe megfogalmazás, konkrétan csíp, meglehetősen kellemetlen, nagy csalódás.
Nem is veszek egy jó darabig ilyen terméket.
Sajnálom kidobni, most tusfürdőként funkcionál, de ez még a karomat is csípi, nem kicsit hűsítő, nem kellemes.
Semmi pozitív hatással nem bír.
Pénzkidobás.
Ui:fürdő vízbe téve,jó sok habot képez, és eléggé Light Blue illatra hajaz 😆, de hát eredetileg mint tudjuk máshová szánták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Mindenesetre lett egy ilyen mosakodóm.
Nem is veszek egy jó darabig ilyen terméket.
Semmi pozitív hatással nem bír.
Pénzkidobás.

krisztinakasza91

2019. szeptember 8.

Használat után körülbelül fél perccel a frissítő érzés átcsap égő, csípő érzéssé ami lemosás után is megmarad egy ideig így nekem kellemetlen volt az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Dorci1987

2019. július 12.

Hát, sajnos ez nálam nem nyert. Valami extra frissítő cuccot kerestem a nyárra, gondoltam ez szuper lesz. A hűsítő érzést hozza, de nem érzem magam utána sem szupertisztának, sem frissnek, a hatása törölközés után el is illan, és mivel nagyon híg, iszonyú gyorsan elfogy. Szóval nekem sajnos nem vált be egyáltalán, maradok a Nivea Mild termékeknél, klasszisokkal jobbak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Babooca

2019. március 19.

Annak idején még itt nyertem krémmánián és azóta is kedvenc. Felváltva használom a Dove Intimo-val, mert annak praktikus a csomagolása. Nekem nem okoz gondot a mentolossága, nagyon is frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

persephone

2019. március 11.

Nagyon szeretem, a többi testvérével együtt. engem nem csíp, és a frissesség érzés pedig nagyon jó tud lenni egy hosszú utazás vagy meleg nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

rekav11

2019. január 11.

Engem csípett, egyszer használtam és kuka, utána azonnal visszatértem a natur változatához, amivel soha-soha semmi problémám nem volt. Az 5 csillag, de ez nekem csak 1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

marysidehouse95

2018. november 15.

Nekem a menthol tartalma miatt nem jött be, mivel nagyon érzékeny típus vagyok.

Sajnos nem olvastam el az összetevőket, pedig ha ezt tudom, meg sem veszem.

Egyébként tényleg frissit, és az illata is kellemes, és valójában csak pár másodpercig érződik a menthol, de nekem így is picit kellemetlen volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Nekem a menthol tartalma miatt nem jött be, mivel nagyon érzékeny típus vagyok.

Sajnos nem olvastam el az összetevőket, pedig ha ezt tudom, meg sem veszem.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin