Lactacyd

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Lactacyd Moisturizing egy tápláló, krémes intim mosakodó, amelyet úgy fejlesztettek ki, hogy az intim zóna lágyságát és hidratáltságát biztosítsa. Szappanmentes készítmény természetes tejsavval és lótuszvirág-kivonattal az intim zóna hidratáltságáért.

Hüvelyszárazság esetén ajánlott alkalmazni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Marcsus

2017. december 21.

Tipikus Lactacyd. Kevés is elég belőle, nagyon kellemes használni, sokáig kitart egy tubus és tisztának, frissnek érzem magam tőle. Ugyanakkor volt már ennél jobb Lactacyd mosakodóm is, ami kihúzott engem egy csúnya fertőzésből, így ez a termék csak 4 csillagot kaphat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Micc

2017. augusztus 26.

Leárazva vettem a dm-ben, mert elvileg kifutótermék. Kb. egy hete használom, eddig nem okozott irritációt. Az illata kellemes. Előtte a sensitive változatot használtam azt nagyon szerettem és biztos vissza is térek majd hozzá. Ennél kicsit félek a parfümtől, de bizakodó vagyok, hogy el tudom használni mindenféle probléma nélkül. Eddig jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

eperturmix

2017. május 22.

A változatok közül ezt gondoltam magamnak a legmegfelelőbbnek,a sima sárga is teszi a dolgát,de ennek sokkal jobb illata van szerintem.Nem irritál,jól tisztít,megfelelő állag.Egyetlen negatívum,ami az összesre igaz,viszonylag gyorsan fogy,magas az ára és ahhoz elég kicsi a kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Hencida

2016. szeptember 16.

Nagyon jó termék, teszi a dolgát és iszonyú jó illatú :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Nagyon jó termék, teszi a dolgát és iszonyú jó illatú :)

kokuszmokusz

2016. június 6.

Én nagyon szeretem ezt a terméket.Az illata is nagyon jó,egyáltalán nem irritál...Számomra tökéletes! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.