Lactacyd

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Oxigén buborékokkal dúsított formula.Frissesség akár 12 órán keresztül.Nem tartalmaz szappant.Tejsavval és regeneráló összetevőkkel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kalmaniki

2024. február 25.

Annak, aki ezt kitalálta azt kívánom, hogy csak ezzel a lemosóval mosakodjon élete végéig! Borzalmasan csíp, mar, elviselhetetlen. Ráadásul órák múlva is kellemetlen érzés maradt utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 25.

DinaEcker8

2024. február 23.

Olyan kellemetlen irritációt, viszketést, duzzadást okozott 2-3 használat után, hogy most már nem tudom mit kezdjek magammal….. olyan szinten ki szárított , napok óta szenvedek ezzel… :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

LillaLilla

2023. december 23.

Majdnem mentolos érzet, talán nyárra érdemes eltenni. Mintha még a kezemet is szárítaná...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 23.

nanook9212

2023. szeptember 1.

Mindig megnevetettet, mikor használom és hát valljuk be ezt nem az intim mosakodóktól várná az ember, de akármikor használom konkrétan sarkvidéki szelet érzek. Konkrétan mintha ventillátor felé állnék, amin az "Antarktisz breeze" fokozat van bekapcsolva :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 1.

sztinke

2023. augusztus 28.

Kifejezetten érzékeny a bőröm, hát még az intim tájék... De ez a termék mégsem irritált, sőt kifejezetten kellemes volt a hűsítő, frissítő hatása, különösen nyáron. Megfelelően tisztít és komfort érzetet ad. Nem egy flakonnal használtam már el belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

vivcs1

2023. augusztus 28.

Csak annak ajánlom, akit nem zavar a hűsítő érzet. Az illatát nagyon kedvelem, nem volt bőrirritáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Maddy_maddyson

2023. július 22.

Megosztó termèk.
Aki szereti a hűsítő érzést, az kedvelni fogja, aki meg nem, az nem.
Nekem nagyon bevált ez a termék. Végre egy zselés állagú termék!! Szeretem a texturáját, tetszik a szedres illata is, amiről megjegyezném, hogy hosszú ideig érződik, nem tűnik el leöblítés után. (A karomon éreztem) Engem egyáltalán nem irritált, kedvenc mosakodóm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 22.

Megosztó termèk.
Aki szereti a hűsítő érzést, az kedvelni fogja, aki meg nem, az nem.

B.Csilla

2023. július 19.

Nekem bevált, frissítő érzést nyújt sok órán keresztül is, jól tisztít és még kellemes illata is van.
Árban sem nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 19.

Árban sem nem vészes.

malnacska1995

2023. június 24.

Soha, senki ne vegye meg. Egyszerűen tegnap óta keresem rá a szavakat mennyire borzalmas volt. Azt hittem csak nekem vált ki olyan érzetet mintha minden bajom lenne, természetellenesen csípte és hideg érzést adott. Pont ettől a márkától nem vártam ekkora baklövést. Laikusként a márkát tájékoztatom, hogy egy intim lemosóba nem raktunk parfumot, az meg pláne durva, hogy olyan mintha lejegelném magam…… pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 24.

User06

2023. március 12.

Fura nekem ez a termék bevált. Olyan érzés, mint amikor enyhém mentolos rágó van a számban. Nekem tetszik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 12.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.