Lactacyd

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Oxigén buborékokkal dúsított formula.Frissesség akár 12 órán keresztül.Nem tartalmaz szappant.Tejsavval és regeneráló összetevőkkel.

vega2017

2019. november 8.

Nagyon csíp, mar, éget. Vallatni lehetne vele. :-( Minél több vízzel próbáltam lemosni, annál jobban csípett, még fél óra múlva is nagyon kellemetlen volt. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

magyaredina

2019. szeptember 26.

Nekem nagyon tetszik.
Frissítő, jól habzik.
Nagyon nehéz az adagolása, pumpás kiszerelésben sokkal jobb volna.
Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Nekem nagyon tetszik.
Frissítő, jól habzik.
Nagyon nehéz az adagolása, pumpás kiszerelésben sokkal jobb volna.
Ezért a 4 csillag.

demeterne

2019. augusztus 28.

Nekem nem jött be. Sajnálom, hogy bedőltem a reklámnak és elcsábultam. Amikor először használtam nagyon meglepődtem, hiszen csípett.... azt hittem idővel jobb lesz így használtam tovább, de 4-5 használat után kuka! Tényleg aki nem szereti ezt a "hűsítő" csípő érzést odalent annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

idaobi

2019. július 14.

Nagyon bejön. Hűsítő és frissítő érzést nyújt, enyhén mentolosszerű. Zselé állagú. Régebbi flakonból nehezebben jött ki, fejjel lefelé tartottam, de az új flakonnal már nincs ilyen gondom. Sokadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

dalm

2019. június 13.

Nagyon bíztam benne, mivel a lila tesóját imádom, de ennél a terméknél már az első használat után világossá vált számomra, hogy a kukában fog landolni (az egész flakonnal). Engem sajnos csípett és rettenetesen irritált, a használat utáni napon is kellemetlen érzésem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

czabogab

2019. május 25.

Az első használatkor meglepett... nagyon furcsa volt a hideg érzés. Azóta megszoktam. Meg vagyok elégedve vele.
Kicsit nehéz adagolni, mert géles állaga miatt nehezen jön ki a flakonból.. ( kicsit felhigítottam vízzel és azóta könnyebb..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

kiskacsa480

2019. május 24.

Első használatkor nagyon meglepett a mentol aztán pont ezt szerettem meg benne a legjobban. :D Igazán friss érzetet biztosít, nem irritál, teszi a dolgát és finom illata is van. Havonta 3-5alkalommal használom, sokáig elég. Egyetlen egy negatívumot fűznék hozzá; amikor már a végét járja alig lehet kinyomni a flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

sziszoka

2019. április 12.

Első pár használat után kicsit csípett,de aztán elmúlt.Frissítő a használata,nyáron kifejezetten jólesik.Engem az oxigén buborékok fogtak meg,jó marketing fogás. :-)Csomagolása nem a legszerencsésebb,nehezen jön ki a flakonból,lehet,hogy pumpás változatban jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

nikki91

2019. április 9.

Nem tetszik, maradok az előzőnél. Irritál és csíp a mentol...furcsa érzés ...nem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Redrosebunch

2019. április 7.

Kétszer vettem belőle, de a második flakont már nagy duzzogva használtam el. Nem is értem, hogy a csili-vili megjelenése, hogy vette el az eszem! Valószínűleg a türkiz színe lehet az ok. Mindenesetre aki szereti, ha mentolos érzés van az intim zónájában, annak egy főnyeremény, de aki ezt a hűsítőnél kissé erőssebb érzést nem annyira méltányolja, az jobb, ha kerüli a megvásárlását. Igazából nem is értem, hogy a sima Lactacydnál hogyan kaphatott valamivel több pontot. Fura, hogy mind a kettő ilyen megosztó. Mindenesetre én többet nem veszek ilyet, mert ez az extra frissesség szerintem nem szükséges, nem ad hozzá a üdeség élményhez, inkább egy idő után kényelmetlen, mert csíp és annyira hűsít, mint a Scholl hűsítő lábkrémje, csak ugye az intim zóna érzékenyebb. Ja! És tényleg nehéz kiimádkozni a flakonból, ami főleg ahogy fogy a termék egyre bosszantóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Lactic Acid, Propylene Glycol