Lactacyd

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Oxigén buborékokkal dúsított formula.Frissesség akár 12 órán keresztül.Nem tartalmaz szappant.Tejsavval és regeneráló összetevőkkel.

Nicy011

2020. augusztus 1.

Az első Lactacyd mosakodó, amit kipróbáltam.
Nekem bejött a mentolos hatás. Friss érzést nyújt, ami egy futás alatt is megmaradt.
A tubusból valóban nehéz kinyomni a tömény gél állagú anyagot, viszont én fejjel lefelé tárolom, így bármennyi is legyen a tubusban, az összes gél könnyen elérhető, mivel a kifolyó nyíláshoz folyik az összes anyag.
Másik tippem, hogy a meleg víz hatására folyékonyabb lesz a gél állag. Érdemes kipróbálni, ha valaki nehezen varázsolja ki a tubusból, vagy már alig van benne, hogy a műanyag flakont meleg vízbe kell tenni, amitől folyékonyabb állagot kapunk. Így, könnyedén felhasználhatjuk a maradékot. Szerintem jó termék, és annyira nem olcsó, hogy csak úgy kidobjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Az első Lactacyd mosakodó, amit kipróbáltam.

Barbara5

2020. július 16.

Én is jövök feldobni a terméket. Szerintem nagyon jó a hűsítő utóhatása, amit okoz. Nekem nagyon bevált, friss érzetet hagy maga után :) Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

edinaa225

2020. július 11.

Jöttem felpontozni :) Szuper termék, nagyon hűsítő hatása van vagyis inkább utóhatása :) Friss érzetet add! Nekem bevált. Összetevői se rosszak :) Bárkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

glitter20

2020. május 26.

Ezelőtt a sensitive változatot használtam éveken keresztül, barátnőm ajánlására viszont adtam egy esélyt ennek is. Körülbelül 4-5 alkalommal használtam, sminden alkalom után egy-két napig olyan érzésem volt mintha fel lennék fázva. Más típusú termékeivel a márkának még sosem éreztem ilyet. Amint rájöttem, hogy ez tehet róla azonnal abbahagytam a használatát és azóta semmi bajom a sensitive mellett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

Helguska

2020. május 1.

Hát kétszer vettem, mert elsőre nem hittem hogy hosszútávon is ez a hatása, de sajnos DE. Szinte fagyaszt ott lent. Nekem ez nem egyenlő a frissesség érzésével. Tűrhetően habzik. Nehéz kinyomni ha már csak kevés van benne. Nem veszek többet ilyet, pedig bíztam benne hogy most végre megtalálom a hosszútávú frissesség érzését.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Nymphea

2020. április 29.

Annyira akartam szeretni. Finom, kellemes, nem tolakodó illat, és még azt is lenyelném neki, hogy kész kínszenvedés kitukmálni a tubusból. Egészen pontosan 2 kezes hadművelet. De hogy mi szükség arra, hogy egy intim lemosó annyira hűsítsen, hogy lebénítson intim tájon (legalábbis ilyen érzés) na arra még nem sikerült rájönnöm. Mindenestre egyelőre nem irritál, ez a nagy hűsítés pedig percek alatt odalesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

viragi

2020. április 29.

Sima lactacyd-ot használtam már többször is, de ez volt épp akciós és gyanútlanul megvettem:-) Elsőre kipróbálva nem tudtam eldönteni, hogy ez a normális érzés a mentoltól vagy ez most irritáció, szóval enyhén szólva is érdekes a hatása. Elhasználom, de többet ilyet nem veszek, mert nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Bettina1984

2020. március 4.

Most használtam először, konkrétan azt éreztem, hogy lefagy ott lent.
Frissnek, friss érzést nyújt.
Meglátjuk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 4.

Most használtam először, konkrétan azt éreztem, hogy lefagy ott lent.
Frissnek, friss érzést nyújt.
Meglátjuk

vega2017

2019. november 8.

Nagyon csíp, mar, éget. Vallatni lehetne vele. :-( Minél több vízzel próbáltam lemosni, annál jobban csípett, még fél óra múlva is nagyon kellemetlen volt. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

magyaredina

2019. szeptember 26.

Nekem nagyon tetszik.
Frissítő, jól habzik.
Nagyon nehéz az adagolása, pumpás kiszerelésben sokkal jobb volna.
Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Nekem nagyon tetszik.
Frissítő, jól habzik.
Nagyon nehéz az adagolása, pumpás kiszerelésben sokkal jobb volna.
Ezért a 4 csillag.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract