Lactacyd

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Oxigén buborékokkal dúsított formula.Frissesség akár 12 órán keresztül.Nem tartalmaz szappant.Tejsavval és regeneráló összetevőkkel.

Balti00

2022. május 8.

Sajnos én is bedőltem a hangzatos névnek és a megújult formulának. Konkrétan fájt a használata, egyáltalán nem volt "kellemes a bizsergés". Első használat után ment is a kukába, eszembe sem jutott volna másnak adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 8.

Marin

2021. december 13.

Ez a legszörnyűbb lemosó, amit valaha használtam. Egyáltalán nem kellemes az érzés amit hagy maga után. Minden forint kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 13.

Enci86

2021. november 16.

Ez egy borzalom..😩A legrosszabb termék amit valaha próbáltam,konkrétan egy comb szőrtelenités után használva lemarta a belső combomról a bőrt és napok után sem múlik😖
Legszivesebben beperelném az egész pereputtyot aki ezt a borzalmat kitalálta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

Legszivesebben beperelném az egész pereputtyot aki ezt a borzalmat kitalálta!

solya0629

2021. október 26.

Számomra ez valami borzalom.
Az első használat után tetszett a hűsítő érzés, amit a mentol hagyott maga után. Aztán néhány nap múlva égő, viszkető érzést, irritációt okozott. Soha nem veszem újra és sajnálom, hogy nem olvastam el itt a kommenteket mielőtt megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Számomra ez valami borzalom.

Szilviams0118

2021. szeptember 10.

szerintem nagyon jó, nekem nem csíp, nekem kimondottan frissesség érzete van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

szerintem nagyon jó, nekem nem csíp, nekem kimondottan frissesség érzete van

k.dorika

2021. augusztus 5.

A legrosszabb vátozat a Lactacyd-ek közül. Erősen irritáló :-( A kukában landolt 1-2 próba után! A Lactacyd Pharma ANTIBAKTERIÁLIS viszont mindent visz, hiába drágább, minden pénzt megér!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

zsuzsiizsuzsii

2021. április 14.

Nekem nagyon csípett, kellemetlen volt. Néhány használat után hozzá lehet szokni, de semmiképpen ne venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

SiriusRed

2021. április 11.

Ritkán dobok ki féldoboznyi terméket, de ennek sikerült a kukában landolnia. Az első fájdalmas élmény után még próbálkoztam néhányszor, de nagyon csípett. Egy idő után elmúlik, de addig nekem pokol volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

Leibingeredina

2021. március 21.

Évek óta használom, ajánlom mindenkinek, egész napos frissességet nyújt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

Évek óta használom, ajánlom mindenkinek, egész napos frissességet nyújt

Mercury91

2021. február 16.

Nem jó, nem kell egy ilyen termékbe mentol, semmi helye egy intim mosakodóban. Drága is ehhez képest. Sokkal finomabb, jobb INCI-jű, érzékeny bőrre is megfelelő és nem irritáló termékek vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Lactic Acid, Propylene Glycol