Lactacyd

Ár:   1760 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Lactacyd Pharma ANTIBAKTERIÁLIS hatású összetevői erősítik az intim zóna természetes védekezőképességét. Természetes eredetű antibakteriális hatású összetevőket tartalmaz, amelyek segítenek megakadályozni a baktériumok szaporodását, így megelőzik a fertőzéseket és a kellemetlen szagokat.
Kifejezetten ajánlott terhesség idején, a szülés utáni időszakban, valamint menstruáció alatt, illetve olyan élethelyzetekben, amikor a kockázati tényezők magasabbak, például sportolás, úszás, szűk ruházat stb. esetén.

Kakukkfű kivonattal és réz-uzninát:természetes antibakteriális hatású összetevővel.

Ár: 900ft + pk , Eladó: tetrus97
Állapot: 3szor használtam, Helyszín: Ajka, fizetés: Fox post, vagy Ajkán személyes átvétel

pankalany

2020. március 3.

Sok év hagyományos intim mosakodó használat után megcsömörlöttem az egyen Lactacyd illattól. Szerintem értitek miről beszélek. Nem is használtam semmilyen más terméket erre a területre. A terhességem alatt kezdtem el újra használni Lactacydot, annak is ezt a spéci változatát és bár nem vagyok egy problémás, fertőzésekre hajlamos típus, már a második flakonnal veszem. Szeretem a friss, tiszta érzést amit ad, az illata is könnyed friss, és bízom benne hogy valóban egy plusz védelmet a várandósság alatti időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

PimPo

2020. március 3.

Intim területen elég érzékeny vagyok, emiatt kezdtem el használni intim lemosókat. Korábban próbáltam az X-epilt, meg a Jessát, de egyik sem volt igazán jó, emiatt váltottam erre. Nekem nagyon bevált eddig. Tisztábbnak érzem magam tőle, és amióta használom, minden kisebb problémám megszűnt. Én gyógyszertárban vettem 2000 Ft-ért, ami elsőre drága lehet, de mivel sok van benne, nagyon megéri az árát, hiszen 1 flakon 2-3 hónapig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Honeyhair

2019. november 24.

Tisztábbnak érzem magam tőle, mint más intim lemosóktól, persze lehet, hogy ez csak pszichológia, az elnevezés miatt. Mindenesetre valóban jól tisztít, én pár percig rajta is hagyom a bőrömön, csak utána mosom le, hogy jól kifejthesse a hatását. Az egy csillag levonás csak azért van, mert számomra kissé híg, így nem olyan kényelmes a használata, és hol nagyobb, hol kisebb mennyiség szabadul el belőle. Egy picit sűrűbb állag, nyomófejes adagolóval: na, az lenne az igazi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Sziszikee58

2018. augusztus 31.

Szintén fertőzéskor kezdtem el használni, és ahogy előttem is írta valaki, engem is csípett odalent. Valóban fertőtlenít, és én valamiért "tisztábbnak" érzem magam tőle, mint más intim mosakodóktól. Bár kicsit drága szerintem, de mivel 2-3 hónapig elég ezért simán újraveszem, és egyébként tényleg jó. Aki hajlamos összeszedni fertőzéseket, annak mindenképp megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Vicus

2018. július 10.

Mintám volt csak belőle, így hosszútávú hatásról nem tudok beszámolni, de nem csípett, nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

nyauka

2017. november 9.

Mikor megvettem, épp elég csúnya makacs gombás fertőzésem volt. Először csípett, kissé mart is, uhhh szörnyű volt, de utána ahogy gyógyultam ezek elmúltak. Tuti, hogy tényleg fertőtlenít mert csak akkor csípett, most már gyógyultan semmi bajom tőle, viszont nem jött vissza a gomba, ami jó jel nálam. Ha kicsit érzem, hogy valami nem konfortos, csak gyorsan megmosom magam vele, és egyből megnyugszik odalent minden. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

BettinaPinter

2017. május 3.

Én is nagyon gyakran felfázom, november óta használom és még szerintem a fele se fogyott el. Nagyon kevés is elég belőle, kellemes használni és nagyon tiszta érzést kelt fürdés után.
Bakteriális fertőzés azóta elkerült és szerencsére a random fájdalmak együttlétek után is megszüntek.
Meglepett,hogy otthon csak gyógyszertárban lehet kapni,mert én külföldön egy sima drogériában vettem.
Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nekem nagyon bevált.

Cu2tka-baba

2015. december 1.

Nekem bejött, szintén egy hólyaghurutos 4 hónapos "turnus" után szereztem be és azóta is elvagyunk. Tény, hogy a hólyaghuruton nem segített, de az abból eredő későbbi felülfertőzéseket nekem minimalizálta. agyon kevés kell belőle kb borsónyi és nagyon kellemes érzés használni. nekem lasan 3 hónapja van meg és most fog elfogyni. Nekem csodaszer .

@ Mamba: nekem egy kolléganőm ajánlotta a D-Mannose nevű bio észítményt. Glükózszármazékot tartalmaz és egyszerűen csoda a felfázás terén. Mikor először adott belőle tesztelésre akkor 4 napig feküdtem előtte , mert folyamatosan görcsöltem, véres vizelet stb és hiába jártam urológustól nőgyógyászig. Kaptam ebből egy kb evőkanálnyit ( fehér por, se íze se bűze szó szerint) azt szépen 3 nap alatt megittam folyadékba keverve és konkrétan antibiotikum nélkül meggyógyultam. És lekopogom azóta ha bármit érzek szintén együttlét vagy akár csak egy hidegebb vonatút után, ebből iszok és nem jön elő semmi nyűg. Nem olcsó, mert 8000 ft körül vettem, de nagyon gazdaságos. kb egy fél kávéskanálnyi kell egy adaghoz és a kiszerelés elég nagy. Ha már semmi sem segít esetleg érdemes ezt megpróbálni. Nem hiszek a homepátiás cuccokban, de a tőzegáfonyához és az echináciához képest ez a csillagromboló a flotta kis űrhajói mellett:D Azóta se tudom kolléganőmnek elégszer megköszönni:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

hbrigi25

2015. november 26.

Nagyon szeretem. Terhességem alatt csak ezt használom és úgy veszem észre, hogy sokat segít. Várandósságom alatt, már kétszer voltam vér- és vizelet vizsgálaton, hamarosan elérkezik a harmadik is és a leleteken meglepően jó eredmények szerepelnek a vizeletben található baktériumok számának csökkenésével. Ha megszültem a kisfiamat biztosan visszatérek a termék szenzitív változatához, ez csak egy plusz védelem a babavárás ideje alatt nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Mimi0411

2015. október 18.

Szerencsére nekem nincs semmilyen problémám az intim területeken, nem is azért kezdtem el ilyen 'csak gyógyszertárban kapható' mosakodót használni. Hanem mert, azt gondoltam így garantáltabb, hogy szebbek az összetevői. Irritációt, vagy egyéb kellemetlen érzést a használat közben vagy után egyáltalán nem tapasztaltam. Az illata is nagyon jó, de pont ezért is fogok levonni egy pontot, mert még mindig jobban örülnék, ha illatmentes lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Hidratálók: Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.