Lactacyd

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Új összetétel

Rendkívül kíméletes intim mosakodó, amelyet kifejezetten az intim zóna gyengéd tisztítására fejlesztettek ki. Szappanmentes formulája, amely természetes tejsavat és gyapotkivonatot tartalmaz, minimálisra csökkenti az intim területeken fellépő diszkomfortérzetet, miközben tiszta és selymes érzést is biztosít.

bambieye

2019. november 24.

Nincs illata, nem irritál, nem csíp és nagyon jó érzés, nagyon frissnek érzem magam utána

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

account001

2019. november 21.

Elég elterjedt márka az intim mosakodók terén, ezért választottam, Jól és hatékonyan tisztít, a kiszerelése lehetne pumpás, de ezért nem vonok le csillagot, hiszen így is kitart 2- 2,5 hónapig, pedig nem spórolok vele és van, hogy egy nap többször is fürdök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

nicolekitti

2019. szeptember 16.

Szerintem ugyanolyan, mint a többi Lactacyd termék. Engem sem irritál, én sem nagyon jöttem rá, hogy egyiknek-másiknak mitől is kellene másabbnak lennie. A zöld az egyértelmű, hogy miben más a többi az számomra is egyforma.

Én szoktam egy pumpát tenni a flakonra, így sokáig elegendő, nem ömlik ki a nagy része használatkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Leander

2018. november 15.

Teszi a dolgát, nem irritál, frissnek érzi magát tőle az ember lánya, de igazából semmi extrát nem tud a többi hasonló termékhez képest, bár az intim mosakodók között nem is igazán világos, hogy mi alapján lenne valami "csodaszer" kategória. Ez egy jó termék, ami teszi a dolgát és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol