Lactacyd

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. november 2.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nyugtató hatású intim mosakodó, amelyet úgy fejlesztettek ki, hogy enyhítse az intim területeken fellépő diszkomfortérzést, például az égő érzést vagy a viszketést.

Szappanmentes formulája természetes tejsavat, rizsfehérjét valamint árnikakivonatot tartalmaz, amelyek gyulladáscsökkentő és nyugtató hatásukról ismertek.

lillad2000

2019. január 29.

Nagyon szeretem, kellemes illat, tényleg enyhíti a diszkomfort érzetet, frissnek érzem magam utána. Amióta használom(kb. 1éve) azóta semmilyen fertőzésem nem volt odalent.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Denny

2018. szeptember 24.

Uuu, nekem ez nem vált be. Igaz nem használom minden nap, de talán jobb is, mert nekem nagyon csíp, éget. Elméletben a diszkomfortérzetet kéne csillapítsa, de nekem inkább a használata után van diszkomfortérzetem. Pedig az illata és a habzása is jó, tetszik, de a hatása nagyon rossz. Legalábbis nálam, tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

agiagi

2018. április 23.

Az összesen próbáltam már a Lactacydtől (meg néhány másik márkát is), de ez vált be legjobban. Illatos, beváltja, amit ígér, de az összetevők miatt gondolkodom, hogy váltsak-e másikra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

HViki94

2017. október 27.

Kb 3 hónapja használom, nekem eddig bevált. Az illata, állaga, habzása is megfelelő. Már egy pár napnyi használat után komfortos érzetet nyújtott és kevésbé volt érzékeny, irritált az intim terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

patvir

2017. szeptember 21.

Sok intim problémával küszködök, könnyen dörzsölődök ki és kapok el fertőzéseket, azonban amióta használom ezt a terméket, most már lassan egy éve, szinte megszűntek ezek a problémák. Nekem csodaszer, rendkívül jól nyugtat és megszünteti a diszkomfort érzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Yummy

2017. augusztus 26.

Nekem nem volt jó. Eleinte csak veszített a hatásából, nem éreztem semmi hasznát majd irritált és csípett. Kidobtam és nem veszem újra többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

LathatatlanOzike

2017. április 13.

Már használtam másik Lactacydot, az is ugyanilyen jó volt, csak jókat tudok mondani róluk.
Az állaguk, habzásuk megfelelő, az adagolhatóság is kiváló, és egyik sem csíp.
Nekem nem okoztak semmilyen problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Az állaguk, habzásuk megfelelő, az adagolhatóság is kiváló, és egyik sem csíp.
Nekem nem okoztak semmilyen problémát.

Ancs

2017. február 12.

Nem is tudom nem érzem hogy nyújtana bàrmi különlegeset, azért elhasznàlom azt a flakont amit megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

b0rzi

2017. február 9.

Amikor először használtam, tényleg hű volt a nevéhez, aztán minél többször, annál inkább pont az ellenkezőjét váltotta ki annak, amit ígér. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Kremcica

2017. január 27.

Update: tavaly a felfázásos időszakomban próbáltam ki akkor segített. Utána a rózsaszín testvérét használtam és ősszel vettem még egyet ebből. Azóta is félig van mert elkezdett irritálni. Most hogy semmi bajom amin enyhíthetne ez csinálja a bajt. :S Biztosan ettől van mert egyből abbahagytam a használatát és minden panaszom elmúlt. Kár érte az illatát nagyon szerettem, de lehet pont az illatanyag csinálta a bajt. Összehasonlítva a rózsaszínnel annak sokkal biztatóbb az incije.

Tetszik hogy kellemes az illata és hogy nem irritál. Felfázás után újítottam be és eddig bevált minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.