Lactacyd

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás

Új összetétel

Nyugtató hatású intim mosakodó, amelyet úgy fejlesztettek ki, hogy enyhítse az intim területeken fellépő diszkomfortérzetet, például az égő érzést vagy a viszketést. Szappanmentes formulája természetes tejsavat, rizsfehérjét, valamint árnika kivonatot tartalmaz, amelyek gyulladáscsökkentő és nyugtató hatásukról ismertek.

Melcsike8

2020. július 14.

Nemrég óta használom, néha olyan érzés mintha égetne, de hamar elmúlik. Jó az állaga, kellőképpen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Gabria

2019. november 21.

Azt írja a csomagolása, hogy napi használatra, hát nem tudom jót tennénk-e vele, ha ezt megfogadnánk. Az illata jó, ahogy az állaga is. Viszont többnyire a kellemetlen érzés az adott pillanatban miatta történt, ami nekem kicsit megdöbbentő volt... Elvileg nyugtató hatása van, hát én ettől azért annyira nem nyugodtam meg. Azért elhasználom, de nem dobtam tőle hátast, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

kicsikocsi

2019. október 28.

A problémákat valóban hamar segít rendbe hozni, de tovább szerintem nem érdemes használni, mert akkor már inkább árt mint használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

wildrose

2019. április 17.

Nagyon kellemes, enyhe illatú, géles állagú intim mosakodó, jól habzik, jól tisztít és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 17.

Babooca

2019. március 19.

Egyik alkalommal ilyet vettem és nagyon jó volt, de én úgy gondolom nem érdemes ezt a fajtát huzamosabb ideig folyamatosan használni. Átálltam a zöldre végérvényesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

persephone

2019. március 19.

Ezt a fajtát is szeretem, nagyon gyengéd, valóban hasznos intim fertőzések kiegészítő kezeléseként és megelozéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Klayura

2018. november 16.

A fogamzásgátló mellékhatásaként igen hajlamos lettem a hüvelygombára és különböző hüvelyi megbetegedésekre.
Ennek a készítménynek a segítségével sikerült minden alkalommal 3-4 nap alatt teljesen helyreállítani a hüvelyflórát, megszüntetni az intim terület viszketését és hamar elűzni az ilyen "betegségeket".
(Bár már abbahagytam a fogamzásgátlót, de mindig van egy ilyen flakon a szekrényben, mert sosem lehet tudni mikor lesz rá szükség.)
Kissé drágállom a kiszereléséhez képest, de mivel hatékony és gyengéd ápolást és kezelést "ad" így mégis megéri az árát. Ja és "jellegzetes Lactacyd", de kellemes illata is van. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1