Lactovit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kremrajongo, Módosítva: 2015. október 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A megújúlt összetételű, Dupla adag Vitamint és Tejfehérjét tartalmazó Lactovit dezodorok ápolják és óvják bőrét. Különleges Lactodenfense 48h komplex összetevőjének köszönhetően rendkívül hatékony, mivel kalcium-sókat és aktív izzadásgátlót is tartalmaz, melyek ugyanakkor lélegezni is engedik bőrét. L.Casei F-el véd és regenerál. A lactovot Activit dezodor természetesen és hatékonyan védi bőrét.

• 0% parabén
  • Alkoholmentes
  • Bőrgyógyászatilag tetsztelt

Etta22

2020. április 10.

Gyakorlatilag életem dezodorja:D Ha tehetném mindig ezt venném, de persze akkor figyeltem csak fel rá, mikor a rossmannban kivonták a forgalomból, azóta sem találtam sajnos. Az illata tetszett, elég visszafogott, a hatása nagyon szuper. Elég izzadós vagyok, ez pedig teljes mértékben semlegesíti, simán kitartott estig. Rögtön vettem vagy 4-et belőle, de már az utolsó felénél járok, úgyhogy vigyázok rá:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

Szilvike09

2018. május 19.

Nagyon nem jött be,nekem az illata borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Nagyon nem jött be,nekem az illata borzalmas.

Kremrajongo

2015. december 28.

Nekem annyira nem jött be. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Nekem annyira nem jött be. :/

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Lásd Tripeptide-32

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.