Lador

Ár:   2400 Ft és 5400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   150 ml és 530 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. december 6.

Ár:   2400 Ft és 5400 Ft
Kiszerelés:   150 ml és 530 ml
Kategória:   Samponok

Hidrolizált kollagént tartalmaz, amely hatékonyan segít feltölteni fehérjével a hajszálakat. A víz és olaj egyensúlyt kontrollálja, így a haj sima és egészséges lesz.
Szilikonmentes.

Bettiiyy

2019. december 5.

Sok időt hagytam magamnak, hogy ki tudjam próbálni, mivel a hajam göndör, ezért alapból szárazabb. Mindenhol száraz a hajam, ezért nagyon kell figyelnem rá, hogy nehogy eltörjön, de a végei a legmacerásabbak.
A nagy flakonnal rendeltem meg, és nagyon tetszik a pumpás fej. Én azt tapasztaltam, hogy első hajmosásánál kettő puffot használok, mert nehezen akar habzani, a második hajmosásánál viszont egy puffot, mert ott már habzik hirtelen és rendesen.
Nagyon alaposan szoktam kimosni, talán még jobban is, mint más samponokat, mert a gyér angol tudásommal olvastam valamit a flakonon, hogy alapos öblítést kíván. De ahhoz lusta voltam, hogy fordítóval leellenőrizzem, úgyhogy ha butaságot írok, bocsánat.
Nem mondom, hogy csodát tesz, de eddig az életem során egyszer találtam olyan sampont, amit szerettem, ez pedig a második ilyen. Nem lett kevésbé száraz a hajam, viszont tetszenek az összetevők, ha jól látom, nincs benne szilikon, nem törik a hajam, nem korpás, szépen tisztít a sampon. Nem tudom elmondani, mitől olyan nagyszerű ez a sampon, de szereti a fejbőröm és a hajam, és úgy érzem segít a száraz hajam kezelésében. Legalábbis abban, hogy ne törjön el pillanatok alatt, ami nagy szó.
Szeretném kipróbálni majd a Lador egyik balzsamát is, mert találtam szilikonmenteset, és sokkal szebb összetevőkkel dolgozik, mint pl. a Dabur melegpakolásai.
Jó árban lehet kapni, egy flakon pedig sokáig elég, és ezerszer jobb, mint a hazai polcokon a kínálat.

Frissítés: Odáig vagyok a samponért. Szerintem örökké ezt fogom használni. Szerintem soha egy sampon mellett sem volt olyan - kivéve a tojással való hajmosását-, hogy hét hónapja nem voltam fodrásznál. Egyszerűen nem tört semmi a hajamból, pedig mint említettem nagyon száraz. Gyönyörű a hajam vége, nyilván a melegollós hajvágás is megteszi a magáét, de akkor is. Soha nem volt még ilyen, hogy a hajam vége nem igényelte volna a vágást. Még elvékonyodva sincsenek a hajszálak. (Általában vágástól egy hónap múlva el voltak már törve a hajvégeim, vagy a hajszálaim közepe régebben.)
A fejbőröm tiszta és egészséges, még ebben a hideg időben is. Csillagos tízes ennek a samponnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Silk, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő a rákpáncélból kinyert kitin félszintetikus származéka. Vízoldékony, humán szövetekkel kompatibilis polimer. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint elsősorban gél- és filmképző hatása miatt használják a kozmetikumokban.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.