Lador

Ár:   $5 és $21   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   15 g és 150 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krikike, Módosítva: 2019. november 22.

Ár:   $5 és $21
Kiszerelés:   15 g és 150 g
Kategória:   Hajápolók

Feltölti a hajszálakat a hajvégektől kezdve, védőréteget képez a hajszálakon, valamint csiganyálka segít a nedvesség megőrzésében.

Három az egyben formula: kollagén, keratin és tápláló összetevők segítik a megfelelő táplását a hajnak, mely így egész nap megtartja hidratáltságát. Nem szükséges kimosni.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Vicus

2020. június 5.

Én sajnos annyira nem vagyok annyira elájulva tőle, csodát nem csinál. Lador sampon és balzsam után használva viszonylag sima lesz a hajam tőle, de nem egy csodaszer. Próbáltam vizes és száraz hajra is. Az illata nem jön be. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Judita88

2020. január 22.

Egyszerűen szavakat nem találok rá mennyire jó, a Lador termékeiből raktam össze a rutinomat, és a hajam új életre kelt, az összes közül ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

oaxaca

2019. augusztus 18.

Vékonyszálú, szőkített hajra tökéletes! Nyilven ezt (mint kb. minden más hajápolót) nem szabad a hajtő közelébe kenni, így nem fogja lelapítani a hajat. Közel olyan jó a hatása, mint a keratinos hajegyenesítőnek. Biztosan újra fogom venni. Ez elvileg amúgy egy Kerastase termék dupe-ja, nekem mindkettő van, de ez sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

ostra

2019. augusztus 4.

tényleg szépen ápol, viszont az én vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajamat lelapította és "összenyomta", szóval ilyen hajtípusra annyira nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Krikike

2019. július 7.

Azért vettem meg mert egy másik sampon töredezett szárazra szárította a hajam. Ilyen csúnya még sose volt a hajam, azt hittem le kell vágni rövidre, mert biztos nem fognak a hajszálaim vissza egyenesesedni. (nem csak a vége volt betörve hanem a teljes hajam) Aztán az olló előtt gondoltam kipróbálom a koreai hajápoló termékeket is (ha már az arcommal csodát tettek). Kezdett helyre jönni a hajam de lassan. Így gondoltam kipróbálom ezt is hátha (ha már a többi termék is jó volt). És tényleg kellett ez a termék még a rutinomba. Már az első használat után kiegyenesedett a hajam, szinte maradéktalanul elmúlt a teljes hajamban lévő töredezettség. A második alkalomra pedig nem hogy elmúlt a töredezettség és a szárazság, de ilyen szép puha még sose volt a hajam :) Egyáltalán nem zsírosodott be tőle a hajam, nem lettem korpás, tehát semmi problémát nem okozott. Biztos a többi termék is hozzá járul a sikerhez, mert azok is nagyon jók, de véglegesen ő szüntette meg ripsz ropsz a problémám. És végegesen, ez biztos, mert kipróbáltam azt is hogy nem kenem be velem a hajam, akkor milyen? Tényleg vissza táplálta, vagy továbbra is egy katasztrófa. És nélküle is szép már, tehát tényleg orvosolja a problémát, nem csak elfedi. A rutinom ha esetleg más is hasonló cipőben jár. Sampon: Triplex 3, Balzsam: LPP Treatment, Szérum: Perfect Hair Fill-Up, Fejbőr ápoló: Scalp Scaling Spa és hajszáradás után ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Hydroxyethyl Urea, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen