Lador

Ár:   $8 és $25   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   150 ml és 530 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anneshirley, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   $8 és $25
Kiszerelés:   150 ml és 530 ml
Kategória:   Samponok

Száraz, érzékeny, korpás és viszkető fejbőrre ajánlott, szulfátmentes sampon bőrbarát 5.5 pH-értékkel. Értékes növényi olajokat és kivonatokat (teafa, levendula, citrom, tea, feketeribizli, kurkuma, kínai bors, koreai kökörcsin) tartalmaz a fejbőr megbomlott egyensúlyának helyreállítása érdekében. Nem habzik úgy, mint a szulfáttartalmú samponok, de ennek ellenére hatékonyan tisztít.

ostra

2019. augusztus 4.

az összetevői szépek, viszont festett szőke hajra nem ajánlom, nagyon szárít sajnos. jó termék, de nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Krikike

2019. augusztus 2.

Nekem az első felkenésnél egyáltalán nem habzik, de mikor a másodikat teszem fel akkor már rendesen habzik. Az biztos hogy teljesen megtisztítja a hajam, nagyon tisztának érzem utána, a fejbőrömet is. Viszont engem nagyon szárít. Pedig zsíros hajam van. Kitapasztaltam hogy utána min. 15 percet fent kell hagynom a balzsamját és úgy már tökéletes. A balzsammal együtt, csodát művelt a hajammal még sose volt ilyen szép. A szárítás miatt nem adok neki 5*-ot. Még egy pozitívum hogy nem koptatja a festéket a hajamról, úgy tisztít hogy azt teljesen békén hagyja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

BoBogika

2019. július 15.

Eddigi legjobb samponom! És erre úgy jöttem rá, hogy elfelejtettem elvinni a nyaralásra, így a kislányom Dove Baby fürdető/samponjával kellett megmosnom a hajam. Hatalmas volt a különbség. Engem nem szárít, balzsamot nem használok, csak egy hővédős olajos szérumot és szuper az összhatás. Az eleve gyorsan zsírosodó hajamat, ugyanúgy 3 naponta mosom. A visszafogott gyógynövényes illatát pedig imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

anneshirley

2019. július 10.

Az első sampon, ami tartósan enyhíteni tudott a fejbőrviszketésemen. Nyilván ez sem tart örökké, viszont eddig jó. Nekem is szárítja kicsit a hajamat, de ez balzsammal orvosolható. Minimális illata van az illóolajoktól. Első mosáskor alig habzik, utána már rendesen. Hosszú hajam van, de 3 hónap alatt fogyasztottam el egy 150 ml-es flakont heti egyszeri használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

viragi

2019. május 28.

A szép összetevői miatt rendeltem meg, szerencsére csak 150 ml-es kiadásban, de alig vártam, hogy elfogyjon. Én úgy szoktam a samponokat használni, hogy nem közvetlenül a fejemre teszem a sampont, hanem egy pohárban felhígítom vízzel, összekeverem, és azt öntöm a fejemre elosztva. Valóban nem habzik, mégis tisztít, talán túlságosan is. Még balzsammal együtt használva is úgy éreztem, hogy nagyon szárít, de talán egy nappal tovább bírta így a hajam, mégsem lett kedvenc sajnos, pedig nagyon bíztam benne. Nem korpásodik a hajam, így erre vonatkozólag nincs tapasztalatom vele. Nincs erős illata, szép az inci-je is, de valahogy nem vagyunk kompatibilisek. Nekem a Nivea-s micellás sampon sem jött be, azért tovább kísérletezem a szilikonmentes samponokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Hydroxyacetophenone

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.