Lady Speed Stick

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 30.

Kategória:   Dezodorok

"Magas hatékonyságú formulája egész napos védelmet biztosít az izzadás és nedvesség ellen, így egész nap frissnek és magabiztosnak érezheted magad."

Fodnoria

2021. március 23.

Számomra az ultimate deo a Secret Platinum Powder lenne, de összekeni a fekete ruháimat a fehér stift, így egy átlátszó, géles formulát kerestem és erre esett a választásom. Az "illata" nem illat, szerintem borzasztó. Oké, nem teljesen hányingerkeltő, de van benne valami brutálfura, beazonosíthatatlan komponens. Valóban használat után kikenődik és rászárad az oldalára a kinyomott gél.
A csodás illatát még felkenés és száradás után is érezni, szerencsére nem túl erősen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

aquana

2021. március 11.

Kellemes illata van, nem túl parfümös, pont jó. Nem dzsuvázza össze a ruhát. Azért nem kap ötöst, mert rettenetesen idegesítő, hogy a kinyomott gél a felvitel során rákenődik a stick oldalára, ujjal le kell venni és felkenni hónaljra a maradékot - ezt egy jobban designolt géles dezodor nem csinálja, legalábbis pl. az Old Spice gélekkel nem volt ilyen gondom. Amúgy jó, de nem újravevősen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

tátombák

2020. július 21.

Sprayről váltottam nemrég stiftre, de rossz tapasztalataim voltak velük, mert nagyon csúnya nyomot hagytak a ruhán, és kimosni sem lehetett belőlük. Így jutottam el ehhez a gélhez, és beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, mert tényleg nem hagy foltot. Szeretem, mert szárazon tartja a bőröm. Az illata eleinte nagyon tetszett, felkenés után is sokáig érezhető volt, de szerintem már hozzászokott az orrom.
Egyedüli dolog, amit nem szeretek benne, az az, hogy a gél állaga miatt nagyon vigyázni kell, nehogy felboruljon, mert összekeni a kupakot. Ez elég problémás egy női táskában, ezért én külön zsebben tartom, plusz figyelek rá, hogy lehetőleg ne nyomódjon össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Antioxidánsok: Tripropylene Glycol
Hidratálók: Cyclomethicone, Tripropylene Glycol