Lady Speed Stick

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   65g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 1.

Kiszerelés:   65g
Kategória:   Dezodorok

Összetétele időben elnyújtott védelmet nyújt a verejtékezés és testszag ellen. Használja naponta, hogy folyamatos védelmét élvezhesse - a nap 24 órájában a hét minden napján. Nem hagy fehér foltot.

Kiszerelés: 65 g

persephone

2019. szeptember 13.

Én eddig általában Secretet használtam, de mióta kipróbáltam ezt, jobban tetszik. Szerintem az állaga a legjobb, sokkal lágyabb, és nem is szárítja ki a bőrt annyira. Hatásos, egész napta megoldást jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Vivus94

2019. június 26.

Évek óta ezt használom, és ez sok mindent elmond róla. Sajnos én még akkor is izzadok ha fázom, tehát ezt 100%-ig nem tudja megszüntetni a dolog (meg hát tetőtől talpig az ember nem kenegetheti magát dezodorral), viszont ez a legjobb, aminek sikerül mérsékelnie az izzadást a kezelt felületen. Az összetevői nem szépek, sajnos ez van. Hiába próbálkozom néha egy-egy másik termékkel, nem találtam évek óta olyat ami versenybe szállhatna ezzel a kis termékkel. Az illata nem az igazi, de még mindig jobb, mintha nem használna. :) Sokszor újravettem és sokszor újra is fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

tsolya

2019. április 14.

Ez az eddigi kedvenc dezodorom, amivel eddig dolgom volt. hamar megszárad és ezután nem érzem kellemetlennek, nem ragad. Egész nap tartja a hatását, és remekül szuperál. Ami pedig a legjobb ebben a kis csodában, hogy a fekete ruháimon sem ordít a megjelenésével. Vicces, hogy véletlen sikerült hozzájutnom, mert elfogyott a dezodorom, és még régebben kaptam, de sosem használtam, mert megvolt a "bevált" dezodorom, de végső elkeseredettségemben gondoltam muszáj lesz valamit keresnem gyorsan itthon. Nem bántam meg, ha újra kell vennem, biztosan ezt fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Niki8505

2019. március 18.

az illata nagyon friss hatást kelt.
Az állaga zselés , gyorsan beszívódik és a hatását egésznap ,megtartja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

az illata nagyon friss hatást kelt.
Az állaga zselés , gyorsan beszívódik és a hatását egésznap ,megtartja.

ImVivienn

2018. november 24.

Eddigi legjobb dezodor amit használtam, nem ragad, gyorsan szárad, este lejön. Sokáig tart, imádom hogy ilyen gél állaga van. Ruhát se bántja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

lildiko

2018. augusztus 25.

Akkor vettem meg, amikor végső elkeseredettségemben feladtam azt, hogy találjak olyan mindenmentes dezodort, ami használ is. Ez jó volt, nem voltam tőle büdös, mondjuk engem zavart, hogy nagyon erős volt az illata még a nap végén is, dehát végül is ez nem akkora baj. Viszont találtam egy olyan mindenmentes dezodort, ami megtetszett, és adtam neki egy esélyt, és végre hosszú évek után megtaláltam az igazit. Szóval ennek, és az alumíniumnak is búcsút inthetek végre. Akit nem zavar az alumínium, annak szuper lehet, mert hatásos. Ezt már nem használtam el, mert félidőben találtam a Ben & Anna dezodorra, de addig, amíg használtam, jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Eszter32

2018. augusztus 6.

Évek óta használom. Hatásos. Az alu tartalma nem oké, ezért anno próbáltam mást, de visszatértem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Fancica

2018. június 2.

Ez a legjobb dezodor. Egyszerűen tökéletes. ☺ nem szárìt,nem hagy foltot. Reggeltől estig tart a hatása. Igaz tartalmaz alumíniumot meg alcoholt is,de Nekem nem okoz semmilyen irritációt. Én elégedett vagyok vele nagyon.☺ már kb fél éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

ufobaby

2018. február 19.

Ebben a hónaljgélben teljesen azt kapom, amit szeretnék. Igaz nehezen szárad, de utána tényleg kibírja addig míg jól le nem dörzsölöm magamról. A gondom, hogy nehezen találok több illatot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Traveler5

2017. november 8.

Nekem valamiért csak ez válik be, elég izzadós vagyok. Mindig van egy dobozka itthon. Egy csillagot levonok a nem túl szép összetevők miAtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Tripropylene Glycol
Hidratálók: Cyclomethicone, Tripropylene Glycol, Propylene Glycol