Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   454 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sz Krisztina, Módosítva: 2012. december 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tű használata nélkül éri el a BOTOX hatást káros mellékhatások nélkül. Gátolja a mimikai izmok összehúzódásához szükséges ingerületátvitelt, ezáltal csökkenti a ráncok mélységét és megakadályozza újabbak kialakulását. Kísérletek szerint rendszeres alkalmazása 30 nap elteltével a mimikai ráncok mélységét akár 60%-kal csökkentheti. Tengeri eredetű alginát tartalma intenzíven táplálja, bársonyossá varázsolja a bőrt. 45 év felett minden bőrtípusra ajánljuk.

butizs

2017. szeptember 11.

Nagy reményekkel próbáltam, próbálgattam...kisebb ráncokat talán feltölt (mint egy jó hidratáló), de a komolyabb barázdákkal nem tesz semmit. És macerás!Eddig még egyszer sem sikerült csomómentesre....ennek ellenére még mindig vár 3-4 db a szekrényemben....valamiért mindig újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

LegallyBlonde

2016. november 6.

Nagyon-nagyon jó! Pedig a teafa olajos testvérkéje után ( ami szerintem egy förtelmes rettenet ) félve álltam neki a használatának, de úgy voltam vele, ha már megvettem, ne a fiókban járjon le a szavatossága. És milyen jó, hogy rávettem magam! Ennél a terméknél tényleg azt tudom mondani, hogy megéri az a némi plusz macera amivel a kikevergetése jár ( meg utána a tálka elmosása, stb stb ). Egyébként egy tasakhoz ír az útmutató 15-20 ml langyos vizet, de ebből nagyon nagy adag lesz...még én is ezt mondom, aki egyébként tényleg mindent nagyon bőségesen szeret felvinni ( a hajbalzsamtól kezdve a hidratálóig mindent ) . Egyszerűen olyan sok lett, hogy ha 5 rétegbe kenem fel, akkor is maradt volna a tálkába, úgyhogy én azt mondom két kellemesen tápláló, bőséges adag jön ki egy zacskóból ( természetesen így a hozzáadott víz mennyiséget is érdemes csökkenteni a kikeveréskor ) , így pedig aztán tényleg jutányos az ára, főleg a hatását tekintve.

Bár a zacskó azt írja szemkörnyékre ne vigyük fel, na de hát nekem pont ott kezdődnek a szarkalábak ( meg néhány kezdődő csík van a homlokomon is ) úgyhogy én felkentem oda is. Nem csípett, nem irritált. Egymás utáni két napon használtam és azt kell mondjam - beleértve, mindenféle szemránckrémet, ránctalanító kencét - hogy ennyire egy terméknél sem tapasztaltam, hogy ránctalanít. Tényleg rengeteget halványított a ráncokon. Nyilván, hogy ez tartós legyen szükséges lesz a heti 2-3 kezelés, de ezért a hatásért nekem ez bőven megéri!

Ha valami negatívumot kell mondanom, akkor talán annyi, hogy van valami olyan összetevője - de ez a teafaolajos változatra is igaz volt, csak ott fokozottabban - ami miatt mikor leszedem a maszkot, ki van pirulva a bőröm. De kenek rá utána a minden mentes Alterra hidratálómból és 10 perc múlva ez is megszűnik és csak a kisimult puha bőröm marad. Ha nem kéne kotyvasztgatni felvitel előtt ( mert azért szerintem kell futni ezzel pár kört, mire az ember kitapasztalja, hogy mennyi porhoz mennyi víz kell, hogy milyen gyorsan vigye fel és hogyan ahhoz, hogy ne kezdjen becsomósodni, stb ) akkor ez már nem is 5 hanem 6 csillagos termék lenne. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Sunchi

2016. augusztus 10.

imádom mindent tud amit kell :) jó ár jó minőség

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

imádom mindent tud amit kell :) jó ár jó minőség

Pünyike

2016. április 30.

Reggelente szoktam használni: bekeverem, felkenem, lehúzom, hidratálok, örülök. Gyönyörű, finom, teljesen sima lesz tőle a bőröm. Pár hónapja használom, nem naponta, de egy héten többször. Tényleg érezhető és észrevehető a ránctalanító hatása. A többit is kipróbáltam, azokkal is teljesen elégedett vagyok, vegyesen szoktam használni őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

mig

2013. szeptember 5.

Pontozok gyorsan, mert nem értem, ezt a pormaszkot még hogy nem fedeztétek fel. Ez az egyik legjobb maszk a piacon, mindig van a fürdőszobaszekrényemben belőle. Ez a cég nem tudom mit művel, de egyre jobb dolgaik vannak, szinte bárki számára több mint elérhető áron.
Használata: szokásos macerás pormaszkos, vigyázni kell a megfelelő vízmennyiséggel, ha nem vagy gyors/ügyes/kipihent a cuki gumicsomók garantáltak pláne kevesebb vízzel a kelleténél, kicsit több vízzel könnyen biztosítasz magadnak spontán minimum egy fürdőszobai nagytakarítást, kimoshatatlan beivódott kaucsukdarabokkal a ruhádon, szóval van vele baj bőven ha nem optimális a széljárás.
Hatása: na az mindent visz, tényleg ajánlom paranoid 20 év felett, amúgy inkább 30
Általában bioboltokban vagy fodrászkellékesnél kapható, amúgy neten lehet rendelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

További info az összetevőről a KM-blogon >>