Lady Stella

Ár:   930 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Az arcon és testen egyaránt alkalmazható, hatóanyagokban gazdag, intenzíven tápláló és hidratáló hatású masszázskrém.
  • A Spirulina alga nagy mennyiségű protein,-vitamin,-aminosav és ásványi anyag tartalmának köszönhetően feszesíti, újrastruktúrálja a bőrt, fenntartja rugalmasságát, emellett öregedésgátló hatású.
  • Hyaluronsav tartalma javítja a bőr vízfelvevő képességét, biztosítja a kollagén és elasztin rostok hidratációját.
  • Segít a bőr megereszkedésének, fiatalságának, üdeségének a késleltetésében, helyreállításában.
  • Különösen ajánlott alakformáló kezelések kiegészítéseként.
  • Parabénmentes.

JuditTTT

2018. június 12.

Megvettem herbáriában (!!! eszem megáll...) mert épp rohanásban voltam, és gondoltam ilyen mindennapos gyorsan, ha kell valami krémnek jó lesz, aztán amikor az istennek se szívódott föl, és valami egészen fura az állaga, gondoltam alaposabban megnézem, mi is a helyzet vele.
Aztamindenségitneki!!! Ez az összetevőlista :OOO Én nem vagyok ilyen natúr- lédi, h. csak ecettel mosok hajat, meg házilag főzöm a szappanomat, de azért álljon már meg a menet Lady Stella, ilyen dumát elnyomtok, h. " professzionális termékeket" gyártó cég? :O Ebben, h. telitolod petróleummal, ásványi olajjal... olyan tartósítóval, aminek felszívódnia nagyon nem kellene, lemosható termékekbe szokták csak rakni, nem véletlenül, ebben mi a professzionális? :D Jó értem én, megint az olcsó húsnak nóta megy itt is, de én az ilyen termékre szoktam azt mondani, h. dögöljél meg vásárló, mer' lesz@rlak összetevős. Ennek a csomagolása drágább, mint ami benne van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Fabi95

2017. augusztus 20.

Árban nagyon jó, viszont semmilyen valtozást nem vettem észre. Az állaga is rendben van, könnyű vele masszírozni, de nekem az illata nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Drusee

2016. március 7.

Nem is olyan rég van a birtokomban, hosszútávú hatásról nem beszélhetek, de ez maga a kellemes meglepetés. Már a pénztárnál bánni kezdtem a dolgot, mert nem sok bizalmam volt benne. Rosszul tettem. Az egész telet végigszenvedtem össze vissza kenekedve minden félével, de eddig ő nyert. Testápolóként használom, kevés krémet vizes kézzel elkenve. Meglepően hamar beszívódik és wow pihe puha bőrrel ébredek. Az ára pedig a vicc kategória. Nekem pl gagyinak is tűnt emiatt. Erre a kiszerelése is rájátszik kissé. Nem érdekel mi van benne, mert a drága bio krémek nekem nem hatásosak, a nagyon magas árkategóriájúakat pedig nem próbáltam. Az illata nem igazán tetszik, így csak este használom. Szokható, szerencsére nem intenzív. Jó kis krém ez, megérdemelne egy picit több figyelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Tunderviragos

2015. július 11.

En elhasználtam megint ebböl egy tégelyel, de nekem zsiros reteget hagy a börömön és olyan, mintha nem lélelegezne a böröm. A párom meg nem szereti rajtam az illatát, így mostmár nem favorit. De árban és mennyisègre megéri az árát, mert jó kis termék, másnak lehet jó ettöl függetlenül és magyar termék. Plusz az incije sem volt a legjobb, de látom, hogy változtattak rajta az egy jó dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

anett8820

2015. július 2.

Az ára nagyon baráti, de még én sem vettem észre semmi különös hatást. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Az ára nagyon baráti, de még én sem vettem észre semmi különös hatást. :/

Roni27

2014. július 15.

Ez a masszázskrém régen kék színű volt az alga miatt (vagy valami mű színt is tettek bele).
Mára megváltozott kívül-belül, hozzáadták a hyaluronsavat és parabénmentessé tették, ráadásul eltünt a kék szín és helyette lett egy kellemes halvány citromsárga.
A krém könnyű, kb. 5-8 perc masszázs után felszívódik, én kétszer veszek belőle és úgy lehet elmasszírozni vele kb. 15 percig. Az illata is tetszik, az állaga is szuper. Nem zsíros!
Bőrtípustól függ a hatása, mint a többi terméknél. Főleg idősebb embereken lehet észrevenni a hatását. Eddig minden vendégem elégedett volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

PinkBelleLab

2014. július 13.

Gondoltam veszek itthonra egy jó kis masszázskrémet, és ha beválik akkor tökjó lesz! Olvasgattam az itteni Lady Stella Masszázskrémeket és szinte mindegyik 4 csillagos volt,ezért én ezt választottam. Ódákat zeng a hatásairól,de én egyikkel sem találkoztam. Szerintem még egy szimpla hidratálókrémnek sem jó,tulajdonképpen semmire. Bár lehet,hogy mindenkinél másképp hat,de én úgy vettem észre,hogy semmire sem jó. Illata nagyon rossz mint valami nagyon olcsó béna terméké. Az ára jó 1000ml 1200ft. Bár ha ilyen nagy kiszerelésben árulják ilyen olcsón elgondolkozhatunk azon,hogy ér-e egyáltalán valamit. Hiszen a mai világban,ha valami hatásos akkor nem adják olyan olcsón. Már elfogyasztottam a feléig és most arra várok,hogy elfogyjon. Esetleg ha változik valami akkor updatelek,de nem várok csodát. Teljes pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 13.

muffinmonsuta

2014. március 9.

Itt olvasva a pozitívumokat.. Nagy lelkesedéssel vettem meg a krémet,ami ár-érték arányban jó. 1400ft/liter. Viszont eddig nem nagyon vettem észre a hatását...És mint kiderült,leis ellenőriztem,ami az illeti elég sz@rul áll a krém.
9 nagyon káros összetevővel és 3 kevésbé káros anyaggal.:/ Inkább így nem szeretném használni,nem akarom látni ennek a krémnek a későbbi következményét.:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 9.

Zsanka84

2013. május 17.

Jó kis krém, szuperül hidratál, ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Nekem is a kozmetikusom ajánlotta ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

x

2013. május 17.

Ehhez csak annyit tudok hozzátenni, hogy nagyon szeretem! A Stellák tényleg jók.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin, Hyaluronic Acid

Cholesterol eo I eu 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.