Lady Stella

Ár:   1870 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2012. január 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító, revitalizáló kaviár gél maszk A-vitamin tartalmú mikrogyöngyökkel. A kaviár, mint luxus kozmetikai hatóanyag, gazdag értékes összetevőkben: proteinek, vitaminok, ásványi anyagok, aminosavak, amelyek gondoskodnak a bőr táplálásáról, hidratálásáról, lassítják az öregedési folyamatokat. Sejtregeneráló és antioxidás összetevői láthatóan csökkentik a ráncok mélységét, ösztönzik a kollagén termelést, így sima és feszes bőrt varázsol. Fokozza a bőr nedvességmegkötő képességét, élettel tölti fel a rugalmatlan, fáradt, fakó és petyhüdt bőrt. Az A-vitamin tartalmú mikrogyöngyökkel kiegészítve hatékony ránctalanító kezelést nyújt az érett bőr számára is.

Ultrahangozható. Professzionális használatra.

Geenanna

2016. január 15.

Nekem nagyon bevált, hetente használom. Utána olyan, mintha ki lenne vasalva a bőröm! Imádom! Viszonylag vastagon kenem fel, fél óra alatt teljesen beszívja a bőröm, arra viszont figyelni kell, hogy nagyon alaposan rá kell hidatálni annak, akinek hozzám hasonlóan vízhiányos bőre van! Ezt amúgy a kozmetikusom is javasolta! Én használok utána hidratáló pakolást , így tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

szivi81

2014. február 15.

első használatnál nekem kicsit csípte az arcomat, de azóta nem éreztem ezt. heti egyszer használom, leginkább hidratálásra,arra megfelel. Jó vastagon viszem fel, nekem beissza a bőröm mindenféle utóérzet nélkül. Lemosás után szép a bőröm, de semmi extra. A liposzómás verzióval elégedettebb vagyok a termékcsaládból. ezt nem veszem újra, a másikat biztosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Rebeka99

2013. április 10.

Még a télen nyúltam hozzá, mert elfogyott az addig használt arcpakolásom. Azóta is szeretem, valóban intenzíven feltölti az arcomat, és bár nincsenek ráncaim túlzottan, azért előfordul hogy ha nagyon kiszárad a szemem körül a picik jobban látszanak, de ha ezt használom negyedóra és elmúlnak, feltöltődnek. Néha azért csípi az arcom, bár extra érzékeny, de nem vészesen, kibírható, és csak ezért pontozom le egy kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Michelle

2012. március 7.

Karácsony előtt kaptam ezt a pakolást, azóta jónéhányszor használtam, és - őszintén szólva - teljesen zavarba hoz. Fogalmam sincs, hogy van-e bármilyen hatása, mert én egyszerűen nem érzem. Az utasítás szerint egyenletesen el kell oszlatni az arcon, majd 15 perc után lemosni. Mivel a termék ultrahangozható, így is kipróbáltam. Egy víztiszta gélről van szó, elég sok mikrogyöngyöcske van benne, ezeket egyébként kézzel is könnyű szétnyomni a bőrön. A felvitt gél nagyon kellemesen hűsít, kimondottan frissítő érzés, amíg a bőrömön van. Az én bőröm elég gyorsan beissza, szinte nyomtalanul - viszont ezzel vége is. Még csak hidratáltnak sem érzem utána az arcom, sőt, inkább kicsit vízhiányosnak tűnik, bár ez az érzés elég gyorsan elmúlik. Nem hiszem, hogy tényleg vízhiányossá tenné, mivel folyamatosan ügyelek a megfelelő külső-belső hidratálásra, ezért alighanem tartósabb rongálást igényelne, hogy valóban azzá váljon - de a pakolás lemosása után mégis így érzem. Egyelőre nincsenek ráncaim, csak néhány apró kezdemény a szemem környékén, de a termék eddigi használata során nem tapasztaltam semmiféle változást. Két csillag a kellemes negyedórákért; még egyszer-kétszer megpróbálkozom vele. Tényleg sejtelmem sincs, hogy mire jó, a hűsítő hatáson kívül a legtöbb, amit el tudok mondani róla, hogy ugyan nem használ, de legalább nem is árt. Legalábbis eddig. Valaki próbálta már? Tapasztalatok?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 7.

Antioxidánsok: Retinol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Mannitol
Vitaminok: Panthenol, Retinol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Retinol a I v