Lady Stella

Ár:   932 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ribizlizizi, Módosítva: 2019. szeptember 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A csokoládéban nagy mennyiségben lévő antioxidáns polifenolok megkötik és semlegesítik a bőr öregedéséért felelős szabadgyököket, a teobromin alkaloida pedig természetes stimuláló hatást fejt ki. Intenzív energetizáló, bőrfeltöltő, öregedésgátló készítmény, megköti és semlegesíti a bőr öregedéséért felelős szabadgyököket és lassítja az öregedés folyamatát. Segíti az arc és a test bőrének megújulását, intenzív energetizáló, bőrfeltöltő, öregedésgátló készítmény. A gránátalmaolaj fiatalító, az A-vitamin bőrstruktúrajavító, a koffein energetizáló hatású. Eltünteti a fáradtság jeleit, azonnali frissítő, szépítő hatása már az első alkalommal látható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vattacukor1990

2016. június 12.

Nagyon nem vagyok vele megelégedve! Az arcomra kentem, vártam, lemostam és kivörösödött bőr fogadott.
Igaz egy órán belül elmúlt a vörösség, de ez így nincs rendjén. Az illatát szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

szaboanita1991

2015. december 31.

Heti 1x hasznalom, szeretem, felfrissiti az arcboromet, olyan erdekes de kulonosen komfortos erzes utana a boromnek :) Ezer evig eleg lesz a kiszereles, ahogy az a lady stella kencek eseteben mindig elmondhato :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Antioxidánsok: Retinol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Retinol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Retinol a I v

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.