Lady Stella

Ár:   2535 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2020. április 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A borsmenta és csipkebogyó értékes hatóanyagai révén a tonik nyugtatja, felfrissíti és hűsíti a bőrt. Természetes   C-vitaminban és egyéb vitaminokban (B1-, B2-, K-, P-), ásványi anyagokban, nyomelemekben és bioflavonoidokban gazdag. Szabályozza a bőr oxidációs folyamatait, késlelteti a bőr öregedését.  A borsmenta pórusösszehúzó, fertőtlenítő hatással rendelkezik, nyugtatja az aknés, irritációra, bőrpírra hajlamos bőrt, normalizálja a faggyúmirigy termelést. Minden bőrtípusra, olajos, korpás szeboreás és aknés bőrre is ajánlott. A tonik ápolja, lágyítja és mélyrehatóan tisztítja a bőrt, eltávolítja a napi szennyeződést, előkészíti a bőrt a kozmetikai kezelésekhez.

gomoripetra

2020. április 20.

Kozmetikus tanulóként az oktatóm kozmetikájában már dolgoztam ezzel a termékkel, illetve jómagam használom jelenleg is. Nagyon szeretem! Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.