Lady Stella

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. szeptember 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Csokoládé gélmaszk gránátalmaolajjal , A-vitaminnal és koffeinnel. Használata segíti az arc és a test bőrének megújulását, intenzív energetizáló, bőrfeltöltő, öregedés gátló készítmény.

dobolank

2013. november 8.

soha nem tudom meg, gátolja-e az öregedést, mert piros pöttyök jöttek ki tőle és elajándékoztam az első használat után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

Lara5

2013. július 19.

Nekem bevált, felfrissíti az arcom sokkal élettel telibb lesz a pakolás után.

Update: használat után itt ott piros foltok lesznek az arcomon, olyan mintha kiszívná. Emúlik ugyan, de elég ijesztő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Nekem bevált, felfrissíti az arcom sokkal élettel telibb lesz a pakolás után.

dynusk80

2013. január 29.

Csajok ez fitoösztrogènt( hormon) tartalmaz!!! Akinek miomaja van,ne hasznalja!!! Mehverzes , tobb mioma,novekedes,...nekem bajom lett kb 1,5 honap hasznalat alatt 2 hosszu mensi - mehnyalkahartyas vastagodasos levalasos verelontos!!! Persze ez en vagyok,de inkabb szolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

Dinart

2013. január 11.

Remek pakolás, reggeli kávé közben felteszem közben netezek, felébred a bőröm is tőle, és nagyon szép tőle a bőr!
Nekem 5-ös, harmadszor vettem már meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 11.

Nekem 5-ös, harmadszor vettem már meg!

Kyraemett

2012. november 13.

Bár oda vagyok a Stellás cuccokért, nekem ez a termékük egyáltalán nem jött be...
Egy csomagban vettem az összes csokis cuccukat, minden elfogyott ezt kivéve.
Lejáratig tartogattam, aztán kidobtam.
Ami nekem furcsa volt, hogy a többi csokistól nem, de ettől csúnya vörös foltjaim lettek, és iszonyatosan viszketett az arcom, le kellett mosnom:(
Ár/ érték arányban jó, lehet, hogy másnak bejön, én úgy tűnik, allergiás vagyok rá..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Egy csomagban vettem az összes csokis cuccukat, minden elfogyott ezt kivéve.
Lejáratig tartogattam, aztán kidobtam.

Picieri

2012. szeptember 20.

Volt ilyenem is a bőrradírja mellett, de nekem nem sokat használt. Az illata fincsi volt ennek is, de hatása nem nagyon volt érzékelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

szanii

2012. július 6.

Marha jó illata van, és nagyon kellemes :D bár szerintem annyira nem tisztít, de azért használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 6.

napsugar14

2012. július 1.

Az elején nagyon szerettem ezt a gélt, mert szép puhává varázsolta a bőrömet és az illata is isteni volt. Aztán egy idő után elkezdtem rá allergiás lenni. Kb. 5percig bírtam magamon hagyni, és miután lemostam kipirosodott a bőröm, égett, csípett. Annyira csalódtam ebben a maszkban, mert Nekem a Lady Stella termékek nagyon bejönnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

nagyorsolya78

2012. április 17.

Hetente 1-2-szer használom, tisztítás, hámlasztás után, de volt, hogy éjszakai krémként is kipróbáltam. Mindenféleképpen hidratál, nyugtat, nagyon szeretem.
Nekem nagyon bejön az illata is, de nem azért használom. (Ha csokiillatra vágyom, veszek csokit.) A férjem szerint végre egy normális illatú pakolás, amitől nem fut ki a világból. :)
Ár-érték arányban verhetetlen, csakúgy, mint a legtöbb magyar kozmetikum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Ár-érték arányban verhetetlen, csakúgy, mint a legtöbb magyar kozmetikum.

sminkesmas

2012. március 17.

Hát csoki illat versenyt nem nyerne, inkább kávés/kakaó illata van.
Engem nem szárít, sőt hidratáló hatást érzek.
Fontos, hogy hagyjuk megszáradni az arcon, azaz nálam ez kb 30 perc.
A hatás fokozható ha a masszázs vajkrém fölé kenem.
Az ára miatt 5 csillag.
Ha érdekel hogyan használom írtam róla a blogomon bővebben.
Üdv

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

Hát csoki illat versenyt nem nyerne, inkább kávés/kakaó illata van.
Engem nem szárít, sőt hidratáló hatást érzek.
Fontos, hogy hagyjuk megszáradni az arcon, azaz nálam ez kb 30 perc.
A hatás fokozható ha a masszázs vajkrém fölé kenem.
Az ára miatt 5 csillag.
Ha érdekel hogyan használom írtam róla a blogomon bővebben.
Üdv

Antioxidánsok: Retinol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

Retinol a I v