Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niamano, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szeboreás, tág pórusú bőr tisztítására, regenerálására szolgáló pakolás.
Megnyugtatja a bőrt. Erősen pórusösszehúzó hatású készítmény.

Water / Aqua Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Sodium Laureth Sulfate ti I eu Talc 1 0Sulfur gy Zinc Oxide f 1 0Titanium Dioxide f 0 0Silica Menthol Parabene ta I par

Lailany

2015. augusztus 17.

A minap nézelődtem a krémkészleteim között és ráakadtam erre a kis arcpakolásra. Legelső arcpakolásaim egyike volt, igen sok alkalmat használtam, de sajnos csalódás volt. A bőröm zsírosságán se, és a pattanásaimon se segített. Azóta beszereztem más hűsítő pakolásokat, amik sokkal inkább hatásosak... Azt hiszem el is ajándékozom, ne fogja a helyet... Hátha másnak beválik, mert az itteni vélemények igen meggyőzőek.... 3 csillag, mert nyáron szerettem ezt a mentol bombát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

hajnalkaforgacs

2015. május 1.

nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

nekem bevált

hbettina

2015. március 22.

Nekem nagyon bevált. A kozmetikusom akart rám sózni 15 ml-t 3000 Ft-ért (nagyon rendes ugye? :D ) természetesen nem vettem meg, gondoltam majdcsak találok olcsóbban. És milyen jól tettem nagyon sokáig elég és az ára is teljesen korrekt. Nagyon hűs és frissítő a pattanásokat szépen leszárítja számomra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

-.Nikii.-

2013. szeptember 29.

Nem használom rendszeresen, de barátnőm által volt pár alkalmam kipróbálni. Ahogy néztem, sokáig elég és jó mentolos illata van. Pattanásaimon változást nem vettem észre és amit az első percekben át kellett szenvednem.. :D 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Akane

2013. szeptember 28.

Páromnak nyáron nagyon befülledt az arca, és nagyon csúnya pattanások lettek rajta, de ez gyönyörűen leszárította! Fogok még venni belőle, de megeleőlegezem neki a 4 csillagot, azért csak4-et, mert szerintem büdös és mondta párom, hogy csípte a szemét az elején a felszálló pára. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Enik

2013. június 21.

Nagyon jó pattanások ellen, nyáron igen nagy kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

Nagyon jó pattanások ellen, nyáron igen nagy kedvencem :)

banhegyi.mariann

2012. december 11.

Én megelőzésre is használom időnként. Arcra viszont eléggé erős (lehet nem is szabadna oda kenni, de gőzölős arctisztítás után muszáj valami pórusösszehúzó), a szemem irritálja pár percig a felszálló mentol aromája, de megéri azt a kis szenvedést, mert lemosás után üde, kisimult lesz az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

Kyraemett

2012. november 13.

Ha lehetne, erre 6ost adnék:) Igazi pattanásgyilkos szer, mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabályos INCI-név. Lásd parabének.