Lady Stella

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   250ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 27.

Kiszerelés:   250ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Ichtiolos gyulladáscsökkentő zselépakolás E-vitamin tartalmú mikrogyöngyökkel. Az ichtiol növényi planktonok maradványaiból képződött természetes hatóanyag, amely segíti az aknés, szeboreás, rozaceás és érzékeny bőr hatékony kezelését. Erős gyulladáscsökkentő hatású, összehúzza a tág pórusokat, nyugtatja a bőrt és elősegíti a sebgyógyulást. Gátolja a mitesszerek képződését és szabályozza a faggyútermelést. Tisztított ichtiolt, ureát és hajszálérerősítő vitamint tartalmaz, amelyek megnyugtatják az érzékeny, rozaceás bőrt, segítenek a foltokban jelentkező bőrpír, kitágult hajszálerek és viszkető érzés csillapításában és ellenállóbbá teszik a sérülékeny bőrfelszínt.

Ziza1990

2018. január 3.

Szerintem ár-érték arányban tökéletes. Nagyon szépen megnyugtatja a kinyomkodott pattanásos bőrt, a kis szemcsék benne kifejezetten jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

rockhormon

2017. augusztus 2.

Mennyiséghez mérten olcsó. Fura állaga van, mint mikor hajzselét kennek az arcomra, egyáltalán nem az a ,,tiszta" krém amit nyugodtan kenegetsz. Lemosás után is egy fura érzést hagy a bőrömön, de ettől eltekintve puhább is...

Már az állaga miatt sem mertem, csak a szám köré felkenni és hála isten, hogy így tettem. A szám körül sosem szokott semmi mitesszer vagy pattanás lenni, következő napra viszont teljesen kipattogtam, fehér kis pattanásokat növesztettem amiket nem lehetett nem kinyomni, merthát feltűnőek voltak, viszont kinyomva sebes lett és bele telt egy hétbe mire elmúltak. Na ezt eljátszottam kétszer, a homlokomon is, mondva hátha de megint csak megbántam. Azóta ott csücsül a szekrénybe, de ezt nem is merem senkinek ajándékozni inkább kidobom. Csakhát így azért drága volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

loju

2017. április 27.

Nagyon jó ez a termék, de valóban nincs túlillatosítva! :-) Felkenés után rövid időn belül azonban már nem is lehet érezni. Jó a hatása a problémás bőrre és hát az ára, na az verhetetlen ekkora kiszerelésért! És meg kell, hogy mondjam, hogy nekem nagyon guszták ezek a pakolások! Van még néhány termékem a márkától és szeretem őket is!

Update: sajnos le kell pontoznom, ugyanis szinte mindegyik Lady Stella pakolás összetételét megváltoztatták (már nem ez, mint ami itt szerepel), így viszont allergiás reakciókat okoz nálam! Beletették ugyanis azt a tartósítószert, amire allergiás vagyok! Ez azért is felháborító, mert sehol sem jelezték a csomagoláson, így hulla nyugalommal vettem meg, nem böngésztem át az összetevőket, ahogy egyébként kénytelen vagyok és hát sajnos vakarózás lett a vége! Gondolhatjátok milyen szupi, mikor viszket az ember lányának az arca! Tanulópénzt megfizettem: minden alkalommal meg kell néznem az összetevőket, még akkor is, ha ismerem a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Birkin22

2017. április 2.

A kozmetikusomnál találkoztam vele először kezelés után, de itthonra is vettem egyet. A gyulladást már egy használat utána nekem tompította nem volt olyan extra piros. Az illata kicsit fura, de a hatása 5*. Teljesen jó beruházás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

ihavenotime4this

2016. november 2.

Nem rossz ez a pakolás, pláne ezért az árért. Valóban betartja a gyulladáscsökkentő hatását, nálam a pórusösszehúzás is működik, kozmetikus után ez tudja rendbe tenni az extra érzékeny bőrömet, ami arctisztítás után olyan, mintha valami brutális bőrbetegségem lenne. Pórusösszehúzó hatást nem tapasztaltam, meg annyira faggyútermelés gátolást sem, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

jogobetty

2016. január 4.

"Bőrszadizás" után csodát művel a felháborodott bőrrel, viszont a pórus összehúzást nálam nem produkálja...De összességében alapdarab azoknak, akik gyakran otthon "kozmetikázzák magukat".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Lailany

2015. augusztus 17.

Túl vagyok már néhány arcpakolás próbán, de bátran állíthatom, hogy EZ VALAMI ISTENI!!! Betartja amit ígér, illata elég érdekes, de hatásos és nálam ezért fog most egy hatalmas csillagos 5öst kapni!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

paranoidcat

2015. augusztus 13.

Teszi a dolgát (és nem csak úgy ráírták, hogy gyulladáscsökkentő hatása van). Tényleg nagyon sokat segít, plusz gazdaságos. Az illata is kifejezetten tetszik, de azt hiszem, ezzel egyedül vagyok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

FrauNika

2015. június 15.

Nagyon jó pakolás. Nincs tele felesleges illatanyagokkal. A hatóidő leteltével lemosás után szó szerint érzem, hogy "lélegzik" a bőröm. Puha az arcbőröm használat után összehúzza a pórusaimat. Ára is nagyon jó. Örülök, hogy rátaláltam szeretem nagyon :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Rebeka99

2015. május 10.

Kb.1-2 éve használom heti rendszerességgel, és azóta a mély, kráterszerű hegeim a múltté. Problémás bőröm révén nagyon nehéz volt megfelelő áru és használati terméket találni, de ez csúcs. Az illata pedig nem bejön, mert legalább tudatosul hogy tényleg csodaszer. Mert tudja mindazt ami rajta van, ráadásul sok ideig eláll pedig nincs is hűtőben, és az ára verhetetlen. Csak ajánlani tudom mindenkinek nem csak ezt a terméket, de gyakorlatilag bármelyiket ettől a gyártótól, mert minőségi alapanyagokból van és tényleg nem lutri hogy bejön avagy nem. Nekem már kész készletem halmozódott fel időközben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Biotin

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.