Lady Stella

Ár:   440 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rannie, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Aloe - vera tartalmának köszönhetően száraz és érzékeny bőrre is ajánlott bőrnyugtató hatású hintőpor. Ápolja és szárazon tartja a bőrt, a hajlatokban felszívja a felesleges nedvességet és segít megelőzni a bőr izzadását és kipirosodását. Frissíti, nyugtatja és védi a bőrt és kellemes száraz érzetet biztosít.

Antiallergén illatot tartalmaz.

Mici néni

2014. július 17.

Nagyon praktikus, visszapattintós a csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Nagyon praktikus, visszapattintós a csomagolás.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben